Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Відкритий басейн СКА (вул. Клепарівська, 39а/2)

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Озера / Кар’єри / Риболовля / Аквапарки / Плавання Сторінка 2 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняольчик © 24.10.11 21:41:54    

І я там сьогодні була, хоч вже була і восьма година вечора, але плавати було класно, навколо така пара і таке чисте повітря, і зовсім не холодно. Раджу всім спробувати, точно не пожалкуєте, головне перед виходом на двір добре посушити голову і тепліше одягнутись
ПовідомленняXandros © 26.10.11 15:00:10    

які ціни там? умови?
чи буде хтось найблищим часом туда йти? хочу "примазатись"Smile
ПовідомленняBlumchen © 26.10.11 15:50:40    

Xandros написав(ла):
які ціни там? умови?
Все пише в даній темі, просто почитати уважніше потрібно Smile
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 27.10.11 8:37:33    

В неділю черговий раз там плавав по причині нельотної погоди. В неділю басейн працює з 9.00 половину дня. Прийшов на 9:30 — в басейні не більше 4-х чоловік (при 8-ми доріжках плюс боковушки), двоє з яких (батько і син), як виявилось приїздили на стрибки в Цунів напередодні.
Другу половину свого часу я взагалі проплавав у басейні один (!) у філософських роздумах співставляючи потрачені мною 20 гр. і дим, що валив з труби котельні від цілої купи спаленого палива, що гріло воду виключно (так ся стало) для мене.

З економічної точки зору це не може тривати вічно — або ціну піднімуть до захмарних висот, або народу має бути значно більше...

Ловіть момент!

ПовідомленняQbl © 31.10.11 16:15:45    

Графік роботи підкажете?
ПовідомленняLeona © 01.11.11 23:52:17    

Qbl,  Wink

basein.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  60.07 KB
 Переглянуто:  3597 раз(ів)

basein.jpg

ПовідомленняFistashka © 15.12.11 13:20:29    

Друзі, мені сказали що у цей басейн треба довідку від сімейного лікаря.
Чи впускають без неї, хто знає?
ПовідомленняLeona © 16.12.11 14:21:55    

Fistashka написав(ла):
Чи впускають без неї, хто знає?
не пробувала та й думаю ніхто не пробував...  Unknow  
Я одного разу спиталась в адміністратора чи можна десь їм залишити довідку, щоб не їздити з нею туди-сюди, забути ж можна Tongue, то він відповів, що лише у випадку, якщо ви придбаєте абонемент, довідка залишається у лікаря басейну. От.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 16.01.12 10:37:06    

НАРОД Preved  Preved  Preved

PrevedАбонімент в басейн — 160 гривень на 16 раз напротязі 2-х місяців! Preved

Це усього 10 (десять-ten-zehn-dix-dieci-diez) українських гривень за раз!

Кольоровий, з голограмкою! І довідку від лікаря вже не тре носити — там вже засвідчено і печатка стоїть — здоровий!

ЩИРА ПОДЯКА ТИМ, ХТО ЗРОБИВ НАМ ТАКИЙ ПОДАРУНОК!

VictorT написав(ла):
...когда я ещё думал о том, чтобы набрать вес, а не сбросить...
Между прочим, начал регулярно ходить и плаваю с небольшим форсажем — лишних 5 кг уже сбросил!
ПовідомленняXandros © 16.01.12 11:01:33    

а що, для басейну треба довідка выд лікаря?
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 16.01.12 11:23:10    

Xandros написав(ла):
а що, для басейну треба довідка выд лікаря?
Абизатэлна Smile. Справки ВЛК проходят на УРА - для простых смертных мы почти, как космонавты Smile . Не спрашивал, но вполне возможно. что медосмотр можно пройти на месте, если застанешь местного врача.
ПовідомленняQbl © 16.01.12 11:48:41    

Цитата:
Абизатэлна . Справки ВЛК проходят на УРА - для простых смертных мы почти, как космонавты  . Не спрашивал, но вполне возможно. что медосмотр можно пройти на месте, если застанешь местного врача.
-хз, був разів 7-8 - ніхто ніякої справки не просив...
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 18.01.12 20:31:29    

Сегодня специально спросил врача на бассейне: что будет, если человек заявится без справки.
Врач сказала, что если такой человек её хорошо попросит (а еще лучше, если попросит с шоколадкой Smile ) - она промеряет давление, послушает сердечко и справку нарисует. Справка будет действительна на протяжении 3-х месяцев.

ПовідомленняQbl © 19.01.12 10:51:32    

Цитата:
Сегодня специально спросил врача на бассейне
— слухай, таке враження, ніби ми в різні басейни ходимо...
Де ти там лікаря знайшов? Який в тебе алгоритм пошуку?

Я от заходжу, кажу «Добрий день», даю 20 грн., отримую ключик від шафи, роздягаюсь, приймаю душ, плаваю, приймаю душ, одягаюсь, здаю ключик, кажу «До побачення» і йду на роботу. На жодному з цих етапів лікаря, який просив би якусь довідку, не помічав... Був уже разів 10...

ПовідомленняANGELo © 19.01.12 13:07:44    

Qbl написав(ла):
- слухай, таке враження, ніби ми в різні басейни ходимо...

Де ти там лікаря знайшов? Який в тебе алгоритм пошуку?

а пагаваріть?  Very Happy
Був в Аквапарку. Поїв ухи. Сильно уху їв. 50грн за год. Бодай би їм...
Треба буде в СКА сходити.

Сторінка 2 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2019, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU