Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Дністру 23-25.09.2011

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 30.08.11 16:17:53    Сплав по Дністру 23-25.09.2011

Літо добігає кінця, а на Дністрі настає "бархатний сезон". В день спекотно, вночі прохолодно. Поки не настав сезон дощів, Дністер з своїми кам'янистими берегами дуже красивий. Вода відностно чиста та тепла, сміло можна купатись. Хто відкладав сплав по Дністру у довгий ящик, має чудову можливість 23-25.09.2011 спробувати це разом із Львів Екстрім клуб.

Що означає сплав по Дністру з Львів Екстрім клуб? Це означає, що ви:
✔ пропливаєте вдвічі більше (109 км) ніж з аналогічними "фірмами" (48 км), відповідно бачите вдвічі більше "няшечок"
✔ з нами дешевше (350-400 грн) ніж з аналогічними фірмами (від 600 і ...)
✔ ми не беремо грошей за оренду додаткового спорядження (палаткомісця/спальники/каримати)
✔ кормим шашличком і до шалика
✔ у нас єдиних є вологостійкі дсп-ешні палуби, які не прогинаються (можна ходити) та дозволяють готувати безпосередьньо на катамарані
✔ час від часу ми скріплюємо катамарани між собою для того, щоб учасники могли відпочити від греблі та поспілкуватись з іншими
✔ ми стараємось змонтувати учасникам сплаву відеокліп на пам'ять
✔ врешті-решт з нами пиз*ато!

Тепер по пунктах, як ми звикли писати...
МАРШРУТ
Сплав по Дністру буде проходити традиційним маршрутом через такі населені пункти як: с. Нижнів → Вістря → Кутище → Горигляди → Коропець → Стінка → Космирин → Долина → Сновидів → Возилів → Петрів → Монастирок → Лука → Раковець → Уніж → Копачинці → Миколаївка → Хмелева → Литячі → Устечко. На топографічній карті Дністра (2.4 мб) і по Google Maps це 109.08 км.  
За бажанням групи відвідаєм маленькі водоcпади, які в народі називають "Дівочі сльози", завітаємо на руїни Раковецької фортеці, піднімимось на верхівку каньйону. Якщо буде час, скупнемось в Джуринському водоспаді і заодно прошвирнемось до руїн Червоногородського замку.

ДОЇЗД
Доїзд "туди-сюди". У п'ятницю вночі (з четверга на п'ятницю), точніше зранку о 02:41, ми сідаєм в потяг № 8К Чоп-Київ і їдемо до Тернополя. У Тернопіль поїзд прибуває о 04:46 там ми вас зустрічаємо і ведем до буса, який о 5 ранку на нас вже буде чекати. Пакуємся і їдемо до с. Нижнів звідки у нас почнеться сплав. Там ми складаємо наші катамарани, вручаємо інструкцію як користуватися веслом, та деякі команди на зразок "греби мля, грибу мля". З багагажом знань та хорошим настроєм пропливаєм як г...  три дні до с. Устечка. Там нашу делегацію зустрічає бус та забирає у Тернопіль. В Тернополі засмагнувші та щасливі сідаєм на потяг і валим додому.

СПОРЯДЖЕННЯ
Наплічник або якась торба; намет (якщо у вас його нема - ми забезпечимо); каримат; спальник; миску, кружку, ложку, ніж; ліхтарик; туалетний папір; крем, чи аерозоль від комарів + крем від засмаги обов'язково! За бажанням вудка або динаміт, ги-ги.

ХАРЧІ
На сплаві ми забезпечуєм вечері. Перша вечеря (п'ятниця) - шашлик з салатом із помідорів та огірків. На другу вечерю (субота) - гречка з тушонкою. Пожитки на сніданок і обід ви берете свої. Як правило береться: буханка хліба, "Мівіна" картопля чи макарони, кусень колбаси (бажано сирокопченої, бо вона довше буде зберігатись при спеці), сало, консериви (шпроти/кілька/паштет/тушонка) хто які любить, шоколад, печиво, вафлі тощо. Для шанувальників алкомарана вхідний квиток - плящина оковитої а ще краще дві, ги.

ОДЯГ
- шось на довгий рукав (на випадок якщо сонце буде нещадне і крем не допомагає)
- шорти, панама, плавки, капці в яких нешкода буде залізти у воду
- дощовик (пригодиться коли піде грибний дощ)

ЦІНА
Для членів клубу - 350 грн., для решти бажаючих - 400 грн. Для постійних маніяків буде обумовлена знижка.

Осиливши всю цю писанину, можна сміло переходити до фото за 08-10.07.11 , 22-24.07.11 , 27-29.05.11 числа.
Кому фоток мало може глянути відеокліпи "Є контакт" , "Релакс" та "Алкомаран", та ще два відео з позаминулих років: "Львівці" та "It's all unbelievable".

Обов'язкова інформація яка подається для внесення у список (окрім заповненого профілю):
- буду сам, чи з другом/-зями (їх кількість і як звати)
- наявність намету, спальника, каримату і т.д.
- місце проживання (з профілю вашого); час вибуття/прибуття на точку збору в Тернополі. Для І-Франківська можливий спосіб прибуття безпосередньо на старт сплаву на Дністрі від с. Нижнів (від І-Франківська приблизно 35км) своїм ходом.

Як завжди складаємо список Write
  1. Zippo Львів
  2. Lyubko Тернопіль
  3. La Львів
  4. Янек Тернопіль
  5. Андрій Тернопіль
  6. Володимир Тернопіль
  7. Оксана Тернопіль
  8. Святослав Тернопіль
  9. Гаврисюк Ольга +1 Рівне

крайній раз внесено зміни: Zippo (27.09.11 17:56:29), редаговано 8 раз
ПовідомленняХрумчик © 31.08.11 15:42:39    

Привіт Smile Фотку треба було з нашого сплаву ставити, а то на цю кукурудзу ніхто не ведеться Very Happy (Шкода, що не буду з Вами) Sad
ПовідомленняVictorT © 31.08.11 16:02:58    

Хрумчик написав(ла):
на цю кукурудзу ніхто не ведеться

Цитата:
kastorskiy, 30.08.2011 17:37:46:
*ля, почему я не ел кукурузу?

ZIPPO, 17:37:52:
LOL бо небуло тоді

kastorskiy, 17:38:05:
я возмущён

ZIPPO, 17:38:07:
а минулого сплаву вони в селі на*іздли дета до**я кокурузи

kastorskiy, 17:38:11:
хочу кукурузу

ZIPPO, 17:38:14:
LOL горячая кукуруза, сладкая кукуруза, то в Криму так Very Happy

kastorskiy, 17:38:40:
*изженая кукуруза

З.Ы.  Кстати её хорошо печь не обрывая листья.

Повідомленняromchuk1 © 01.09.11 19:03:19    

з усіх аргументів Валєри (Zippo) чому власне треба їхати з ними мені сподобався оцей:
✔ врешті-решт з нами пиз*ато! Smile))
Правильно, з народом треба бути папроще))
ПовідомленняSpike © 03.09.11 17:01:24    

всім привіт Smile я хочу в сплав)) є можливість і є бажання... що ще потрібно?)
ПовідомленняANGELo © 03.09.11 21:48:26    

spike, ну хіба ще багато друзів та подруг!  Very Happy
ПовідомленняANGELo © 06.09.11 12:32:11    

Беручи до увагу пасивність та обставини сплав 9-11 вересня проводитись НЕ БУДЕ!
Дата проведення наступного сплаву 23-25 вересня!

ПовідомленняSpike © 06.09.11 16:21:13    

ну що ж, тоді відредагуйте тему і змініть банер на головній Smile поідеї я буду вільним 23-25, в списку мене залишайте!
ПовідомленняKvasOlka © 06.09.11 23:46:08    

ей! блін! як так?! я як раз зайшла записати себе і ще +4
ПовідомленняLa © 14.09.11 17:49:21    

Всім привіт,  Smile Теж хочу до вас приєднатись 23-25-го Smile
ПовідомленняLyubko © 19.09.11 11:10:16    

Янек
Андрій
Володимир
Оксана
Святослав
Все необхідне є.

ПовідомленняГаврисюк Ольга © 19.09.11 14:47:34    

Ми з чоловіком теж дуже хотіли б!!!! Спальнікі і палатка на 2 чоловіки наявна! Візьміть будь-ласка!!!!
Ми живемо в Рівному, але до Тернополя могли б приїхати на 04:15.
ПовідомленняSpike © 22.09.11 14:07:27    

хлопці, нажаль мені не вийде в цей сплав вийти((( відправляють в командєровку в Рівне до вівторка.
ех, викреслюйте з списку

ПовідомленняZippo © 27.09.11 18:30:55    

Як я довго думав про посиденьки біля вогнища... і це сталось Happy Цього разу ми вперше в історії сплавів не дійшли до запланованого фінішу, а скинулись у Луці. Мматраснічалі по повній. Спали скільки хотіли, загаряли скільки хотіли, гребли скільки хотіли, тоніше не грбли вопше, гиги.
В звязку з тим, що в останній момент (дехто некрасіво відмовився) шашлик ми їхли аж два дні, який доречі нам маринував шеф-повар Віталік. Мало того, цього разу рибалка вдалась на ура. Зловили клена, щуку, і кілька судаків. Як ви вже здогадались, ми зварили смачнющу уху і за секретним рецептом Саші стушили судака, ням-ням. Happy
На днях буде анонсована тема на наступний (дамаю вже заключний) сплав, який припадатиме на 14-16.10.2011, а поки дивимся фотки фотки

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU