Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Квест від МЕТРО

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняTravelmate © 15.09.11 12:50:55    Квест від МЕТРО

на цих вихідних в суботу клуб МЕТРО збирається організовувати квест. Змагання мають бути піші, по кафешках здається, львівських і до клубу тематично ніби на прив'язані. Unknow чи хтось братиме участь? бо я і ще двоє друзів би підписалися, але поки ще в роздумах Pardon
ПовідомленняKitana © 16.09.11 8:29:23    

Мої знайомі будуть приймати участь, їм на сторінку ФБ прийшло запрошення від Метро.
Не знаю, чи приймати Вам участь, але квести, то завжди цікава штука Good
ПовідомленняTravelmate © 16.09.11 11:44:35    

Поки думали-гадали, реєстрацію закрили Sad думаю, може на концерт попадемо, там Лос Колорадос, Двісті бойс і кест пістолс. Заради 200 бойс можна йти, буде смішно Very Happy
ПовідомленняKennedy © 16.09.11 12:26:57    

Цитата:
чи хтось братиме участь?

Я буду! Має бути фан! Very Happy  Very Happy  Good  Good
ПовідомленняTravelmate © 16.09.11 12:39:43    

Kennedy написав(ла):
Я буду

і в квесті теж? бо ми тільки на концерт! Wink
ПовідомленняKennedy © 16.09.11 12:43:50    

travelmate та я буду і там і там! Досить часто буваю в Метро, був на минулому святкуванні (якщо хтось не знає то святкують 50 тис. лайків на Facebook) минулого разу було море кльового народу (на відміну від звичайних вечірок).  Drink
ПовідомленняTravelmate © 20.09.11 13:37:32    

а ми були в суботу! Було класнючо!
ПовідомленняKennedy © 20.09.11 14:33:19    

А я був в чорній команді! І команда була якась неактивна! Sad

Але свято було мега круте! Дякую організаторам! Good і Квест Пістолс теж відіграли на славу!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU