Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Погиб наш друг, парашютист Ровенского АСК Саня Костюк :(

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictorT © 26.08.11 11:28:44    Погиб наш друг, парашютист Ровенского АСК Саня Костюк :(

Деталей не знаю, погиб в России, не на прыжках.
Если кто-то имеет желание помочь его семье, сегодня в 20:00 на конечной трамвая тройки возле Галицкого базара lucky будет собирать деньги, кто сколько может.

Позже в этой же теме будет опубликованы реквизиты для перевода на карточку, для тех у кого не получается подойти.

Так-же, я думаю, будет встреча и ещё в какой-то день, об этом сообщим дополнительно.

ПовідомленняLucky © 26.08.11 12:34:16    

можна гроші скинути на картку:
Укрексімбанк 6762 6405 5240 9359, Аня Валько

як написано вище, я буду на кінцевій "3" о 8 вечора, приносьте хто скільки зможе грошей, бо фінансова допомога потрібна.
Попередньо похорон планується на неділю, але може бути і понеділок.

ПовідомленняVazon © 27.08.11 9:09:17    

Похорон в неділю на другу годину. Кладовище "Молодіжне".  Прощання буде трохи раніше.
Якщо когось треба зустріти, можете телефонувати мені 097_82_86_473 (Руслан)

ПовідомленняVictorT © 29.08.11 9:03:21    

Сегодня на том же месте, на конечной трамвая тройки возле Галицкого базара в 19:00 буду собирать деньги я.
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU