Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Що скажете про рюкзак Terra Incognita Trial 75/90?

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняIhor © 27.06.11 13:31:07    Що скажете про рюкзак Terra Incognita Trial 75/90?

Хочу купити рюкзак. Вимоги не великі.....пережити Крим і декілька походів в Карпати. В горганах на 75/90л 720/760грн відповідно. Що про нього можете сказати? Який об'єм кращий?
ПовідомленняLeona © 28.06.11 10:29:56    

В мене Trial 55, буде йому десь вже 4 роки. Бував зі мною у всіх походах де потрібні були наплічники. Ну типу все ок Very Happy . От нещодавно в машинці випрала, перед рафтом.
На сайті горган написані плюси і недоліки цього рюкзака. Мені от наприклад підвісна не підходить бо в мене малі плечі. Також щодо якості, то з фурнітурою все прекрасно, але от як і у всіх верхня тканина, яка стягується шнурком почала тріскати, ну але в мене ще терпимо...

ПовідомленняTerry © 28.06.11 12:33:45    

Вертекс і Діскавер получше будуть....В них спина трохи краща.
Але то все дуже відносно. Як то кажуть перший рюкзак може бути любий - потім зрозумієш, що тобі тре ще....

ПовідомленняWeB © 28.06.11 19:16:32    

Я, в свій час, між Тріалом і Вертексом обрав останній, про що не жалкую. Тріал є в одного друга, він також погоджується, що Вертекс кращий. Хоча то все суб'єктивно.
ПовідомленняIgor © 04.07.11 8:46:23    

Як альтернатива Рюкзак Fjord Nansen HIMALAYA 70 + 10 L , коштує 849 грн без знижки.
І спина і якість, на мою думку краща.
Але обов'язково треба побачити вживу і поміряти.
ПовідомленняTerry © 04.07.11 12:58:41    

Продаж б/у рюкзака Terra Incognita Trial 55
ПовідомленняVsebydedobre © 04.07.11 16:05:50    

якщо пережити Крим і ще декілька походів то Terra Incognita тобі вистачить  але  Fjord Nansen  чуть кращий
ПовідомленняIhor © 21.07.11 22:51:34    

Дякую всім хто тут відписував . Купив Terra Incognita Trial 90. Підвісну підігнав для себе суперово, вражений об’ємом, ну і довольний як слон Clapping  Smile
ПовідомленняLeona © 21.07.11 23:08:56    

Ihor написав(ла):
Купив Terra Incognita Trial 90.
класноSmile тепер ти можеш не купувати квитки на потягSmile лише попросись когось занести себе при відправленні і винести себе по прибутті. Я жартую звичайно, але мені здається 90 л трошки багато  Very Happy  Ну але тобі видніше. Просто треба пам"ятати таку нехитру річ - в кого більше місця в рюкзаку, той більше несе  Very Happy  Перевірено досвідом. Дєрзай! Щоб довго і багато носився.  Clapping
ПовідомленняTerry © 22.07.11 9:31:43    

Leona написав(ла):
мені здається 90 л трошки багато  

Для дівчини - забагато, а для молодого хлопця - сам раз. Нічого не доведеться ззовні навішувати. Та й дівчатам, які беруть з собою стрінги в похід, буде куди свої речі приміститиSmile
П.С.Було б добре, якби написав свої враження розгорнуті(типу, ось ця лямка мішала, а оця класна, а оце супер, а оце фігня повна).

ПовідомленняIhor © 23.07.11 23:17:08    

Terry
Обов’язково напишу, як тільки випробую його в ділі Wink

Terry написав(ла):
для молодого хлопця - сам раз

P.S. Перспективного, нежонатого..... Very Happy  Cool
ПовідомленняPershoraznyk © 24.07.11 9:21:49    

В мене тріал 75 л. 90 - це реально багато. Моїх 75-ти вистачає на похід на 5 днів.
ПовідомленняLeona © 27.07.11 23:43:36    

Pershoraznyk написав(ла):
В мене тріал 75 л. 90 - це реально багато. Моїх 75-ти вистачає на похід на 5 днів.
вони дійсно великі на свій об"єм....
ПовідомленняKyzmi4ok © 30.09.11 21:41:12    

Порадьте будь ласка... впав вибір між Terra Incognita Discover Pro 70 та Terra Incognita Trial Pro 75 Хто мацав дані моделі дайте інфу про них. Наперед дякую.
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU