Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

82 квадратні метри

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняsenquiem © 05.09.11 10:27:05    82 квадратні метри

82 квадратні метри — коли траплялось, що мене задовбували вдома, я мріяв-планував за те як переберусь на свою квартирку. До вчорашнього дня метри квадратні були намертво прив’язані до асоціацій з житловою площею.

Щоправда вчора, після піджопника інструктора з криками, що гроші вони й так не повертають, коли після затяжного «бля» таки бачиш над собою білий носовичок розміром з трьокімнатну квартиру — розумієш яке воно, оте щастя.

Тепер все по-порядку поки шось не забув, а чогось не захотілось приукрасити.

Тяпниця: все ще було спокійно. Перед тим як вибратись на традиційний пивасик я підкручував один модуль для клієнтів і бідкався, що іншого замовнника гугл загнав в бан — то коли пошуковик через якусь каку виключає ресурс з ранжування, сумна річ. Ок, значить йшов я далі протореним путьом прадвінутого компютерного задрота і ніц не віщувало біди. Звонить мій однокурсничок: «Чувак, в мене тут парашути намічаються, давай за компанію».

Я одним оком чик на прогноз погоди: якщо вірити синоптикам, то я міг спокійно обіцяти шо хош — коротночасні дощі, місцями грози. З одного боку ніякий ідіот не полізе в небо, а з іншого — хлопакане нитиме, шо його всі ігнорять.

Субота
...З утріца ми були на приміському. Світило сонце й був повний штиль — мля, повісити би тих прогнозьорів, нехай тоді хоч напрям вітру правильно показують Sad

Їдемо, чувак щебече, розказує як там і шо й за те як він цілий рік чекав (виявляється, що стрибає третій рік поспіль, а я й не знав). До мене поза тим доходить, що може й справді доведеться стрибати...

Дивлюсь, о, щойно проїхали станцію цунів — тепер головне не згадувати про неї, від’їдемо чим подалі, а там вже хіба буде час додому повернутись, красота)
На наступній зупинці хлоп каже виходимо — на моє питання чи він часом ніц не наплутав той відповів, що авіабаза кагбе числиться за одним населеним пунктом, але розташована ближче до сусіднього (економимо пару кілометрів), фак...

Авіабаза
Тут сильно й не розкажеш. Приїхали, підписали папери, заплатили бабло, лікар спитав чи в нас є ноги, вуха та очі й поставив підпис. Пройшли інструктаж та підготовку.

От коли б довелось відразу після того стрибати, то було б сцикотно, а так десь біля одинадцятої небо почало затягувати хмарами, фізіономія інсттруктора трозхи перекосилась, на душі знову стало лекше.

З півгодини постояв зі всіма й робив вигляд пічяльного чілавєка, якому не дають здійснити мрію всього життя. Потім, коли дощ на калюжаш вибивав бульки — вєрнякова прикмета — вирішив, шо мона піти поспати. Виспатись — то була моя мрія останніх трьох тижнів.

Дощ то підсилювався, то переставав. Народ харився. Я дрихнув. Десь біля п’ятої наш матьорий гуру польотів неба дав команду йти приміряти парашути. Заспаний і невдупльонний (мудрі люди не сплять в холоді як то в мене) я таки натягнув шкари і повалив на примірку.

Кукурузник
Що з мене хочуть я второпав тільки в літачку на двухсотметровій висоті. Вуха через кожну сотку підйому закладало й тре було як карась булькати ротом.

Окремо прозрівав від інструктора. Мужик човгав туди-сюди повз відкритий люк так, наче ми й не підіймались. Та я обережніше рухаюсь, коли лізу відкривати хворточку перед сном. Єдине, чого йому ше бракувало до повного образу, то це помочитись з літака Smile

перший, другий, пішов і я. Хріново якось пішов, ващє якось не по спецназівськи. За трохи доходить, шо то тре було порахувати. Пох, на три-чотири смикаю за кільце. Хтось казав, шо там тре прикласти силу в 16 кілограм — фігня, пішло вниз як замочок на куртці.

Піднімаю голову, бачу свої 82 квадрати — знач поживем ще трохи. Красота, все тримається, карабінчики не відходять. Єдиний дискомфорт був в області геніталій, позаздрив кобітам, але поправляти не став. Думаю спущусь ще на парусот метрів, там буде безпечніше.

Потім трохи покрутився в різні сторони (так було треба по інструкції), заблокував запасний парашут й почав переповнюватись вселенським блаженством: мля та я ж парашутист, десантник властілін нєбєс і землі, кручє нєкуда!!! Ше би приземлитись нормально...

Приземлився мягінько, правда кувирнуло пару раз і потік повітря ще протягнув трохи по землі. Збираю парашут і думаю: і шо такого в тих стрибках, от коли в дитинстві лямпочки били, ото був екстрім.

Однокурснику моцно подякував. Сказав ттому вар’яту, шо коль ше десь буде вибиратись, нехай тягне — наступного разу пручатимусь куди менше Smile

Блог автора, з описом цього та інших побутових вар’ятств Smile
ПовідомленняSerhiy86 © 05.09.11 10:42:18    

Класна розповідь, тепер давай підтягуйся на роуп. На випадок дощу бери з собою подушку  Very Happy
ПовідомленняLucky © 05.09.11 10:58:13    

хи-хи, зачьотно написав Good
senquiem написав(ла):
бля, повісити би тих прогнозьорів, нехай тоді хоч напрям вітру правильно показують

Very Happy , ага, замість калдуна!

Повідомленняsenquiem © 05.09.11 11:10:38    

lucky написав(ла):
ага, замість калдуна!
мені хтось сказав по-секрету, що синоптики, то душі замордованих чаклунів під час інквізиції.
мстять тепер...
ПовідомленняDudych © 05.09.11 12:00:19    

десь 1 кв.метр відрізали  Very Happy ;
площа купола 83 кв.м.
Повідомленняsenquiem © 05.09.11 12:05:22    

Dudych написав(ла):
десь 1 кв.метр відрізали   ;
площа купола 83 кв.м.

упс.. та простять мене боги вітрів і кукурузника  Shocked
Повідомленняdolphin © 06.09.11 9:10:46    

Молодець! чекаємо тепер звіт про юбілейний сотий приг ))
Повідомленняsenquiem © 06.09.11 9:24:21    

dolphin написав(ла):
Молодець! чекаємо тепер звіт про юбілейний сотий приг ))

ой не знаю, я тоді навіть посвідчення не взяв — здається там за нього хтіли 5 гривень зверху  Embarassed
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU