Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Дністру 08-10.07.11

назад  1, 2, 3, 4, 5
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 5 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 15.06.11 10:48:35    Сплав по Дністру 08-10.07.11

Після успішного відкриття сезону сплавів по Дністру, Адміралтейство Львів Екстрім клубу оголошує черговий набір. Дата сплаву припадає аж на 8-10.07.2011 одразу по поверненні "Любомира і Ко" з експериментального сплаву узбережжям Чорного моря.

МАРШРУТ
Сплав по Дністру буде проходити традиційним маршрутом через такі населені пункти як: с. Нижнів → Вістря → Кутище → Горигляди → Коропець → Стінка → Космирин → Долина → Сновидів → Возилів → Петрів → Монастирок → Лука → Раковець → Уніж → Копачинці → Миколаївка → Хмелева → Литячі → Устечко. На топографічній карті Дністра (2.4 мб) і по Google Maps це 109.08 км.  
За бажанням групи відвідаєм маленькі водоcпади, які в народі називають "Дівочі сльози", завітаємо на руїни Раковецької фортеці, піднімимось на верхівку каньйону. Якщо буде час, скупнемось в Джуринському водоспаді і заодно прошвирнемось до руїн Червоногородського замку.

ДОЇЗД
Доїзд "туди-сюди". У п'ятницю вночі (з четверга на п'ятницю), точніше зранку о 02:41, ми сідаєм в потяг № 8К Чоп-Київ і їдемо до Тернополя. У Тернопіль поїзд прибуває о 04:46 там ми вас зустрічаємо і ведем до буса, який о 5 ранку на нас вже буде чекати. Пакуємся і їдемо до с. Нижнів звідки у нас почнеться сплав. Там ми складаємо наші катамарани, вручаємо інструкцію як користуватися веслом, та деякі команди на зразок "греби мля, грибу мля". З багагажом знань та хорошим настроєм пропливаєм як г...  три дні до с. Устечка. Там нашу делегацію зустрічає бус та забирає у Тернопіль. В Тернополі засмагнувші та щасливі сідаєм на потяг і валим додому.

СПОРЯДЖЕННЯ
Наплічник або якась торба; намет (якщо у вас його нема - ми забезпечимо); каримат; спальник; миску, кружку, ложку, ніж; ліхтарик; туалетний папір; крем, чи аерозоль від комарів + крем від засмаги обов'язково! За бажанням вудка або динаміт, ги-ги.

ХАРЧІ
На сплаві ми забезпечуєм вечері. Перша вечеря (п'ятниця) - шашлик з салатом із помідорів та огірків. На другу вечерю (субота) - гречка з тушонкою. Пожитки на сніданок і обід ви берете свої. Як правило береться: буханка хліба, "Мівіна" картопля чи макарони, кусень колбаси (бажано сирокопченої, бо вона довше буде зберігатись при спеці), сало, консериви (шпроти/кілька/паштет/тушонка) хто які любить, шоколад, печиво, вафлі тощо. Для шанувальників алкомарана вхідний квиток - плящина оковитої а ще краще дві, ги.

ОДЯГ
- шось на довгий рукав (на випадок якщо сонце буде нещадне і крем недопомагає)
- шорти, панама, плавки, капці в яких нешкода буде залізти у воду
- дощовик (пригодиться коли піде грибний дощ)

ЦІНА
Для членів клубу - 350 грн., для решти бажаючих - 400 грн. На протязі сезону для постійних маніяків буде обумовлена знижка.

Осиливши всю цю писанину можна сміло переходити до фото за 27-29.05.11; попереднього сезону за 09-11.07.10, 06-08.08.10, 03-05.09.10 і 1-3.10.10. Ну і два відео з минулого року: "Релакс" та "Алкомаран", та ще два відео з позаминулих років: "Львівці" та "It's all unbelievable".

Обов'язкова інформація яка подається для внесення у список (окрім заповненого профілю):
- буду сам, чи з другом/-зями (їх кількість і як звати)
- наявність намету, спальника, каримату і т.д.
- місце проживання (з профілю вашого); час вибуття/прибуття на точку збору в Тернополі. Для І-Франківська можливий спосіб прибуття безпосередньо на старт сплаву на Дністрі від с. Нижнів (від І-Франківська приблизно 35км) своїм ходом.

Як завжди складаємо список Write
  1. ANGELo Львів
  2. Lyubko Тернопіль
  3. Zippo Львів
  4. Nadin Львів
  5. Spangle Львів
  6. Хрумчик Тернопіль
  7. Павло Тернопіль
  8. Vick75 Тернопіль
  9. VanDik Львів
  10. Snappy Львів
  11. WeB Івано-Франківськ
  12. Леся Івано-Франківськ
  13. SasaFil Львів
  14. Стефанія Львів
  15. Bantyk Львів
  16. Diego Львів
  17. Vitalik-ataman Львів
  18. Kruxitka Львів
  19. Rewa Львів
  20. Софія Львів
  21. OlehM Львів
    Vlad, Taras11, Darunka mandarunka, Жовтий, Iljyzija
Залишилось Sailboat 3 місця.

крайній раз внесено зміни: Zippo (11.07.11 17:26:00), редаговано 32 раз
ПовідомленняХрумчик © 12.07.11 9:51:26    

Bantyk написав(ла):
Хрумчику, а на наступний твій день народження ти нас запросиш?

Звичайно....це навіть не обговорюється!!! Дякую Бантик! Взаємно!!!!

ПовідомленняSnappy © 12.07.11 10:41:11    

Гайда всі разом на наступний сплав! Very Happy  Sailboat  Yahoo
ПовідомленняNadin © 12.07.11 10:42:21    

але вже на Черемош Wink
ПовідомленняХрумчик © 12.07.11 10:45:18    

та хоч куда...аби тільки всі разом Yahoo
ПовідомленняSnappy © 12.07.11 10:48:53    

можна ще якийсь пікнічок організувати - такий собі "дємбельський" з'їзд  Very Happy  Very Happy  Drink
ПовідомленняRewa © 12.07.11 20:31:07    

Приєднюємось до подяк, все було супер, особливо алкомаран Drink , всі чесно боролись за це почесне звання Very Happy
ПовідомленняANGELo © 12.07.11 20:51:06    

rewa написав(ла):
всі чесно боролись за це почесне звання
думаю, що всі алкогольні напої які переважно випиває алкомаран сам рівномірно розподілилися на 3 катамарана. Very Happy Чому сприяла і течія. Cool Алкомаран - унікальний. І його ніхто не переплюне. Це історично. Це неймовірно!
Але звання "кількотомато" можу сміливо призначити тобі. Стільки густини кільки в томаті на 1 людину я ще не бачив. Goof

ПовідомленняVanDik © 12.07.11 22:07:12    

ех... хочу ще...  Sailboat
ПовідомленняRewa © 12.07.11 23:11:41    

ANGELo написав(ла):
Але звання "кількотомато" можу сміливо призначити тобі. Стільки густини кільки в томаті на 1 людину я ще не бачив
Не повіриш, але це за останніх років 8 я вперше їв чи то закусував Drink  кількою в томаті ггг LOL
ПовідомленняZippo © 13.07.11 14:59:32    

Нарешті зібрали фотки докупи, поки ви будете качати оригінали, дивимся вибрані фото в нашій галереї, заодно згадуєм як було...
PS. Наступний сплав буде 22-24.07.11.

ПовідомленняVanDik © 13.07.11 16:56:49    

Zippo написав(ла):
Нарешті зібрали фотки докупи

Yahoo
ПовідомленняKruxitka © 19.07.11 13:16:34    

мене ще гріють враження від сплаву   Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo , дуже задоволена, що поїхала з усіма вами, бо в останні дні в мене теж попугайчики і тараканчики мало не здохли  Pardon
всього три дні, а таке враження, що провела цілу відпустку на відпочинку  Happy  Happy  Happy  і загарчик класний  Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 5 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU