Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Відкритий басейн СКА (вул. Клепарівська, 39а/2)

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Озера / Кар’єри / Риболовля / Аквапарки / Плавання Сторінка 4 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняXandros © 17.05.12 14:27:22    

Ну взагалі-то... басейн непоганий.. чистий... класно поплавав.. все сподобалось, особливо ціни! Smile
Несподобалось: хамовитий персонал.. прибиральниця, яка ще з саого входу почала арати ПОСУНЬСЯ, НЕВИДИШ УБЕРАЮ!
і бонус басейну.. тітонька в чоловічій роздягалці... яка зиркає на пацанів та мужиків.. коли я переодягався (а я це роблю голим, без полотенця) так уже їй приспічило протерти підлогу біля мене... Smile короче неодноразово вона там крутилась Smile за порядком слідкувала... але особисто мені фіолетово! Smile
А так все супер!!!
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 24.09.12 10:39:56    

Купил сегодня после перерыва абонемент — 160 гр. за десять раз в течении двух месяцев в любое время до 16:00 (с полностью свободным графиком — 200 гр) — цены всё те же.
Прихожу примерно на 7:45 — когда те, кто спешат — уже своё отплавали, а те, кто не спешат — только просыпаются. В результате одна из дорожек — в моём полном распоряжении.
После первых 500 м огляделся — я в бассейне один!
На второй половине дистанции время от времени попробовал имитировать в воде положение тела, как при свободном падении, довороты локтями, действия при отрытии.
Интересно будет проверить эффективность таких тренировок через неделю в воздухе Firsttimer

P. S. В прихожей вестибюля бассейна СКА появилась новинка — паркинг для велосипедов!

Повідомленняbanderivets © 03.01.13 21:49:39    

А там які військовослужбовці безкоштовно плавають?
ПовідомленняTermiT © 08.01.13 17:37:04    

Всім привіт!
Зі святами Вас!!!
Можливо повторюсь та все ж, може ви знаєте як у святкові дні працює басейн? Smile
п.с: була там, покиЩо, один раз, восени, ввечері! Просто в захваті!

ПовідомленняGolem © 08.01.13 17:58:26    

Сьогодні працював Smile

Зросли ціна. Якшо раніше абонемент пн-сб 7-16 був 160 грн то тепер 200 грн. За тих же 10 разів. За раз прийдеться заплатити 25 грн.

Ходжу регулярно. Ніяких особливих недоліків не помічав. Троха душові вбиті і прибиральниця в роздівалці. Але не думаю шо їй то цікаво.
ПовідомленняTermiT © 12.01.13 22:26:46    

Хм, цікаво ) Дякую!
За номером вказаним на сайті http://ska.lviv.ua/index.php/2012-03-01-14-39-22 я до них не додзвонилась ні в 10:30, ні в 11:00. І за цим теж http://v.lviv.ua/catalog/beauty/gym/ska-baseyn.html

Повідомленняbanderivets © 14.01.13 20:32:44    

там хтось контролює скільки часу плаваєш?
ПовідомленняAlexxx © 15.01.13 9:28:05    

banderivets написав(ла):
А там які військовослужбовці безкоштовно плавають?
Різні, з різних частин. Довідку можна отримати у адміністратора.

banderivets написав(ла):
там хтось контролює скільки часу плаваєш?
Ні. Хіба би, ти плавав три години Smile
Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
Повідомленняbanderivets © 15.01.13 17:10:53    

ну я так 1.5 години плаваю)
а військовослужбовці в запасі безкоштовно не плавають)?
ПовідомленняAlexxx © 15.01.13 17:23:18    

banderivets написав(ла):
ну я так 1.5 години плаваю)
ніхто слова не скаже
banderivets написав(ла):
а військовослужбовці в запасі безкоштовно не плавають)?

LOL
ні

Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
Повідомленняbanderivets © 16.01.13 9:32:48    

Alexxx написав(ла):

ні

шкода)
ПовідомленняXandros © 23.06.13 0:04:48    

хтось ше ходить на СКА?
ПовідомленняGolem © 01.10.13 9:12:19    

На СКА зараз якась дупа. Три тижні тому вони закрилися на "Плановий ремонт" як було написано на вході. Ремонт мав закінчитися 27 числа, але в цей день маркером написали на табличці шо продовжено до 30 числа. Сьогодні табличку змінили і написали "У звязку з технічними причинами басейн не працює". Хоча є вода, йде з неї пара. Які це технічні причини не вказано. Держструктура курча. Напевно це шось повязане з підключенням нового басейну що поруч який мав бути зданий у вересні. Ну все як у держструктурах... Sad
ПовідомленняGolem © 15.10.13 16:29:45    

Вже тиждень як працює. Все гуд. Правда всередині ніц сі не змінило. Ті ж душі, то й же пісок на дні який дядечко в плавках і з трубкою віником мете до бортика. Зато зник паркан до другого басейну з вишкою.
ПовідомленняAbsinth © 18.10.13 16:58:41    

Недавно по талявізору показували, що там басейн для стрибків з вишки реконструювали - напевно оце і були "технічні причини"
Сторінка 4 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU