Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Прыжки с парашютом! в эти выхи! (02-03.12.2006)

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняamigo © 27.06.08 22:32:09    

Shocked
ПовідомленняZippo © 27.06.08 22:33:42    

amigo написав(ла):
потрібна консультація

Онлайн консультація.
Lviv eXtreme club  слухає вас  Very Happy

Повідомленняamigo © 27.06.08 22:35:55    

потрібна допомога
Повідомленняamigo © 27.06.08 22:36:44    

чи обовязково потрібні боти
ПовідомленняZippo © 27.06.08 22:37:27    

amigo, тобі потрібно консультація чи допомога чм всьо разом? Very Happy
ПовідомленняZippo © 27.06.08 22:38:18    

amigo написав(ла):
я плакаль подстолом LOL  LOL  LOL  LOL
Повідомленняamigo © 27.06.08 22:40:36    

ZIPPO який d тебе номер ICQ
ПовідомленняZippo © 27.06.08 22:42:50    

друзяко, кажи чим тобі ми можемо зарадити , поки VictorT не проснувся і не стер то гоніво шо ми тут з тобою написали
ПовідомленняZippo © 27.06.08 22:46:04    

amigo, якщо ти вже не всилі номер аськи нати який прям на цій сторінці , боюсь тобі вже ніхто не поможе Very Happy
P.S. Сьогодні консультації роздаю в онлайн режимі, прямо тут поки адмін спить  Very Happy

Повідомленняbotsman © 27.06.08 22:55:20    

ZIPPO
бля - я просто аху коли побачив назву топіка - думаю все, озеро накрилося, пом подивився на число і на крайні пости - плакаль, громко плакаль Very Happy
ПовідомленняZippo © 27.06.08 22:59:30    

botsman, люди подумають шо я той во во,  Crazy але я вже давно так не сміявся  LOL Я сам глянув на дату і припух Very Happy

ну а після цього шедевру я просто досі не можу відійти LOL  LOL  LOL
amigo написав(ла):

P.S. amigo ти не ображайся але з першо твого посту та ше й втемі 2006 року з пікантною назвою Прыжки !!!! в эти выхи!!!! я вже не міг втриматись LOL  LOL  LOL

Повідомленняbotsman © 27.06.08 23:28:00    

ZIPPO
та то тре старі теми в архів або чистити час від часу. Інколи то дійсно з толку збиває, а коли тема "офіційна" і висить кілька років то мимоволі ненавидиш тих хто написав перші пости, що постійно кидаються в очі. Ми вже колись на одному форумі то проходили, вирішили просто - мінімум "офіційних" тем + регулярний архів, решту просто витирати і все.
ПовідомленняVictorT © 28.06.08 10:19:36    

amigo написав(ла):

боти нам не потрібні і ми їх видаляемо.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU