Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Де можна купити СНПЧ у Львові?

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Купівля Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 28.09.11 16:15:30    Де можна купити СНПЧ у Львові?

Вибаираю принтер і заодно хотів би купити СНПЧ (Система Непрерывной Подачи Чернил), разом або окремо. Бажано прийти в магазин і поговорити з спеціалістом, щоб порадив щось... або хоча б "пощупати" це діло вживу.
ПовідомленняTerry © 28.09.11 17:29:57    

Як на мене, краще говорити з сервісами принтерів. бо в магазині співатимут ьвсі гарно. Або хто заправляє принтери, також можуть знати це питання...
ПовідомленняLordLucifer © 29.09.11 1:57:33    

скажи що будеш друкувати, в якій кількості і як часто?
і дійсно, краще в магазини навіть не йди  Very Happy   я завжди консультуюсь з Вєтальом, бо він їх встановлює, заправляє і ремонтує...

ПовідомленняCenturion © 25.10.11 10:34:36    

В мене є Принтер кенон ІР 1800  із СНПЧ   якщо шочеш то віддам за 150грн.   Які недоліки: Просить заміну чорного картріджа і трохи криво друкував але не всю сторінку а десь під кінець друку!  а за пиво із копченим сиром віддам і чорнила! Smile

2.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  28.23 KB
 Переглянуто:  2003 раз(ів)

2.jpg

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Купівля Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU