Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вітаємо з ДН нашого Vovan

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictor SV © 22.06.11 14:03:17    Вітаємо з ДН нашого Vovan

Вітаю друже, тебе днем народження. Бажаю гарно відсвяткувати, нових захоплень відкриттів та купу міцного здоровя ну і звичайно надійних вірних друзів  Drink  Drink  Drink
ПовідомленняHoks © 22.06.11 14:18:23    

Вованчик!!! Ти знаєш, як ми тебе всі цінуємо, любимо, і вапше Goof

Якби не ти, багато б посиденьок не відбулось би!  Drink  Drink  Drink

Будь!!! Good  Clapping
ПовідомленняANGELo © 22.06.11 14:22:55    

Ооо!!! В такого кабана та ще й день народження! Приємно привітати таку людину! Здоров'я тобі, щастя, впевненості у тому, що все під силу, і навіть те, що не під силу!  Very Happy Тримай свій курс! Ну і побільше приємних моментів якими можна поділитися з іншими! Drink
ПовідомленняSuzi © 22.06.11 17:04:44    

Оооо...У людини з великої букви Днюха сьогодні!!!
Вовчик, мої вітання!!!
Ти надзвичайно щира, відверта, відкрита для спілкування, ДОБРА та чуйна людина! Таких мало і таких треба берегти!  Kiss
Залишайся завжди таким і не міняйся  Kiss
Бажаю тобі навколо таких же приємних людей, побільше позитиву та радості в житті! Козацького здоровячка! КОХАННЯ!!!!!
Хай життя буде казкою - довгою та чарівною!
Я вдячна долі, що вона подарувала мені знайомство з такою чудов людиною!
Хеппі Бьоздей друг!!!!  Drink

ПовідомленняLucky © 22.06.11 21:34:02    

приєднуюсь! Всіх благ Чувак!!!! Drink
ПовідомленняAndrey © 22.06.11 21:41:21    

Таку душевну людину годі й шукати Wink Можна багато писати про достоїнства нашого Вована, але напишу одне:
- де б це не було, чи то в Карпатах, чи на сплаві, в печерах чи навіть у пустелі, у Вови завжди знайдеться сало і до сала Drink А як є сало, то значить що є здоровя і все решта  Very Happy
З днюхою Вован! Drink Будь здоров! Drink

ПовідомленняVictorT © 23.06.11 8:39:11    

И я присоеденяюсь! Drink  Drink  Drink

2006

ПовідомленняLeona © 23.06.11 13:47:40    

Прийми і мої найщиріші вітання і побажання! Зі святом! Clapping  Yahoo  Drink  Kiss  Yahoo
ПовідомленняOlena © 23.06.11 13:53:17    

Вітаю !!! Smile
ПовідомленняVovan © 24.06.11 19:33:54    

Всiм величезне спасибi за привiтання i теплi слова друзi!!! Надзвичайно приемно отримати таке на свою адресу вiд нашоi дружноi екстрiмiвськоi команди!!! Всiм величезне ДЯКУЮ Drink  Drink  Drink
ПовідомленняNadezda_95 © 26.06.11 11:45:31    

і я приєднуюсь до всього вищесказаного Crazy  Drink
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU