Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав. «Дністер. Золото каньйону» 28-30.10.11

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 28.09.11 22:44:56    Сплав. «Дністер. Золото каньйону» 28-30.10.11

Вітання, шановні коЛЛеги!
Як відомо - "У природи немає поганих пір року" Acute . І літо промайнуло у поїздках, у різних мандрівках, у всяких пригодах, рекордах, гулянках і тому подібних заходах культурно-маССового напрямку. Very Happy Але і від шумо-гаму міста, і від активного літа також треба відпочивати. Дати відпочити своїй сірій речовині, яка має вимкнутися на кілька днів і перейти в режим очікування та низького енергоспоживання. Ну можна вдома вимкнути всі телефони, замкнутися у квартирі, чи будинку (тим, хто перспективний Cool ), повісити табличку "не турбувати", запастися харчами на кілька днів, увімкнути комп, увімкнути заставку екрану і дивитися слайд-шоу Віконечок... Чим не варіант? Wink Але беручи до уваги скажену індустріалізацію, урбанізацію, матеріалізацію і тому подібні страшні слова, а також внутрішні установки "самсебезробив" (по крутому - "self-made") для досягнення нірвани внутрішнього "Я" і гаманця, то рекомендую краще спробувати натур-продукт: справжня річка, справжні картинки, справжнє повітря, ЧИСТЕ повітря, реальні хвилини тиші, запах лісу, подих осені і ще багато чого.  Crazy  І це все справжнє!!! І саме головне - СПРАВЖНЯ осінь. Наша рідна золота осінь. Жодний крутий монітор не відтворить тих барв ... Crying or Very sad   ...тих барв Каньйону, які побачите ви, жодний "Глейд Осіння прохолода" не повторить аромат ранкового лісу восени, жодний імітатор Very Happy не  крикне як дністровські чаплі, і не полетить у вирій як птахи на південь, які будуть прощатися до весни з нами...
Не за горами листопад холодний, а це означає, що це (найбільш ймовірно) останній сплав цього сезону. Тому кому не байдужий Дністер, хто хоче "очистити кошик мозку", хто знає ціну миті краси - запрошуємо на сплав разом з нами, з Львів екстрім клуб 14-16 жовтня 2011 року.

Ознайомлюйтеся з технічними моментами сплаву:
МАРШРУТ
Сплав по Дністру буде проходити традиційним маршрутом через такі населені пункти як: с. Нижнів → Вістря → Кутище → Горигляди → Коропець → Стінка → Космирин → Долина → Сновидів → Возилів → Петрів → Монастирок → Лука → Раковець → Уніж → Копачинці → Миколаївка → Хмелева → Литячі → Устечко. На топографічній карті Дністра (2.4 мб) і по Google Maps це 109.08 км.  
Традиційно (як приємно це писати) побачимо водоcпади, які в народі називають "Дівочі сльози", завітаємо на руїни Раковецької фортеці, піднімемось на верхівку каньйону. Якщо буде час та бажання більшості команди оглянемо Джуринський водоспад і заодно оцінемо руїниЧервоногородського замку.

ДОЇЗД
Доїзд "туди-сюди". У п'ятницю вночі (з четверга на п'ятницю) о 02:41 сідаєм в потяг № 8К "Чоп-Київ" і їдемо до Тернополя. У Тернопіль поїзд прибуває о 04:46 там ми вас зустрічаємо і організовано сідаємо в автобус, який о 5 ранку на нас вже буде чекати. Їдемо до с. Нижнів. Звідки у нас почнеться сплав. Там складаємо катамарани, вручаємо весло, показуємо "шо і як", стаємо на воду і забуваємо за землю та цивілізацію. Три дні пливемо в забутті (у різних варіаціях) і на 110 км згадуємо, що є цивілізація, і успішно заземляємось на березі у с. Устечко. Там нашу делегацію зустрічає автобуч та везе туди звідки нас і забрав - у Тернопіль. В Тернополі дружно прощаємося і по домівкам.

СПОРЯДЖЕННЯ
Наплічник або якась торба; намет (якщо у вас його нема - ми забезпечимо); каримат; спальник; миску, кружку, ложку, ніж; ліхтарик; туалетний папір; крем, чи аерозоль від комарів + крем від засмаги (кому потрібно).

ХАРЧІ
На сплаві ми забезпечуєм вечері. Перша вечеря (п'ятниця) - смажений шашлик з овочевим салатом. На другу вечерю (субота) - гречка з м'ясом. Сніданок та обід - на вашому забезпеченні. Як правило, береться: буханка хліба, напівфабрикати, кусень ковбаси (бажано сирокопченої), сало, консерви (рибні/м'ясні), шоколад, печиво, вафлі тощо.

ОДЯГ
Оскільки на дворі все ж осінь то одяг відповідно до сезону, і з запасом на холодну ніч. Практика показує, що найкраще мати:
- комплект легкого одягу (під час сплаву власне вдень)
- комплект теплого одягу (вечір та ночівля)
- дощовик на випадок негоди
Кількість комплектів і все решта - згідно ваших потреб.

ЦІНА
Для членів клубу - 350 грн., для решти бажаючих - 400 грн.

Якщо є хто такі, що не бачили Very Happy, то перегляньте те, що ви побачите: 23-25.09.11, 22-24.07.11, 08-10.07.11,  , 27-29.05.11.
Відеокліпи "Є контакт" , "Релакс" та "Алкомаран", та ще два відео з позаминулих років: "Львівці" та "It's all unbelievable".

Обов'язкова інформація яка подається для внесення у список (окрім заповненого профілю):
- буду сам, чи з другом/-зями (їх кількість і як звати)
- наявність намету, спальника, каримату і т.д.
- місце проживання (з профілю вашого); час вибуття/прибуття на точку збору в Тернополі. Для І-Франківська можливий спосіб прибуття безпосередньо на старт сплаву на Дністрі від с. Нижнів (від І-Франківська приблизно 35км) своїм ходом.

Як завжди складаємо список Write
  1. Zippo Львів
  2. Lyubko Тернопіль
  3. ANGELo Львів
  4. Aspera Львів
  5. Hoks Київ
  6. VictorT Львів
  7. Victor SV Луцьк

крайній раз внесено зміни: ANGELo (13.10.11 20:33:51), редаговано 3 раз
ПовідомленняUnesko © 12.10.11 16:10:22    

Загнилили якраз через погоду. А завдаток потрібен обовязково
ПовідомленняZippo © 12.10.11 16:31:50    

Unesko написав(ла):
Загнилили якраз через погоду.
Unesko 03.06.09 21:41:21
Тепер я впевнений на всі 100%, шо я буду, а все решта зачекає. Маю карімат та спальник!
Unesko 09.06.09 20:17:31
Шкода, але не виходить із вами, їду в Умань на цілі вихідні

Unesko 12.01.10 21:17:06
Я з вами!!!
Unesko 21.01.10 20:53:38
Можете мене викреслювати, я не їду, сесія мене не відпускає

Unesko 25.05.10 20:53:24
І Я там буду, якщо всі екзамени здам, 2 дні, є все крім палатки
Unesko 19.06.10 2:23:56
Вибачеюсь, але мене не буде нажаль

Unesko 12.08.10 17:10:26
Я з вами. Немає тільки палаткомісця, їду теж поїздом зі Львова
Unesko 16.08.10 13:35:45
Я не їду, з роботою не виходить

Unesko 03.10.11 21:28:45
Їду, маю все, навіть палаткомісце свобідне!!!
Unesko 11.10.11 22:05:17
Вимушений загнилити, і погодка підкачала, так шо мене і intr2006 не буде

І це тільки ті пости, коли написав про відсутність...

Unesko написав(ла):
А завдаток потрібен обовязково
Як би він був раніше, ти б вже по світу пішов з торбою Very Happy
ПовідомленняVictorT © 12.10.11 16:36:11    

Unesko написав(ла):
Загнилили якраз через погоду.
Это звучит как признание в отсутствии уважительных причин, а я тешил себя надеждой, что это не так Sad

P.S. Не стоит ли выделить посты из темы про сплав в отдельную тему про необходимость задатка?

Змінено: VictorT (12.10.11 17:15:50)
ПовідомленняVictor SV © 12.10.11 16:49:00    

Стосовно відмовок через погоду то це геть не серйозно. Більша половина з вас була в такій дупі, що цей дощик котрий прогнозують на вихідні не є суттєвим. Сорі за офтоп
ПовідомленняUnesko © 12.10.11 19:41:20    

Поважна є, після написаного тут, мене наступного дня догнала простуда, тому і відмовився, не хочеться потім відлежуватися, в подальшому буду відписуватися аж перед поїздкою, просто все може помінятися і за 1 день, навпаки. Вибачаюсь якщо це через нас був перенесений сплав, але не думаю що 10 людей попливли би, хоча
ПовідомленняZippo © 12.10.11 19:45:14    

Unesko написав(ла):
е думаю що 10 людей попливли би, хоча
Минулий сплав нас було аж 8 чоловік, та ще й на двох катамаранах, хіба не роскіш Happy
ПовідомленняHoks © 13.10.11 11:30:18    

Вчора здала квитки Happy  70 грн правда не додали, бо здавала квитки в день перед від"їздом, але все решта є Smile Так шо не переживайте за тоті  гроші, не в них щастя. Тим більше за останні три роки я здавала квитки зовсім рідко, так сходу і згадати тяжко коли і з якого приводу то було. Хоча наїзд на "спригівающіх" по дєлу!!!

Цитата:
А где собственно, все те люди, которые так настойчиво уговаривали меня с ними ехать на сплав?

Віть, це ти про кого?

Звиняйте за офтоп.
ПовідомленняVictorT © 13.10.11 13:34:11    

Hoks написав(ла):
Віть, це ти про кого?
Не буду перечислять, они и сами знают. Но в общем, из тех, кто был на предыдущем совместном сплаве, и не только.
ПовідомленняMandeburka © 13.10.11 16:07:46    

На жаль 28-30 в мене не вийде...
Так шо до нових встрєч
ПовідомленняANGELo © 13.10.11 20:45:49    

Занадто багато рухів та слів які не мають прямого відношення до сплаву.
Навіть якщо вивісити тут список
VictorT написав(ла):
А где собственно, все те люди, которые так настойчиво уговаривали меня с ними ехать на сплав?
і піддати їх "клєймом пазора" зі змінними екзекуціями - це нічого не дасть, і це НЕ є правильною дією. Тому пропоную вияснення "хто і чому" перенести в приватний режим між зацікавленими людьми. Тим паче, як показала практика, - більше шуму, ніж дій в таких випадках. Very Happy
Щодо завдатку - в принципі підтримую. Але необхідно визначити умови.

VictorT написав(ла):
P.S. Не стоит ли выделить посты из темы про сплав в отдельную тему про необходимость задатка?
Ні. Не вартує. Повідомлення поза темою, думаю, треба видалити. Щоб менше приводу "додумувати" було іншим.

VictorT написав(ла):
Но Анжело и другие (возможно и нет, точно не помню), любят пафосную фразу "Мы вам верим" Very Happy
Не фразу люблю. Я вірити люблю. Визнаю. Але по-маленьку починаю виправлятися.  Embarassed  Very Happy

Mandeburka написав(ла):
Так шо до нових встрєч

Бувай! До нових встрєч!

ПовідомленняSnappy © 21.10.11 18:45:03    

Ем, у розділі одяг, я б дещо змінила:

- комплект теплого одягу (під час сплаву власне вдень)
- комплект дуже теплого одягу (вечір та ночівля)  Very Happy

А взагалі - молодці! Гарного вам сплаву! Good

Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU