Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

А на 1200 в Цуневі коли небудь "завозять"?

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 26.05.11 16:30:01    

SpawNTnT написав(ла):
2-а дня в РАСК - 2-а роки в ЛАСК!
Порвало. Sarcastic hand LOL Laughing Сей геніальний вислів я б навіть сказав лозунг заслуговує на © і підсумовує весь цей пиздьож.
ПовідомленняFishki © 26.05.11 16:41:36    

EugeneKorchinsky написав(ла):
его надо цивилизовано  решать

Жень! Рішай, йно якось скоріше, зима пройшла, літо, а ви нас все половою кормите. Де ті обіцяні нам щотижневі збори спортсменів-парашутистів, де якась об'ява про початок підготовки до змагань, яких цього року в Україні дофігіще буде. Де та класика? Хто від початку анонсованого вами  "Парашутного сезону" перейшов від стягування до хоча  10 сек?

Де *ля хоч щось? бачу тільки атракціон за бабло  Unknow

ПовідомленняLucky © 26.05.11 16:54:17    

ну та...ми тут тоже розвели чергову демагогію... але шо поробиш, спроста би того не робили... Sad

але раз такі діла, то підкину я Шановні дрова у вогонь!  Very Happy

Так вот, я вот за шо задумався, Женя весь час пише до тошноти позитвні "репортажі" з місця яке ні грама не є позитивним.
Увага, Шановні знатоки, питання!
А який у Жені інтерес то робити? Дорослий мужик, конструктор автомобілів - вірняк мудра і не наївна людина! І все заманює першоразників туда і заманює... Cool
Калісь Женя, шо маєш за то шо так грудьми розпинаєшся? Cool Пригнути безплатно дають чи нє? Cool

ПовідомленняNewcomer777 © 26.05.11 17:16:39    

lucky написав(ла):
Пригнути безплатно дають чи нє? Cool
дают одну перворазницу .... бесплатно!
Very Happy

ПовідомленняLucky © 26.05.11 17:45:04    

Newcomer777 написав(ла):
дают одну перворазницу
кажись Женя вирішив 5 подужати і не тільки першоразниць! Very Happy Навіть шкари купив, шоб менше марозились Very Happy Гігант Женя, Гігант LOL
ПовідомленняProgektor © 26.05.11 17:50:41    

Попередні два приги з якими парашутами були?

1раз  (точно серії зараз не памятаю-треба подивитися в посвідчення-папірець) точно знаю шо була примусовка
2раз - Д5-2серія з розчековкою

"Планку повышать", окрім висоти ще можна подовженням часу стабілізації - "умовно вільного падіння" до 10 сек на Д5.

Так я і того хочу, тобто- висота 1200-вільне падіння 10сек, Firsttimer  все чого хочеться(поки-що) на 3-й раз  Goof--ЯКЩО ЦЕ РЕАЛЬНО В ЛАСК

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 26.05.11 18:02:21    

lucky написав(ла):
Пригнути безплатно дають чи нє?

Конечно дают! Но я не ставлю никаких условий и прыгаю только тогда, когда есть свободное место во взлёте и свободный парашют. Поэтому и дают Smile

Но даже если прыгнуть не получается - подогнать парашют на симпатичную перворазницу - в этом тоже есть своя толика эстетического удовольствия.

P. S. Прошу у девчонок прощения за грубый юмор  Newcomer777 и Lucky Smile

крайній раз внесено зміни: EugeneKorchinsky (26.05.11 18:07:38), редаговано 2 раз
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 26.05.11 18:04:43    

Progektor написав(ла):
ЯКЩО ЦЕ РЕАЛЬНО В ЛАСК

Це реально, тільки треба заздалегідь попередити, щоб встигли завчасно настроїти прилад на парашуті.

ПовідомленняLucky © 26.05.11 18:26:00    

тільки треба заздалегідь попередити, щоб встигли завчасно настроїти прилад на парашуті.

ой! тримайте мне п'ятеро! шас обпісяюсь!  LOL  LOL  LOL
Не найо людей Женя! Evil or Very Mad На 1200 його самого не повезуть, хібо шо шось в лісі здохне і рак на горі свистне! Evil or Very Mad

Прошу у девчонок прощения за грубый юмор  

а чьо ти так зразу? Crazy  думаєш дєфачги того не хотять?   Sex LOL  а ти всьо "естетика-естетика"! Мужик должен быть могучий, грубый и волосатый! LOL  LOL  LOL

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 26.05.11 18:47:40    

lucky написав(ла):
На 1200 його самого не повезуть, хібо шо шось в лісі здохне і рак на горі свистне!

В прошлом году девчонка Gandzia с 1200 м прыгнула со стабилизацией 12 сек см. тут внизу страницы (там было даже больше 1200м)
 Newcomer777 был в тот день в Цуневе, и в случае сомнений публики будет вызван  свидетелем Smile

Определённо, в моих репортажах есть позитив - документ, как ни как Smile

lucky написав(ла):
Мужик должен быть могучий, грубый и волосатый!

Эй, волосатик! На Gorgany Race  слабо, или как? Smile
ПовідомленняLucky © 26.05.11 19:38:48    

Ахренеть! Минулого року Гандзя пригнула з 1200, має чим Цунів похвалитись! Ганджа, на тебе не наїжджаю, ти маладецEmbarassed
Женя, бери на себе відповідальність перед ПРожектором, шо коли він приїде пригати, він пригне з 1200! Тоді я почухаю рєпу і запропоную заслати туда ще 2-3 челів - чи заканає їм!

Женя, та шо ти ліпиш весь час внатурі? Та ж з тебе вже внатурі відкрито гонять а ти шось мелеш-мелеш, шо ти гониш кінець кінців, дорослий же мужик та не позорся! Маєш в тому якицйсь свій інтерес - пофіг мені до твого інтересу, но тіки на найобуй шо в цуніві є парашутний спорт і не давай людям які хочуть пригати дурних порад!!!

ПовідомленняFishki © 26.05.11 19:51:42    

Конечно дают! Но я не ставлю никаких условий и прыгаю только тогда, когда есть свободное место во взлёте и свободный парашют.

О!!! пацани, Бомба!  Гайда всі в Цунів. Там місця в крайніх підйомах завжди є! Стрибаємо на халяву!! Слава ЛАСКу за ХАЛЯВУ !

4 червня буду в Цуневі. Перевірю  Yahoo

ПіСІ: чи то ще треба старих шкарів пару пар купити?

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 26.05.11 20:06:32    

Для Progector:

Тільки що розмовляв з командиром парашутної ланки. Оскільки, як я розумію, у цьому сезоні ти стрибків не маєш, згідно правил (Fishki віднедавна ретельно слідкує, щоб відповідні органи контролювали їх строге дотримання в Цуневі Acute) маєш спочатку зробити стрибок на стабілізацію 5 сек, а вже другий - на 10 сек.
ПовідомленняProgektor © 26.05.11 23:15:46    

цьому сезоні ти стрибків не маєш,
-цього сезону ще не маю

спочатку зробити стрибок на стабілізацію 5 сек, а вже другий - на 10 сек.

Зрозумів- можливо, як Бог дасть, то буде 2 стрибки в цьому сезоні(хоча 2й в сезоні - давно хочу пригнути взимку.)
Але 1 приг в сезоні,мені цікаво, чи можливо з 1200(хай буде і на 5сек)Wall

За Гандзю я чув , і особисто з нею спілкувався про її приг з 1200 на 12 чи то 10сек- вражень в неї було дійсно багато позитивних. Я тож такхочу Wall Crying or Very sad

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 27.05.11 0:19:13    

Progektor написав(ла):
За Гандзю я чув , і особисто з нею спілкувався про її приг з 1200 на 12 чи то 10сек

Там було 1300м - підібралась як раз компанія на таку висоту. Тому і 12 сек замісь 10 сек. І вітер дув уздовж злітної смуги (якщо поперек - з великої висоти значно більше шансів на ліс залетіти), і небо чисте, і настрій у Омельяновича був хороший, і до Гандзі він чомусь проникся довірою, хоча це був ії тільки третій стрибок, а два перші були у двох попередніх роках.
І довіра виявилась повністю виправданою (досвід інструктора допомогає зорієнтуватися в людях - хто є хто (!)) - Гандзя з самого початку відкриття купола зорієнтувалась, що її може знести на ліс і тягнула на повну вільні кінці з протилежної сторони, щоб не сісти на дерева...

Залізобетонно гарантувати висоту в день приїзду тобі, як і іншим ніхто не зможе - це залежить від багатьох факторів, проте, час від часу таке буває і в Цуневі, де зараз в основному стрибають першоразники.

Тож перше, що треба   -  самостійно сконтактуватися з командиром парашутної ланки  (без розпальцьовок і биття об стінку Smile ; телефон на початку кожної сторінки), представитися - сказати, скільки, коли і яких стрибків маєш, що, між іншим, маєш друзів, яких хочеш привести із собою на стрибки, і що у тебе є бажання, щоб наступний твій  стрибок був із висоти 1200м...

А далі - як складеться. Firsttimer
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU