Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Дністру 08-10.07.11

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 4 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 15.06.11 10:48:35    Сплав по Дністру 08-10.07.11

Після успішного відкриття сезону сплавів по Дністру, Адміралтейство Львів Екстрім клубу оголошує черговий набір. Дата сплаву припадає аж на 8-10.07.2011 одразу по поверненні "Любомира і Ко" з експериментального сплаву узбережжям Чорного моря.

МАРШРУТ
Сплав по Дністру буде проходити традиційним маршрутом через такі населені пункти як: с. Нижнів → Вістря → Кутище → Горигляди → Коропець → Стінка → Космирин → Долина → Сновидів → Возилів → Петрів → Монастирок → Лука → Раковець → Уніж → Копачинці → Миколаївка → Хмелева → Литячі → Устечко. На топографічній карті Дністра (2.4 мб) і по Google Maps це 109.08 км.  
За бажанням групи відвідаєм маленькі водоcпади, які в народі називають "Дівочі сльози", завітаємо на руїни Раковецької фортеці, піднімимось на верхівку каньйону. Якщо буде час, скупнемось в Джуринському водоспаді і заодно прошвирнемось до руїн Червоногородського замку.

ДОЇЗД
Доїзд "туди-сюди". У п'ятницю вночі (з четверга на п'ятницю), точніше зранку о 02:41, ми сідаєм в потяг № 8К Чоп-Київ і їдемо до Тернополя. У Тернопіль поїзд прибуває о 04:46 там ми вас зустрічаємо і ведем до буса, який о 5 ранку на нас вже буде чекати. Пакуємся і їдемо до с. Нижнів звідки у нас почнеться сплав. Там ми складаємо наші катамарани, вручаємо інструкцію як користуватися веслом, та деякі команди на зразок "греби мля, грибу мля". З багагажом знань та хорошим настроєм пропливаєм як г...  три дні до с. Устечка. Там нашу делегацію зустрічає бус та забирає у Тернопіль. В Тернополі засмагнувші та щасливі сідаєм на потяг і валим додому.

СПОРЯДЖЕННЯ
Наплічник або якась торба; намет (якщо у вас його нема - ми забезпечимо); каримат; спальник; миску, кружку, ложку, ніж; ліхтарик; туалетний папір; крем, чи аерозоль від комарів + крем від засмаги обов'язково! За бажанням вудка або динаміт, ги-ги.

ХАРЧІ
На сплаві ми забезпечуєм вечері. Перша вечеря (п'ятниця) - шашлик з салатом із помідорів та огірків. На другу вечерю (субота) - гречка з тушонкою. Пожитки на сніданок і обід ви берете свої. Як правило береться: буханка хліба, "Мівіна" картопля чи макарони, кусень колбаси (бажано сирокопченої, бо вона довше буде зберігатись при спеці), сало, консериви (шпроти/кілька/паштет/тушонка) хто які любить, шоколад, печиво, вафлі тощо. Для шанувальників алкомарана вхідний квиток - плящина оковитої а ще краще дві, ги.

ОДЯГ
- шось на довгий рукав (на випадок якщо сонце буде нещадне і крем недопомагає)
- шорти, панама, плавки, капці в яких нешкода буде залізти у воду
- дощовик (пригодиться коли піде грибний дощ)

ЦІНА
Для членів клубу - 350 грн., для решти бажаючих - 400 грн. На протязі сезону для постійних маніяків буде обумовлена знижка.

Осиливши всю цю писанину можна сміло переходити до фото за 27-29.05.11; попереднього сезону за 09-11.07.10, 06-08.08.10, 03-05.09.10 і 1-3.10.10. Ну і два відео з минулого року: "Релакс" та "Алкомаран", та ще два відео з позаминулих років: "Львівці" та "It's all unbelievable".

Обов'язкова інформація яка подається для внесення у список (окрім заповненого профілю):
- буду сам, чи з другом/-зями (їх кількість і як звати)
- наявність намету, спальника, каримату і т.д.
- місце проживання (з профілю вашого); час вибуття/прибуття на точку збору в Тернополі. Для І-Франківська можливий спосіб прибуття безпосередньо на старт сплаву на Дністрі від с. Нижнів (від І-Франківська приблизно 35км) своїм ходом.

Як завжди складаємо список Write
  1. ANGELo Львів
  2. Lyubko Тернопіль
  3. Zippo Львів
  4. Nadin Львів
  5. Spangle Львів
  6. Хрумчик Тернопіль
  7. Павло Тернопіль
  8. Vick75 Тернопіль
  9. VanDik Львів
  10. Snappy Львів
  11. WeB Івано-Франківськ
  12. Леся Івано-Франківськ
  13. SasaFil Львів
  14. Стефанія Львів
  15. Bantyk Львів
  16. Diego Львів
  17. Vitalik-ataman Львів
  18. Kruxitka Львів
  19. Rewa Львів
  20. Софія Львів
  21. OlehM Львів
    Vlad, Taras11, Darunka mandarunka, Жовтий, Iljyzija
Залишилось Sailboat 3 місця.

крайній раз внесено зміни: Zippo (11.07.11 17:26:00), редаговано 32 раз
ПовідомленняNadin © 11.07.11 8:47:21    

Happy радості моїй немає меж...
дякую всім за компанію, ВИ КЛАСНІ!!!
ПовідомленняCunami © 11.07.11 11:15:39    

Сильно завидую тем, кто смог поехать!
Очень жду объявления о следуюшем сплаве! Drink
ПовідомленняOlehM © 11.07.11 15:39:05    

Хоча сплави Дністром проходять по одному і тому ж маршруту, та кожен по своєму унікальний. А цей сплав сміло може боротись за звання найунікальнішого, найяскравішого, най.......
Чому?...
Незважаючи на дощовий і дууууже холодний тиждень, вихідні видались на диво теплими, сонячними і по-справжньому літніми.
Течія була настільки стрімкою, що практично весь шлях весла грілись на сонечку в сторонці, ми нікуди не поспішали і усюди встигали, мали купа часу на прогулянки берегом, вечірні посиденьки біля багаття за цікавими історіями, анекдотами і жартами. Гребля не відволікала від релаксу та повного єднання з природою. А що ще потрібно, щоб відійти від буденної суєти, всі турботи і проблеми залишити далеко позаду, і відчути гармонію з світом та собою.
Не знаю, чи були і чи будуть сплави з участю такої кількості представниць прекрасної половини людства і усі такі красуні!!! Слова тут зайві, фотографії розкажуть набагато більше Wink

Ну і величезна подяка всім, абсолютно всім, і організаторам, і учасникам, і духу Каньйону Дністра (всіляко допомагав нам, хоча жертв цього разу було не багато) за прекрасний і незабутній відпочинок!!!

ПовідомленняSnappy © 11.07.11 15:45:01    

Це було неймовірно!!! Просто немає слів щоб усе описати! Щойно прокинулася Embarassed і зрозуміла, як я за всіма скучила.... Sad
Дякую велике всім за такі незабутні вихідні! Good Хочу побачити вас всіх ще раз. Пишіть, дзвоніть, давайтеся чути Razz

Оксана Smile

Повідомленняspangle © 11.07.11 16:11:56    

Хочу назад!! В цю чудову атмосферу, неймовірно веселу компанію і шалено красиву природу  Smile
Це була незабутня і дуже особлива поїздка! Велике дякую всім  Smile

ПовідомленняVitalik-ataman © 11.07.11 19:42:50    

Зачетний сплав! Такої разслабухи мабуть ще не було. Кількість побачених водоспадів незлічима. Погода була в ударі Good  Бачили б ви зараз моє лице Wink  Very Happy
ПовідомленняVanDik © 11.07.11 20:55:59    

Дякую всім за сплав та хороший настрій! Lviv EXTREME club (ANGELo, Lyubko, Zippo) - молодці, так тримати!!!  Good
ПовідомленняANGELo © 11.07.11 20:56:16    

Лусни моя селезінка, але це був справжній сплав з персиковим смаком, чи то ароматом диньки, чи то кавуна. Торба, пассани!  Goof  Crazy Такого класного настрою та жартів та знаходження "є контакту" давненько не було. Ну і дух Дністра нам посприяв просто як по замовленню: течія, яка дозволяла не гребти взагалі, але не затопила береги, сонце зі змінною хмарністю, прохолодна вода, яка рятувала від спеки, ну і водоспади на воді, які перетворилися на душові (ще не було такого, як всенародне миття голови всіх дівчат на Дівочих сльозах). Про окремі фото то взагалі можна довго розповідати. В неділю ми разом святкували день народження Хрумчика. І класно, що Хрумко і Хрумчик вирішили святкувати його з нами. Це неабияка позитивна оцінка нам. І це вже вдруге! Минулого сплаву в нас також був іменниник. Дякуємо вам!
Короче - це було неймовірно!!! Дійсно класно! Багато нового та цікавого!
Дякую також своїй команді. З вами можна йти на Черемош. При чому, що 3 дівчат були в складі. Дякую Сваровскі за натхнення! Богдану, що помагав зняти "стрес". Very Happy  Drink Реві, що показав споріднену душу. Vava  Angel Софії, що не залишила капітана голодного і вкрала кавалок тушонки з під носа оскаженілих пасажирів сусіднього катамарана. Вадиму з Оксаною за цю саму тушонку та настрій. Але насправді цього сплаву була команда одна на три катамарана. Трясця його матері, але хочу ще!
Попрощався цього сплаву з своїм вірним каріматом (поламався надувний карімат), і не витримало лихої долі, тобто мене 96 кілограмового кабана, моє крісло. Питання, бачу, постає ребром. А в Африці діти голодні... Sad
ЗІ: взагалі це сезон щось дуже багато забирає в мене речей на різні жертви: кастрюля, кришка об'єктиву, окуляри, сандалі, крісло, карімат і ще щось. Навіть не пам'ятаю. "Де ж я нагрішив так, а? (с)

ПовідомленняVitalik-ataman © 11.07.11 22:57:21    

Ще цього разу пішов босоніжок і окуляри...
ПовідомленняBantyk © 11.07.11 23:30:57    

Мрії здійснюються!!! Я вас у цьому запевняю, моя здійснилась, я потрапила на сплав, проте навіть не уявляючи, що у цієї трьохденної казки такий цікавий, детально продуманий, смачно сплетений "бомбезний сценарій. І що найголовніше - з наайпозитивнішими, найвеселішими, найщедрішими най-най-най героямиSmile   Я дякую усім за цю казку!!! Спогад про неї мимоволі розпливається у щиру посмішку!!!  Велике спасибі капітанам за організаціюSmile  

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Колись я обов"язково якимсь чемним діткам розкажу казку про веселих мандрівників, які плавали на свому надувному синьому плоті та про їх неймовірні пригоди!!! Ну, правда  ,деякі моменти упущу, деякі фрази трохи відцензурую....

Люблю ВАсSmile
ПовідомленняSnappy © 12.07.11 0:18:16    

Bantyk написав(ла):
Ну, правда  ,деякі моменти упущу, деякі фрази трохи відцензурую....

Very Happy одразу згадалось "червоне та кругле" LOL  LOL  LOL

ПовідомленняANGELo © 12.07.11 0:35:22    

Bantyk написав(ла):
Ну, правда  ,деякі моменти упущу, деякі фрази трохи відцензурую....
ну та. До Сваровскі їм ще рости та й рости.  Very Happy
ПовідомленняХрумчик © 12.07.11 8:12:05    

Дякую ANGELo це було, мабуть, найкраще День народження! Принаймі не схоже на всі попередні)  Навіть тамада була, Бантічок ти супер (Богдану привіт передавайSmile Сонька і Рева, величезне дякую Вам за вінок....це було несподівано і страшенно приємно)) правда ANGELo трошки мене в ньому налякавсяSmile Jokingly
Я от перечитую Ваші повідомлення і посміхаюсь в монітор...я не пам*ятаю таких позитивних три дні підряд у своєму житті!
Дякую, люблю всіх...навек вашаSmile
Якщо треба вогонь розпалити...кличте Smile   Happy
З нетерпінням чекаю фоток......

ПовідомленняWeB © 12.07.11 9:04:54    

Сплав вдався на всі 100% за що і дякую організаторам і усім хто був присутній. Незважаючи на те що ноги попечені ще досі, враження самі позитивні. Такої позитивної компанії я вже давно не зустрічав. Враженнь від сплаву вистачить ще надовго - краєвиди, що відкривалися під час сплаву, водоспади, вечірні посиділки, "червоне і кругле", печенько факін енімалс, видовище як Хрумчик у вінку женеться за ANGELo, фотосесія на другий день. Вообщем все було неймовірно і просто фантастика Smile
ПовідомленняBantyk © 12.07.11 9:44:57    

Хрумчику, а на наступний твій день народження ти нас запросиш? Вже так його чекаюSmile) Твої бублики, тваринки і щирий дзвінкий сміх...ах, !!! Класно, що на планеті є такі щирі, позитивні люди!!!!!!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU