Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Знову Крим! Знову Дікарями! 21.08.11

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 10 з 10
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняBlumchen © 07.07.11 11:19:33    Знову Крим! Знову Дікарями! 21.08.11

Так склалось, що цьогорічну тему Криму започатковую я. Чекав я цієї поїздки дуже при дуже, так як і до тепер під враженнями минулорічної і ось, настав час.
    Чорне море, Кримські гори чекають і ми, обов’язково, до них доберемось!
Поки що про маршрут не пишу, протягом декілька днів він буде розписаний, приймаються пропозиції та побажання, але однозначно, що цього року все ж таки хочеться попасти і пройтись "Великим Канйоном" хочеться і в Качі Кальйоні побувати і в Судаку, попертись на вершини в районі Нового світу та ще кудись, куди собі самі сплануємо.
Так як і минулого року планується поїздка після 20 серпня чи з 20 серпня на 10 днів, будемо підстроюватись, тому дата мабуть що не точна, в понеділок визначмося.
    Добиратись будемо по класичні схемі поїздом Львів-Сімферополь-Львів, тому перш за все квитки!!!!! Так як станом на зараз, квитки розбирають з шаленою швидкістю, і за 45-44 дні до відправлення квитків вже не залишається, принаймі для простих смертних, нам необхідно в найкоротший термін організуватись і купити квитки, бо будемо , як кажуть курити бамбук, і то, якщо найдемо. Плануємо в понеділок-вівторок купувати квитки туди, а потім ще один похід за квитками щоб назад, ризикувати і тягнути дальше щось не дуже хочеться.
Отже, смакуємо фото за 2009 та 2010 роки а також відео: "Бодрячком пацанчеГи" та "Дікарі".

ОДЯГ
Одяг штука корисна, вона захищає, як від холоду, так і від жари
- панама, кепка, бандана
- шорти (без пряжок, ремнів, навісних карманів, великих гудзиків) все це може "гризти",  натирати, заважати при поході
- футболка - кілька шт (замість футболки можна взяти термобілизну)
- штани (без ремнів, пряжок) - звичайні, прості штани, з натурального матеріалу.
- флісова кофта (можна тоненький шерстяний светр)
- дощовик (може знадбитись)
- плавки (купальник), запасні труси (білизна)
- шкарпетки - 2 шт (на крайняк можна прати)
- рушник, зубна паста, зубна щітка, туалетний папір must have
- крем від засмаги, від комарів, (крем від опіків візьмем на всю банду)
- маска/трубка (якщо є)

ХАРЧІ
Харчі штука корисна, вони помагають від голоду. Ясно, що в Криму все дороге, відповідно основну масу ми їх будем брати з дому, але без фанатізму.
- четвертина чорного хліба в день, берем буханку, решту купляєм там намісці
- мівіна вермішель 5-6 шт
- мівіна картопля 10 шт (я за раз готую 2 пакети)
- палочка сирокопченої колбаси. Саме сирокопченої, бо інша зіпсується зразу ж в перший день! (Колбасу додається до макарошок або картоплі, так самачніше і поживніше)
- шмат сала, ніяких шпондерів і аналогічних продуктів,, ібо знов ж таки в перший же день зіпсується від жари.
- консерви. Достатньо +- 4-ох штук (шпроти/кілька/сардіни/паштет/тушонка) хто шо любить... Рекомендую брати різні.
- 1 банка/пакет згущеного молока (з крекером і чаєм йде на ура)
- пів плитки чорного шоколаду в день + печеня, вафлі, халва і т.д.
- сухофрукити (курага, ізюм і т.д.)
- чай, кава, цукор, сіль
- горівка (всі ті хто п'ють 1 л з собою мати железно! хто не п'є, 05л, ггг. Ми ще в поїзді половину ужрем, ги)
- сигарети - блок

Щодо витрат, ну минулого року, я особисто, з дайвом, роупом, пивом і тд і тп вклався в 1700-1800 грн, однозначно можна було б і дешевше. Так що подивимось.
Маршрут ще в процесі обговорення, але буде виглядати орієнтовно так -не більше трьох днів і двох ночівель  -це гори, великий каньйон, після нього в Судак (можливо по дорозі, зупинимось, зробимо схордження на Джимерджі (афігенні краєвиди) - там заповідник, тому будем думати як і де там отаборитись щоб сплатити мінімум штрафів), дальше рухаємось в Судак-спробуємо отаборитись там де і минулого разу, база КСС, і вирушати на всім нам відомі скали, гори, стрибки з Галіцинської тропи, Новий світ...
✂------------------------------
Відписуємось та складаємо список! Write
  1. Blumchen Львів
  2. Suzi Івано-Франківськ
  3. Gorihovnet Львів
  4. Victor SV Луцьк
  5. BeskaBo Львів
  6. Mykola Львів
  7. Kruxitka Львів
  8. Slonik Луцьк
  9. Vito4ka Луцьк
  10. G@vchiK Винники
  11. Kbareton Тернопіль
  12. Доцент Київ
  13. Наталя Київ
  14. Serdex Вінниця
  15. Liliya Івано-Франківськ
  16. Славік Івано-Франківськ
  17. Vanich_present Івано-Франківськ
  18. Yakuza Івано-Франківськ
  19. Мітінька Івано-Франківськ
  20. Recidivist Рівне
  21. Ihor Львів
  22. Nazarij Львів
  23. Levko Львів
  24. Barbie Львів

25. Sem Львів (не попередив оргів)
ПовідомленняМітінька © 09.09.11 21:32:46    

Всім привіт!
нарешті і я наважився шось накалякати, багато писати не буду бо всі ті враження словами ітак не передати!Smile

Подорож мені сподобалась! Було надзвичайно цікаво та дивовижно!)
З самого початку своєю велитчю, могутністю та красотою мене вразив, звичайно ж, КАНЬЙОН (ну думаю як і всіх)
Потім, як тільки ми вилізли з нього, перший вид на море. Оскільки до цього я його на власні очі ніразу не бачив, для мене це стало незабутнім!
Ну і так чим дальше, ти вражень ставало все біьше і більше.

Особисту подяку хочу висловити організаторам даної пригоди, Ростіку та Zippo. Вони приклали ДУУУУЖЕ багато зусиль для того щоб всім було добре. Також дякую всім за веселу компанію, оскільки в любій подорожі хороша компанія це головне!
ОБОВЯЗКОВО поїду з вами ще кудись!))

ПовідомленняNadezda_95 © 10.09.11 10:25:28    

Мітінька написав(ла):
організаторам даної пригоди, Ростіку та Zippo

Surprised

ПовідомленняМітінька © 11.09.11 19:11:10    

ой! опечаточка! Embarassed
Ростіку і Віті SV Ще раз дякую!

ПовідомленняBlumchen © 12.09.11 11:09:12    

Такс, нарешті я дійшов до того щоб щось написатиSmile
Скажу так  -було ну просто АФІГЕННО!!!!! дуже сподобалось все, особливо Великий Каньйон вразив!!. маршрут пройшли швидко, причому досить-таки швидко і без ускладнень!!! Особливо, якщо враховувати, що я той маршрут бачив тільки на карті і ніколи там не бувSmileSmile але про це я признався аж коли побачили Ялту.
Незважаючи на злий фатум, що весь час вспливало щось не так як планувалось  -все було суперськи!!! і 4 години в тролейбусі, ночівлі в заповіднику, мега приблатньонна і харюща бабуля, і ще куча всього))
Неймовірно сподобались наші ночівлі.., найбільше, коли ми малою групою ночували на полці над обривом..  -це було "неймовірно" (с)!!!!!!!!!! А ще, луцький спирт рулить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Перевірено!!!!!
Так радий був провести час з друзями!! ще й стільки днів, ще й в Криму, ще й на морі, ще й  з такими краєвидами!!!!!!!!!!!
Сорі, що десь там кричав трохи на вас і психував, але ви мене місцями так доставали що ппц!!!!!!!!!!!
дякую, дуже дякую всім!!!!
Слідкуємо за форумом, щоб не пропустити нових вилазок, зустрічей та поїздок!!!
а тепер, смакуємо фото і згадуємо як це було!!
Оригінали фото лежать на ex.ua.
ПовідомленняANGELo © 12.09.11 22:50:28    

Ну шановні коЛЛеги вітаю вас з такою неймовірно фантастичною пригодою!  Good
Окремо хотів би подякувати за чудову колекцію фото. Дуже хотів би попасти в деякі місця де ви були. І давненько мене так не інтригувало "А яка наступна фотографія? Very Happy " Не зважаючи навіть на те, що їх аж 216 штук. І десь на 60 я почав вгадувати хто буде на наступній фотографії.
Єслі що - чур, не ображатися на коменти!  Acute

ПовідомленняBlumchen © 17.10.11 12:06:02    

Ну що ж Шановні!! Дочекались!!! Дякуємо Nazarij за відео Згадуєм і насолоджуємось!!!
Повідомленняromchuk1 © 23.06.12 14:22:25    

а цього року буде такий екшн?
ПовідомленняZippo © 25.06.12 17:15:49    

romchuk1 написав(ла):
а цього року буде такий екшн?
Крим — проївся... Kilroy Хочеться чогось нового, напиклад — Болгарія.
Сторінка 10 з 10
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU