Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Leona, це ж і Катя, з ДН!

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 12.08.11 19:24:22    

приєднуюсь до привітань! Будь здорова, щаслива, кохана і така ж невгамовна як ти є!!!
ПовідомленняVitalik-ataman © 12.08.11 21:25:20    

Катюха вітаю тебе з днюхою, залишайся такою ж невгамовною Rose
ПовідомленняIhor © 13.08.11 0:34:59    

Вітаю! Багато тобі радості, драйву і всього всього кульного!
Happy birthday, dear Катя (співаю Smile ) Rose  Rose  Rose  Kissing
ПовідомленняLeona © 15.08.11 13:35:16    

Людоньки! Що...що....що це було??? Сон? Я знову літала увісіні??? Ні! Фото кажуть про те, що це відбувалось насправді, що це тру! Surprised
Це ви собі гадаєте, що подарили мені лише 4000 метрів вражень! А ви, кохані мої, ви буквально подарили мені ціле ЛІТО!
2 дні! 2 насичені незабутні дні! Свобода! Свобода як вона є! Свобода в чистому її вигляді і в первинному її значенні!!!!  Happy
О, так!!! Ви мене добре знаєте! Знаєте як за цим проголодалась моя ненаситна і невгамовна вже підстаркувата душа! Goof
Чорт!!! Але я вам винна "як земля колгоспу"!!!
Емоції.... їх так багато, що не знаю з якої сторони починати! Не знаю на чому наголошувати, а що опустити! Це було до біса круто! Це було аААааааааААААааааааааааААааА....!!!! Yahoo Yahoo Yahoo
вірите? вірите? а? вірите?

Низький уклін вам усім за ці гарячі привітання! За те, що зламали традиції святкування всіх попередніх моїх ненависних ДН! Ви кращі! Чорт! Я сама собі заздрю, що ви в мене є!
Kiss  Kiss  Kiss
з.і. для тих, хто не в темі поясню - я вже так всіх дістала своїм ниттям стосовно літа, що мої Друзі вирішили послати мене, послати дуже далеко чи то високо, а саме на Бородянку, подарувавши мені "Сертифікат Кохання з Небом", тойсть тандем-стрибок! Yahoo  Firsttimer

ПовідомленняVictor SV © 15.08.11 15:59:58    

Дайош фото чи відео якщо було Clapping
ПовідомленняLeona © 17.08.11 11:24:13    

Victor SV написав(ла):
Дайош фото чи відео якщо було
фото хоч вже, а от відео.... Нема ніякого бравого, щоб зробити кліп((( Хтось може має в запасах прихований талант монтажиста? Чи знайомих, які монтують?  а? Clapping Відгукніться!
з.і. ще досі ходжу і посміхаюсь Smile Ну ви і дали!  Crazy  Crazy  Crazy

ПовідомленняGallinka5 © 17.08.11 19:04:17    

Вже хоча б за такі відгуки варто, я незнаю... розплакатись)) Круто, коли відчуваєш аж стільки щастя. Цілих 4000 м. Very Happy  Рада за тебе дуже!
ПовідомленняLeona © 26.08.11 12:26:01    

Ура, друзі, ура! Нарешті поспіли фото мого подарунку! Хотіла ще раз усім сердечно подякувати, про таке ДН мені і не снилось! Ні, таке не забувається і ого як часто згадується! Yahoo
Коли ще пів першої ти п”єш за своє здоров”я, а пів другої сідаєш в машину до незнайомих парашутистів “без комплексів” (Ігор, Саша вам величезне вітання!Preved ) і мчиш за подарунком аж в Київ! Crazy
Бородянський дух - це щось неспішне, безтривожне, затишне, мені хочеться туди вернутись. Ці вірші на дверях туалету, душ, харчівня і свобода дій підкупили моє леонине серце.
Випало мені долею стрибати з наддосвідченим інструктором з надспокійною вдачею - шановним Ігорем Дзюбою. Він трошки мій настрій афтепаті вгамовував своїм безтурботним і меланхолійним виглядом. Також на щастя підоспів і оператор Сабакін, що не могло нас не втішити, оскільки стрибнути тандем і не зафіксувати це дійсво на камеру — гріх проти народу, пра? Wink
Мабуть хочете почути як сам стрибок, та? Які відчуття були під час польоту з 4 км, та? Була я якась приємно збуджена, але ніяк не налякана. Та й збудженість спровокована думаю спонтанністю поїздки і малоусвідомленням того, що відбувається (все ж троха святкувала, нє?). І от помістились без поспіху в літак, який значно просторіший і явно на вид впевненіший, ніж ан-2, а він як дав! І от вже летимо, займаємось  “рукобиттям”, кажу Віті, що все буде добре, позираю крізь ілюмінатор, виглядаючи столицю, посміхаюсь і тут я розумію, що час!  Без зайвих рухів доходимо до обрізу як одне ціле - я і інструктор, інструктор і я,  і .......ааааАААаааааааАааАААаа!!!
Не знаю... не опишу словами як слід, це екстаз, насолода, задоволення, це життя! Не знаю як пояснити відчуття цілковитої свободи, спробувати — найкраще пояснення!
Коли вже крило було відкрите, я гостро відчула, що Ласунчик лізе боком/верхом. Ласунчик — це святковий торт, яким ми снідали. Намагалась відволікатись спогляданням краєвидів та думкою, йолки, яка я крутаааа Happy . Єдине чого бракувало, то самостійності під час стрибка, хотілось самій щось подьоргати, попереживати за місце приземлення, покерувати крилом, а натомість була як дівайс прикріплений до основного пристрою Very Happy .
Приземлення, обнімашечкі-целавашечкі з Вітьою, фотофіксація і помчала за водою до машини, а то за себе не ручалась Bo .
Ну і відходила від вражень на землі, поки Надія ними наповнювалась в небі. Хоча насправді все було дуже швидко і навіть мало =(.
Всім причасним до події спасибі! Це було круто! Скоро буде ще і відео зі стрибка. Чекаємо!   Yahoo  Yahoo  Yahoo

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU