Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

история с девочкой Юлей

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFishki © 31.05.11 8:25:24    

EugeneKorchinsky написав(ла):
Від Алєксєєва, який, власне і був замовником сайту cuniv.lviv.ua у якому зараз змінено дві перші букви у адресі: tsuniv.lviv.ua
Алєксєєв чекає на твій дзвінок. А cuniv.lviv.ua і tsuniv.lviv.ua один сайт, маркетинговий хід Razz

Може хочеш купити ті сайти? продам не дорого Goof Я собі ще намалюю  Secret

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 31.05.11 8:36:57    

Тільки-но дзвонив до Омельяновича - дійсно в кінці сезону 2010 року Fishky i Comandry склали біля 5-ти Д-5. Нахаляву вийшло тому, що в кінці сезону вже не було бажаючих стрибати, і парашути лишились нерозпущеними.
Згідно правил, іх заново переуклали для сезону 2011.
 Але з Д-6ми хлопці - ви тут погарячкували Smile
ПовідомленняFishki © 31.05.11 8:43:27    

Сторінка флуду є. Женя, можеш розслабитись Jokingly
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 31.05.11 8:47:23    

lucky написав(ла):
ану Гуру Женя розкажи, я і сам не в курсі чим воно там таким відрізняється? По моєму шо д5, шо д6, шо дуб - один хєр береза,
Гуру, lucky! Уважніше читайте!!!

У Д6 дві верхні стропи перетинаються - ті хто починає їх укладати - зразу на то звертають увагу
В тім-то і фішка, об яку спались Fishki і ти

lucky написав(ла):
тре за тим шоб 4 групи строп від вільних кінців ніде не перехрещувались
У Д-6 перехрещення верхніх строп  пов'язано із системою орієнтації купола навколо вертикальної осі

Змінено: EugeneKorchinsky (31.05.11 9:04:40)
ПовідомленняLucky © 31.05.11 8:53:17    

ну по перше я не гуру. мені до гуру ше як до неба рачки. я іне корчу з себе гуру. а ти корчиш.
спались Fishki і ти

а я то тут при чому?? Shocked  мені стало цікаво, вот я і спитав... я в цуніві укладав дуба тіко 2 рази собі, но пригнув тіки раз бо містер Г... все, без демагогії...

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 31.05.11 9:06:38    

lucky написав(ла):
а я то тут при чому?? Shocked  мені стало цікаво, вот я і спитав...
Лана, зачОт, отмазался Smile
ПовідомленняDudych © 31.05.11 12:41:52    

У Д-6 перехрещення верхніх строп  пов'язано із системою орієнтації купола навколо вертикальної осі

все стропы имеют номера, можно конкретно какие номера пересекаются ?
Повідомленняcomandry © 31.05.11 21:33:59    

Що вдієш - без особистої зацікавленості Fishki нічого не робить, а зацікавити своїми послугами Львівський АСК цього року йому не вдалось

Женя ти "при своєму розумі" раз таку ху....ню пишеш. Ти мабуть пам'ятаєш, що обіцяв Костюк В. В. на зборах парашутистів які відбулися 24 лютого о 18 год. де це все? де обіцяне навчання? для чого ми заповнювали заяви на вступ в клуб? де ці (не пам'ятаю кількість) обіцяні стрибки безкоштовно тому хто виступатиме за клуб? де обіцяні змагання? де обіцяні дошки для груповиків? я більш ніж впевнений в тому, що  якби в Цунові хоча б щось чуточку робилося (навіть не робилося а намагалося) для парашутистів-спортсменів, то fishki і далі займався б сайтом і розкруткою DZ Цунів. А коли ти пишеш шо він створив сайт заради 10 стрибків, то я ще раз повторюю, що ти повний "НЕ при своєму розумі", тому що я думаю що ти знаєш  fishki і його можливості (коли він мав кошти, щоб в Бородянці пройти курс AFF, то я думаю що йому ті 10 стрибків в Цуневі мізер) і якби ти хоч трішки думав що пишеш, то ти б не писав такої ху...ні, і доречі чому ти не відповідаєш на запитання fishki?  І ти знаєш з таким відношенням до першоразників яке вони мають, я б на даному сайті не то що нічого не писав про Цунів, а почав би писати всю правду як там люди на деревах завішуються і їх навіть ніхто не знімає, як ноги ламають є навіть доказ (ренген) та й взагалі яке там відношення до людей які їдуть тратити власні кошти.  Так що ти ще дякуй fishki що він такого не пише і не займається такою рекламою, а то я впевнений коли б він тим зайнявся, то на DZ Цунів не було б людей які бажали стрибнути.
Женя я тебе дуже прошу не пиши всякої х-ні і перед тим коли щось написати 10 разів подумай адже недаром є приказка "сім раз відмір один раз відріж". Я розумію, що ти сидиш і тобі нє-й робити, ти краще піди котика вигуляй.
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 01.06.11 7:37:23    

ДЛЯ ПЕРВОРАЗНИКОВ

comandry написав(ла):
Женя ти "при своєму розумі" раз таку ху....ню пишеш

К своему большому сожалению констатирую, что и на страницы extreme.lviv.ua прокрались  нехорошие вещи, бытующие в нашей большой политике. Ещё б написал:

Цитата:
... А вокруг Цунева мёртвые с косами стоят - и тишина!...

По делу:

С начала сезона на сегодняшний день в Цуневе была только одна травма голеностопа (перелом), что, полагаю, не выходит за рамки статистики, вне зависимости от места, где вы будете совершать свой первый прыжок. Для этого, в обязательном порядке, и оформляется страховка, и на аэродроме дежурит врач для оказания первой помощи.
Но если вы приедете на прыжки в соответствующей обуви (о чем не устаю писать) и правильно выполните простейшие вещи при приземлении (этому вас будут учить на инструктаже) - вы этого легко избежите.

Если вы зависнете на дереве (частота таких случаев, как говорил Марк Твен по одному известному поводу, сильно преувеличена Comandry и Fishky (это, кстати, подчиненный и его начальник)) - за вами приедет вот этот желтенький грузовичок  (на заднем плане) со всем необходимым, чтоб вас снять, или сам Костюк, командир парашютного звена на своём скоростном и мощном Daewoo Lanos Smile
Оставить Вас висящим на дереве на голодную смерть вовсе не в интересах инструкторов, так, как сие влечёт серёзную криминальную ответственность.

Для Comandry: ответ дам в другой, более подходящей для этого популярной теме
ПовідомленняDudych © 01.06.11 10:43:43    

Для увеличения прочности купола с его внешней стороны нашиты капроновые ленты ЛТКП-13-70, которые, пересекаясь, образуют каркас на поверхности купола, а у его нижней кромки образуют 30 петель для крепления строп. По нижней кромке купола против каждой стропы, кроме строп 1А, 1Б, 15А и 15Б, нашита стягивающая капроновая лента ЛТКП-25-200 для уменьшения случаев перехлестывания купола стропами и уменьшения времени его наполнения.

На куполе, начиная от нижней кромки, между стропами 1А 1Б, 15А и 15Б имеются щели длиной 1,6 м, предназначены для разворота купола при снижении.

К петлям купола крепятся концы 30 строп из капронового шнура ШКП-150 длиной по 9 м. Другие концы строп прикреплены к пряжкам-полукольцам свободных концов подвесной системы и сшиты зигзагообразной строчкой.

Для облегчения укладки купола и контроля на 14-й стропе у нижней кромки купола и у пряжки полукольца подвесной системы нашиты опознавательные муфты оранжевого цвета из хлопчатобумажной ткани, кроме того, для облегчения укладки строп в соты на них нанесены черной краской метки на расстоянии 200 мм от нижней кромки купола и 400 мм от пряжек-полуколец свободных концов подвесной системы, обозначающие начало и конец укладки.

По нижней кромке купола основного парашюта, слева от строп, цифрами указаны их порядковые номера, между стропами 1А и 28 — марка завода изготовителя 3 и заводской номер парашюта.

Для разворота купола основного парашюта имеются стропы управления — левая и правая, изготовленные из капронового шнура 10КП красного цвета в два сложения. Стропы управления (рис. 5) продеты в кольца, нашитые с внутренней стороны свободных концов подвесной системы, и пришиты одним концом на расстоянии 1,45 м от пряжек-полуколец подвесной системы к стропам 15А — левая и 15Б — правая, другим концом на расстоянии 1,25 м к стропам 1А — левая и 1Б — правая.

отсюда следует что стропы пересекатся не могут, пересекаются только стропы управления. "Учите мат.часть тов. парашютисты" Twisted Evil
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 01.06.11 11:59:33    

Dudych написав(ла):
Учите мат.часть тов. парашютисты

Обязательно ! Firsttimer
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU