Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав. «Дністер. Золото каньйону» 28-30.10.11

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 28.09.11 22:44:56    Сплав. «Дністер. Золото каньйону» 28-30.10.11

Вітання, шановні коЛЛеги!
Як відомо - "У природи немає поганих пір року" Acute . І літо промайнуло у поїздках, у різних мандрівках, у всяких пригодах, рекордах, гулянках і тому подібних заходах культурно-маССового напрямку. Very Happy Але і від шумо-гаму міста, і від активного літа також треба відпочивати. Дати відпочити своїй сірій речовині, яка має вимкнутися на кілька днів і перейти в режим очікування та низького енергоспоживання. Ну можна вдома вимкнути всі телефони, замкнутися у квартирі, чи будинку (тим, хто перспективний Cool ), повісити табличку "не турбувати", запастися харчами на кілька днів, увімкнути комп, увімкнути заставку екрану і дивитися слайд-шоу Віконечок... Чим не варіант? Wink Але беручи до уваги скажену індустріалізацію, урбанізацію, матеріалізацію і тому подібні страшні слова, а також внутрішні установки "самсебезробив" (по крутому - "self-made") для досягнення нірвани внутрішнього "Я" і гаманця, то рекомендую краще спробувати натур-продукт: справжня річка, справжні картинки, справжнє повітря, ЧИСТЕ повітря, реальні хвилини тиші, запах лісу, подих осені і ще багато чого.  Crazy  І це все справжнє!!! І саме головне - СПРАВЖНЯ осінь. Наша рідна золота осінь. Жодний крутий монітор не відтворить тих барв ... Crying or Very sad   ...тих барв Каньйону, які побачите ви, жодний "Глейд Осіння прохолода" не повторить аромат ранкового лісу восени, жодний імітатор Very Happy не  крикне як дністровські чаплі, і не полетить у вирій як птахи на південь, які будуть прощатися до весни з нами...
Не за горами листопад холодний, а це означає, що це (найбільш ймовірно) останній сплав цього сезону. Тому кому не байдужий Дністер, хто хоче "очистити кошик мозку", хто знає ціну миті краси - запрошуємо на сплав разом з нами, з Львів екстрім клуб 14-16 жовтня 2011 року.

Ознайомлюйтеся з технічними моментами сплаву:
МАРШРУТ
Сплав по Дністру буде проходити традиційним маршрутом через такі населені пункти як: с. Нижнів → Вістря → Кутище → Горигляди → Коропець → Стінка → Космирин → Долина → Сновидів → Возилів → Петрів → Монастирок → Лука → Раковець → Уніж → Копачинці → Миколаївка → Хмелева → Литячі → Устечко. На топографічній карті Дністра (2.4 мб) і по Google Maps це 109.08 км.  
Традиційно (як приємно це писати) побачимо водоcпади, які в народі називають "Дівочі сльози", завітаємо на руїни Раковецької фортеці, піднімемось на верхівку каньйону. Якщо буде час та бажання більшості команди оглянемо Джуринський водоспад і заодно оцінемо руїниЧервоногородського замку.

ДОЇЗД
Доїзд "туди-сюди". У п'ятницю вночі (з четверга на п'ятницю) о 02:41 сідаєм в потяг № 8К "Чоп-Київ" і їдемо до Тернополя. У Тернопіль поїзд прибуває о 04:46 там ми вас зустрічаємо і організовано сідаємо в автобус, який о 5 ранку на нас вже буде чекати. Їдемо до с. Нижнів. Звідки у нас почнеться сплав. Там складаємо катамарани, вручаємо весло, показуємо "шо і як", стаємо на воду і забуваємо за землю та цивілізацію. Три дні пливемо в забутті (у різних варіаціях) і на 110 км згадуємо, що є цивілізація, і успішно заземляємось на березі у с. Устечко. Там нашу делегацію зустрічає автобуч та везе туди звідки нас і забрав - у Тернопіль. В Тернополі дружно прощаємося і по домівкам.

СПОРЯДЖЕННЯ
Наплічник або якась торба; намет (якщо у вас його нема - ми забезпечимо); каримат; спальник; миску, кружку, ложку, ніж; ліхтарик; туалетний папір; крем, чи аерозоль від комарів + крем від засмаги (кому потрібно).

ХАРЧІ
На сплаві ми забезпечуєм вечері. Перша вечеря (п'ятниця) - смажений шашлик з овочевим салатом. На другу вечерю (субота) - гречка з м'ясом. Сніданок та обід - на вашому забезпеченні. Як правило, береться: буханка хліба, напівфабрикати, кусень ковбаси (бажано сирокопченої), сало, консерви (рибні/м'ясні), шоколад, печиво, вафлі тощо.

ОДЯГ
Оскільки на дворі все ж осінь то одяг відповідно до сезону, і з запасом на холодну ніч. Практика показує, що найкраще мати:
- комплект легкого одягу (під час сплаву власне вдень)
- комплект теплого одягу (вечір та ночівля)
- дощовик на випадок негоди
Кількість комплектів і все решта - згідно ваших потреб.

ЦІНА
Для членів клубу - 350 грн., для решти бажаючих - 400 грн.

Якщо є хто такі, що не бачили Very Happy, то перегляньте те, що ви побачите: 23-25.09.11, 22-24.07.11, 08-10.07.11,  , 27-29.05.11.
Відеокліпи "Є контакт" , "Релакс" та "Алкомаран", та ще два відео з позаминулих років: "Львівці" та "It's all unbelievable".

Обов'язкова інформація яка подається для внесення у список (окрім заповненого профілю):
- буду сам, чи з другом/-зями (їх кількість і як звати)
- наявність намету, спальника, каримату і т.д.
- місце проживання (з профілю вашого); час вибуття/прибуття на точку збору в Тернополі. Для І-Франківська можливий спосіб прибуття безпосередньо на старт сплаву на Дністрі від с. Нижнів (від І-Франківська приблизно 35км) своїм ходом.

Як завжди складаємо список Write
  1. Zippo Львів
  2. Lyubko Тернопіль
  3. ANGELo Львів
  4. Aspera Львів
  5. Hoks Київ
  6. VictorT Львів
  7. Victor SV Луцьк

крайній раз внесено зміни: ANGELo (13.10.11 20:33:51), редаговано 3 раз
ПовідомленняAspera © 29.09.11 9:28:01    

Це ж навіть не обговорюється - звичайно, що їду!Yahoo
Усьо є.Cool

ПеСе: ліричний вступ до посту взяв за душу, чорт вазьмі - це прекрасно! Crying or Very sad  Very Happy

ПовідомленняHoks © 29.09.11 15:39:58    

Я эстесна теж буду Smile Все є, крім палаткомісця.
ПовідомленняVictorT © 29.09.11 15:58:34    

Буду, есть всё и два палаткоместа (без одного каримата).
ПовідомленняKyzmi4ok © 29.09.11 21:48:58    

Ех жаль що почав ремонти в дома, з радістю би приєднався Crying or Very sad
Надіюсь попаду на щось друге окрім сплаву  Drink

ПовідомленняMandeburka © 29.09.11 21:52:12    

Хело
Новеньких візьмете? Є усьо (намет, наплічник, спальник...)
Буду я і моя дівчина. Виїжаєм зі Львова тим поїздом шо в пості
ПовідомленняVictor SV © 30.09.11 15:55:16    

Моя записать тожа, укомплектований повністю Drink , йду на автономному живленні, візьму до себе в палатку: є всі умови. Oт наприклад Hoks, знаю що в неї нема наметаSmile Yahoo
Повідомленняintr2006 © 03.10.11 20:18:46    

Я пливу з Unesko. За мене він поручається...
В мене нема спальніка і палатки, є тільки карімат.

Їду з вами в перший раз, я Львєушькій Smile

ПовідомленняUnesko © 03.10.11 21:28:45    

Їду, маю все, навіть палаткомісце  свобідне!!!
ПовідомленняLeona © 04.10.11 21:07:44    

Може б то і собі поїхати PrevedЦе так було б мило Angel
Ближче до поїздки відпишу, якщо будуть вільні місця Very Happy

ПовідомленняKyzmi4ok © 05.10.11 0:51:19    

Leona написав(ла):
Ближче до поїздки відпишу, якщо будуть вільні місця
І я так зроблю, можливо й получиться.  Unknow
ПовідомленняКаралева дэбилав © 05.10.11 11:17:36    

Сєрьога, да Ви прям пает Smile Good
ПовідомленняANGELo © 05.10.11 17:52:30    

Каралева дэбилав написав(ла):
Сєрьога, да Ви прям пает

Та нє гаварі. У самаво аж плєчі пачєрванєлі ат нєвіданого успєха.  Very Happy
Це типу "Я сам в щоці", і нічого не пив...  Unknow

ПовідомленняMandeburka © 08.10.11 13:13:02    

Дівчина згадала про страх до води і холоду Crazy. Каже шо попливе навесні, як потепліє.
Так шо її зі списку викреслюєм і додаємо вільне місце в палатці  Smile
ПовідомленняMandeburka © 09.10.11 13:40:26    

Ходив нині по квитки на поїзд. Виявилося, що 8К о 2:41 тіки до 1 жовтня курсував, а тепер він їде в 0.35 і в Тернополі о 2.37.
Вопрос - чим їхати?
Розклад поїздів
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU