Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Happy Birthday to Lea:) !!!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHoks © 14.06.11 20:17:12    Happy Birthday to Lea:) !!!

Поздоровляю свою кохану сестричку з Днем Народження!  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Всього лиш рік тому назад моя сестричка стрибнула з парашутом Firsttimer , і за той час вже  сплавлялась Sailboat , ходила в гори, стрибала з мосту, і це тільки початок Smile Clapping  Clapping  Clapping  Clapping  Сонце моє, я дуже рада, що ти приєдналась до нашої великої екстрімівсьекої родини! Happy  Бажаю тобі залишатись тим, ким ти є -- світлою, прекрасною людиною!  Rose  Rose Бери від життя все, будь собою, виконуй обіцяне, і все буде добре! Люблю тебе! Mamba І цьомаю ! Angel

Angel  Angel  Angel
ПовідомленняMykola © 14.06.11 20:33:59    

Весела, позитивна, життєрадісна, надзвичайно енергійна...
Завжди залишайся такою  Rose  Rose  Rose
ПовідомленняANGELo © 14.06.11 20:34:05    

йпт!  Shocked Та не може бути! Невже сьогодні?! Лусни моя селезінка! Goof  Yahoo
Ну була б ти хлопцем, то я б сказав "Ти справжній кабан!". А це багато значить!   Cool  Very Happy В розвідку з тобою мона йти.
Насправді тобі здоров'я, посмішок, радості в домі, почуттів добра та щастя в душі та серці. Успіху у твоїх планах та починаннях! Все буде класно!  Rose  Preved

ПовідомленняLea :) © 14.06.11 21:53:25    

Smile  Ги... а я так і думала,що Сяка щось таке напише Smile Ну, хоча я новачок  Very Happy , але вже приємно, що заради таких як я створюють теми ( навіть, якщо це твоя сестра  Jokingly    )
 ВЕЛИКЕ спасибі... також тим, хто поздоровив поза форумом, мені справді ДУ-У-У-У-УЖЕ приємно !!!!

Preved  Happy

ПовідомленняLeona © 14.06.11 22:00:16    

Ця дівчина відразу покорила моє серце! Crazy Вона живе у тому ж ритмі і витає на тій ж частоті, що і більшість з нас.
Вітаю з Твоїм солодким днем, Лєна!  Rose  Здоров"ячка, терпіння і незабутніх пригод!  Kiss

ПовідомленняBlumchen © 14.06.11 22:01:45    

вітаю!
всього тобі приємно-афігенного!
цьом Angel
ПовідомленняNattka © 14.06.11 22:53:04    

Rose  Angel
Вітаю і я. Всього найкращого. Ти просто маладца!!! Good  Такою і залишайся! Clapping
Rose  Rose  Rose  Rose  Rose  Rose  Rose

ПовідомленняLucky © 14.06.11 22:53:25    

оо так!!!Smile Дуже дуже позитивна ОленкаSmile Я тебе теж вітаю, всього тобі вері бест Rose  Rose  Rose  Kissing
ПовідомленняVictor SV © 14.06.11 22:55:39    

Це Людина з великої букви,  це є один з небагатьох взірців нашої дружньої сімї, кому можна довіритись і бути впевненим на 100%, що ніколи нас не підведе.  Вітаю тебе  з таким прекрасним днем в твому житті, бажаю щоб все загадане збулося, і нетільки.   Yahoo  Нехай твої мрвї здійснюються але не одразу, тому що жити стане нецікаво  Wink .  Залшайся таким же енерджайзером яким ми тебе бачили  на паті. Clapping
Блін, Оленка я тебе вітаю від усього серця
Rose  Rose
Маю надію що скоро поачимось Kissing Знаю тобі не подобається як тебе так називають, але сорі сьогодні такий день що можна Drink
ПовідомленняGorihovnet © 14.06.11 22:58:29    

І мої вітання!!!!
Rose  Rose  Rose

ПовідомленняVictorT © 15.06.11 0:51:55    

Присоеденяюсь Rose  Drink
P. S. Мне вот запомнились наши первые семечки (кто знает, тот поймёт) Very Happy
P. P. S. Жаль, так и не успел на тандем, надеюсь успеть на АФФ Very Happy

ПовідомленняFistashka © 15.06.11 8:59:13    

Приєднуюсь до привітань!
Ти заряджаєш позитивом! Будь щаслива завжди! Acute
ПовідомленняSpawNTnT © 15.06.11 9:51:37    

Вітаю мегапозитивну дівчину! Твій приг з моста минулого року був неперевершенийSmile Твоє уууууу--ууууу....... Всього тобі найкращого!!!! Yahoo  Drink  Good
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняAspera © 15.06.11 10:10:46    

Канешна, шо приєднуюсь до привітань цього клондайку енергії і хорошого гумору!
З часом все рідше зустрічаються люди, що можуть дивувати позитивно, і спілкуватися (так само, як і пиячити, гиги) з якими хочеться всьо більше і більше, но ви, мадам, однозначно одна з них!Cool
Коротше, зі святом, тебе, блізняшка, чьмоки! Drink  Dance

ПовідомленняZippo © 15.06.11 10:59:12    

Цю козу, хіхіхі Embarassed ми бачили вже дано, но таку як на паті - вперше! Dance Clown Dance2 Crazy Goof Частіше будь собюою Angel-devil
Rose Rose Rose Kissing

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU