Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Знову Крим! Знову Дікарями! 21.08.11

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 9 з 10
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняBlumchen © 07.07.11 11:19:33    Знову Крим! Знову Дікарями! 21.08.11

Так склалось, що цьогорічну тему Криму започатковую я. Чекав я цієї поїздки дуже при дуже, так як і до тепер під враженнями минулорічної і ось, настав час.
    Чорне море, Кримські гори чекають і ми, обов’язково, до них доберемось!
Поки що про маршрут не пишу, протягом декілька днів він буде розписаний, приймаються пропозиції та побажання, але однозначно, що цього року все ж таки хочеться попасти і пройтись "Великим Канйоном" хочеться і в Качі Кальйоні побувати і в Судаку, попертись на вершини в районі Нового світу та ще кудись, куди собі самі сплануємо.
Так як і минулого року планується поїздка після 20 серпня чи з 20 серпня на 10 днів, будемо підстроюватись, тому дата мабуть що не точна, в понеділок визначмося.
    Добиратись будемо по класичні схемі поїздом Львів-Сімферополь-Львів, тому перш за все квитки!!!!! Так як станом на зараз, квитки розбирають з шаленою швидкістю, і за 45-44 дні до відправлення квитків вже не залишається, принаймі для простих смертних, нам необхідно в найкоротший термін організуватись і купити квитки, бо будемо , як кажуть курити бамбук, і то, якщо найдемо. Плануємо в понеділок-вівторок купувати квитки туди, а потім ще один похід за квитками щоб назад, ризикувати і тягнути дальше щось не дуже хочеться.
Отже, смакуємо фото за 2009 та 2010 роки а також відео: "Бодрячком пацанчеГи" та "Дікарі".

ОДЯГ
Одяг штука корисна, вона захищає, як від холоду, так і від жари
- панама, кепка, бандана
- шорти (без пряжок, ремнів, навісних карманів, великих гудзиків) все це може "гризти",  натирати, заважати при поході
- футболка - кілька шт (замість футболки можна взяти термобілизну)
- штани (без ремнів, пряжок) - звичайні, прості штани, з натурального матеріалу.
- флісова кофта (можна тоненький шерстяний светр)
- дощовик (може знадбитись)
- плавки (купальник), запасні труси (білизна)
- шкарпетки - 2 шт (на крайняк можна прати)
- рушник, зубна паста, зубна щітка, туалетний папір must have
- крем від засмаги, від комарів, (крем від опіків візьмем на всю банду)
- маска/трубка (якщо є)

ХАРЧІ
Харчі штука корисна, вони помагають від голоду. Ясно, що в Криму все дороге, відповідно основну масу ми їх будем брати з дому, але без фанатізму.
- четвертина чорного хліба в день, берем буханку, решту купляєм там намісці
- мівіна вермішель 5-6 шт
- мівіна картопля 10 шт (я за раз готую 2 пакети)
- палочка сирокопченої колбаси. Саме сирокопченої, бо інша зіпсується зразу ж в перший день! (Колбасу додається до макарошок або картоплі, так самачніше і поживніше)
- шмат сала, ніяких шпондерів і аналогічних продуктів,, ібо знов ж таки в перший же день зіпсується від жари.
- консерви. Достатньо +- 4-ох штук (шпроти/кілька/сардіни/паштет/тушонка) хто шо любить... Рекомендую брати різні.
- 1 банка/пакет згущеного молока (з крекером і чаєм йде на ура)
- пів плитки чорного шоколаду в день + печеня, вафлі, халва і т.д.
- сухофрукити (курага, ізюм і т.д.)
- чай, кава, цукор, сіль
- горівка (всі ті хто п'ють 1 л з собою мати железно! хто не п'є, 05л, ггг. Ми ще в поїзді половину ужрем, ги)
- сигарети - блок

Щодо витрат, ну минулого року, я особисто, з дайвом, роупом, пивом і тд і тп вклався в 1700-1800 грн, однозначно можна було б і дешевше. Так що подивимось.
Маршрут ще в процесі обговорення, але буде виглядати орієнтовно так -не більше трьох днів і двох ночівель  -це гори, великий каньйон, після нього в Судак (можливо по дорозі, зупинимось, зробимо схордження на Джимерджі (афігенні краєвиди) - там заповідник, тому будем думати як і де там отаборитись щоб сплатити мінімум штрафів), дальше рухаємось в Судак-спробуємо отаборитись там де і минулого разу, база КСС, і вирушати на всім нам відомі скали, гори, стрибки з Галіцинської тропи, Новий світ...
✂------------------------------
Відписуємось та складаємо список! Write
  1. Blumchen Львів
  2. Suzi Івано-Франківськ
  3. Gorihovnet Львів
  4. Victor SV Луцьк
  5. BeskaBo Львів
  6. Mykola Львів
  7. Kruxitka Львів
  8. Slonik Луцьк
  9. Vito4ka Луцьк
  10. G@vchiK Винники
  11. Kbareton Тернопіль
  12. Доцент Київ
  13. Наталя Київ
  14. Serdex Вінниця
  15. Liliya Івано-Франківськ
  16. Славік Івано-Франківськ
  17. Vanich_present Івано-Франківськ
  18. Yakuza Івано-Франківськ
  19. Мітінька Івано-Франківськ
  20. Recidivist Рівне
  21. Ihor Львів
  22. Nazarij Львів
  23. Levko Львів
  24. Barbie Львів

25. Sem Львів (не попередив оргів)
ПовідомленняIgor © 02.09.11 22:04:06    

Всі по-черзі добираються до Львова і доповнюють звіт Write Чекаєм повної розповіді і фоток Smile  Smile
ПовідомленняNadezda_95 © 03.09.11 14:30:09    

От нарешті нет з'явився Very Happy
Ця поїздка було несподіваною у всіх сенсах...  Crazy

Могутній Канйон, величні каменюки, солодка їх прохолода, пробирання по балках, падіння палатки у воду, прозорі ванни молодості, "і-гааа" Горішка, ночівля, кУльки в палатці, святковий торт для Юри, народні співи вночі (дякуєм Віті СВ за роздруковані тексти в 3-х примірниках). Питання: "А на якій сторінці ця пісня?", відповідь Віті: "Я не знаю, в мене бракований непронумерований примірник" Very Happy

Діалог Канйону:
- Блюмхен, ще довго? (Горіх)
- Ні, там за поворотом (Блюмхен)
- А зараз? (Горіх) SOS

Спуск в Ялту, різано-рубані скали, 4-х годинна екскурсія в тролейбусі Wasko , бабуля-цербер в Судаку ("Вас не 17, вас більше...", "Пішли на... спати! Twisted Evil "

Дискотека біля фортеці Dance2, дайвінг, фотосесія наших мужніх орлів (мастер-клас від Боді Cool).
Ще один приємний момент - добрі люди повернули телефон, який ми провтикали в Новому світі. Неприємний момент - Горіх провтивав провтиканий телефон LOL Стрибки у хвилі, пральня ще та! Goof

Проба віндсерфінгу, то було бомбезно, хочу ще! Cool

Фраза Богдана "Щимберем?" Very Happy

Поїздка в Севастополь і Балаклаву (Я, Наталя, Бодя, Роман), екскурсія секретним заводом-музеєм по ремонту підводних човнів. Secret
Нічна Балаклава, спуск на дикий пляж, де наші екстримали ночували 2 роки тому... То було без геройства, коли навіть не видно початку драбинки... Shocked  Invalid  На прощання з морем ми скупнулись ввечері, і вляглись поміж каміння спатки. Вранці нас чекав підйом на гору Бочка смерті, краєвид звідти бомбезний Good

І власне звідти поїхали вже на вокзал. Дорога додому. Сумно, холєра!

Фото скоро будуть. І кіно теж, дякуєм всі Назару за масштабну зйомку Wink

ПовідомленняYakuza © 07.09.11 8:55:16    

Коли гарна компанія, то і гарний відпочинок. Крим знов порадував своїми світлими і теплими днями. А вологість цих днів, щоб зовсім не засохнути, вдало заміняло пивко "Крим" Drink. Дякую кожному за його вклад. Clapping
ПовідомленняSuzi © 07.09.11 13:39:33    

Привіт!
Нарешті вчора і я добралась додому))

Дуже порадували нові маршрути цього року! Каньйон - це ШОСЬ! Надзвичайно сподобався трек ним. Там подертись по камнях, там обійти, там по дереву полізти, там у воду не звалитись - щокроку шось нове! Клас!!! Навіть втома не відчувалась зовсім!
Перша ніч теж незабутньою видалась! День народження Recidivist'а - це було круто! Міні-феєрверк і кульки, які він на рюкзаку мужньо ніс аж до Ялти, незважаючи на перегар, що виходив з них при лопанні Smile А співи!!! Весь каньйон чув пісеньок наших націоналістичних)) А також чув крики Андрюхи: "Блююююмхен, я хочу їстиSmile

Другою приємною несподіванкою був Таракаш! Могутні скелі, вид на Ялту, і дооооовгий крутий спускSmile І нескінченний діалог Горішка та Роса:
- Блюююмхен, ще довго?
- Ще трохи.
...
- А зараз?
- Ще чуть-чуть.

Ще одна річ мене дуже вразила, але бачила її не з усіма нажаль. Одного дня ми з франківськими друзяками (kifrock, Maestro), Маестро леді та Сашком) поїхали знайомитись з ботанічним садом, Ластівчиним гніздом та Воронцовським палацом. От якраз палац і вразив! Його має побачити кожен! Особливо північний дворик. Готичні камяні башти...велетні леви.. вид на Ай-Петрі.. фонтанчики на фоні моря.. казково!!! Я закохалась в ту місцину...

Тееекс, відходячи від романтики згадаю слова Юрки Рецидива, 27 (чи то 2Cool серпня, за день до його відїзду: "Млін, пора мівіну доставати, а то знов додому прийдеться тащити" - шикує однако Smile

Судак, подивився Mykola на Горішкового чуба та й каже: "Горіх, ти як місяць голову не будеш мити, то зможеш об нього пиво відкривати" Very Happy

Першу ніч в Судаку, на дикому узбережжі вже згадували - не буду повторюватись.. Такі да! Це було ексклюзивно!

Ще згадується ніч на горці біля КСС. "Зорі як яблука", нічний Судак... хех.. Шикували!!!

Далі вспливають в памяті щасливі напівслізні оченята Горішка в поїзді і слова "Як я вас всіх люблю!!! То ппц!!!!"

І я з ним солідарна!  За кілька днів по приїзду просинаюсь я вдома.. і така порожнеча на душі відчулась! Такі кішки шкребли.. і так сильно чогось бракувало! Кілька годин ходила як прибита.. Бракувало мені вас, милі екстримали! Бракувало звуку пальника зранку, бракувало пива "Крим" в барчику, посиденьок з шаурмою на пляжі нічному, зоряного неба, шуму прибою,.. запаху мівінки навіть бракувалоSmile То ж сподіваюсь на скору зустріч з усіма!
Спасибі вам за чудову подорож!
Окреме спасибі організаторам!

ЗІ. Шааайзе, тепер знову цілий рік треба з нетерпінням чекати наступного КримуSmile

ПовідомленняVito4ka © 07.09.11 14:59:06    

Ось я і зареєструвалась, нарещіPardon
Так як я була перший раз звами то в мене враження просто зашкалюють......неможу навіть слів підібрати, щоб описати всеShocked  Smile  Yahoo ......одне можна сказати "все було просто ЧУДОВО".....
А як важко привикнути що вже вдома це просто жах Crying or Very sad
Але надіюсь, що скоро побачимся...
Дякую всім за гарну компанію і також найперше спасибі організаторам!

Сумую за всіма Crying or Very sad
ПовідомленняGorihovnet © 07.09.11 15:39:31    

Ах Сюськін....гарно написала.......!!!! Сльоза пішла....
Сцуко я знов за вами скучив, дорогі колєги екстримали!!!! Drink
Ну що я можу сказати, Крим без Вас друзі, нічого не вартий, в цьому я переконався....

Suzi написав(ла):
"Зорі як яблука"
Сюсськін, має бути "Зорі як помідори", вчи вчи одні двійки Acute !!!!

Ну що ж а тепер заспіваємо!!!
Бурачки рядочками,
Стеляться листочками
Ла-ла-лаа-ла-ла-ла-лаааааааа....

ПовідомленняSuzi © 07.09.11 16:19:09    

Цитата:
Сюсськін, має бути "Зорі як помідори", вчи вчи одні двійки Acute !!!!
Вот коза!! Сорі ))

Мліііінн.. як же ж я могла забути пісеньку про бурячкиSmile)

ПовідомленняVictor SV © 07.09.11 17:05:36    

от і я нарешті созрєл для написання кількох слів про нашу подорож Yahoo
Найперше що спадає на думку це адскі холодна ніч в дизель-поїзді до Львова, пригадались слова з рафтінгу Лорда Люцифера "було холодно думав що коньки відкину" була мисля зігрітись пальником (пальник був, газу небуло) Very Happy . Далі приємна зустріч на вокзалі, загрузка в поїзд, веселі посиденьки.
Далі шикарний доїзд до самого входу в каньйон. І тут почались Кримські побори грошей, зараз вхід коштує 40 грн. Природа там просто бомбезна, відвісні скали, великі валуни.....
Пісень класно поспівали ввечері  Drink  , вранці підйом на плато де не менш шикарні пейзажі. Ну і під кінець довгий спуск в Ялту. 4-ох годинний переїзд в Алушту. Стосовно Алушти то це надзвичайно брудне місто, на наступний рік були пропозиції їхати в Алупку.
Одна з незабутніх ночівель в Судаку на березі моря, прямо як у фільмі "Дікарі", ну і звичайно ночівлі на скелях де видно з одного боку світиться судак з іншого Новий Світ а над тобою чорне небо з мільярдами зірок та неперевершені зорепади  Smile
Після остаточної зупинки на КСС в нас почалась повна демократія та моральне разложеніє, хто в море, хто в гори, хто в Балаклаву.
Просто ппц як швидко промайнув час, хочу ще. Минув тиждень від приїзду а я вже так скучив за всіма наче не бачив пів року. Crying or Very sad
Отже чекаю наступної зустрічі і всім дякую за класно проведений час.

P.S. Мало незабув при наступній зустрічі потрібно буде влаштувати урочисте спалювання Сюзіної білої кофточки, вона супер нефортова. А в заміну подарувати їй нову але іншого кольору, наприклад малинового ото буде гламурно Very Happy
ПовідомленняSuzi © 07.09.11 17:22:12    

Цитата:
Стосовно Алушти то це надзвичайно брудне місто, на наступний рік були пропозиції їхати в Алупку.
Одноголсне ТАК! Цього року там була жесть несамовита(

Цитата:
наприклад малинового ото буде гламурно
О ні!!! В нас же не може бути двух Барбі в клубі! ) Я цого не переживу. Краще знов халепи! Зато скільки адреналіну подарувала моя кофтина Тарасу з Сашкою, коли рогатка не вистрілила після "зеро" і мужик з круглими очима почав то все оглядати))
ПовідомленняSerdex © 07.09.11 21:11:14    

Цитата:
О ні!!! В нас же не може бути двух Барбі в клубі! ) Я цого не переживу. Краще знов халепи! Зато скільки адреналіну подарувала моя кофтина Тарасу з Сашкою, коли рогатка не вистрілила після "зеро" і мужик з круглими очима почав то все оглядати))

Особливого гвалту не було. але думка про вилізти майнула Smile .
Взявши себе в руками за дуги передумав і... полетіли на орбіту.

тепер про подорож. про те що було класно і гарно мовчу ібо то зрозуміло по замовчуванню.
Чудові люди, чудовий маршрут. Починаючи від подорожі між вагонами з закриванням і відкривання близько 80 дверей (навіть техніка відповідних рухів зявилась  Crazy ) і закінчуючи тією з подорожжю в тільки зворотній бік  Smile  
Жалкую що не спробував віндсерфінг, але знайшов що у мене в місті народ теж преться по такому. Залишилось взгнати де тільки Smile
Ще вразили дельфіни під кораблем. Хоч і бачив їх близько. але все одно не вірилось.
І це при тому що я мав досвід купання в морі з дельфіном  Smile . Гарні створіння.
Ну бабку згадуват ине будем. Її памятають всі.
Мож трохи хаотично написано.. але з творчісю завжди в мене бардак  Crazy .
Відійшовший від мандрів і готовий до нових Smile
ПовідомленняIhor © 08.09.11 0:40:35    

Це було незабутньо, кращого відпочинку у мене ще не було Smile Крим п’янить... ці ночі під шум моря, краєвиди... змучуєшся офігівати від побаченого... Перед від'їздом зранку купався в морі... розумів, що це крайній раз в цьому році... хотілося пливти від берега і не зупинятись.
Було і жорстко Good були і матрасні дні Good Другий день каньйону нагадував своєю природою наші Карпати. А коли вийшли нагору то по небу плив корабель... а це море зливалось із хмарами... МОРЕЕЕЕ Clapping Yahoo Дякую друзі за чудову велику сім'ю яка їздила в Крим!

Можна писати вічно наскільки все було круто... яка класна була кожна хвилина там... але тут не стане місця і слів! Крим то така душевна прокачка... ХОЧУ ЩЕ! Happy Yahoo
ПовідомленняLea :) © 09.09.11 7:07:18    

Ух, як жеш то всьо кльово написано  Cool  !!! Але ж, таваріщі, New russian  туйво, де фотки ?!!! Goof ... Фо-о-о-отки-и-и-и !!!
" Хліба та видовищ !!! "  Goof  Goof  Goof  Goof

ПовідомленняRecidivist © 09.09.11 10:40:11    

походу я останній фотки здав, значить дійсно скоро будуть  Wink
ПовідомленняSerdex © 09.09.11 14:08:39    

Вітаєм Барбі з повернненням в дійсність і з скиданням маски  Віви  Goof
Гура!  Preved
ПовідомленняBarbie © 09.09.11 15:05:55    

Rolling Eyes Дякую.... щоб я без докладання рук Ростика і Zippo робила  Smile ... так би й залишилась ніким невпізнаною
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 9 з 10
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU