Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Моя работа

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 15.08.11 8:06:45    

EugeneKorchinsky написав(ла):
двигатель Audi V8 4.2, к нему же коробка автомат

факін енімалс... Shocked  Якщо будуть ще такі двигуни - готовий ризикнути поставити на свою машину в якості експерименту. Very Happy  На умовах: моя машина - ваш двигун з коробкою і ваша робота. Ось це би я прозрів, курча банда! Був би аналог "Блискавки МакКвін" з тачок.  Very Happy "Попробуй догони!" -  Cool  Angel
ЗІ: жарт.
ЗІ2: є любителі попридумувати всяке-різне. А автопром укр в лайні. Mad  Jokingly

ПовідомленняBlackWolf © 15.08.11 21:58:16    

Цитата:
Сподіваюсь - ви не будете стверджувати, що Pinzgauer - "неповноцінний" оффроуд

звичайно що ні,бойова техніка це  інший випадок=)да ви молодці ,аналога вашому проекту я ще не бачив,а скоріше всього його і не існує,тому що мало хто хоче заморочуватися в таку справу ,як будування нового автомобіля,коли краще вже на якійсь базі побудувати щось джиперське=))
Цікаво ,а скільки людей приймає у побудувані даного автомобіля???І ще скажіть будь-ласка як виникла дана ідея про створення автомобіля??? і як це давно сталось???
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 16.08.11 8:54:28    

BlackWolf написав(ла):
аналога вашому проекту я ще не бачив,а скоріше всього його і не існує

Аналоги есть. Прежде всего, как бескомпромиссный вариант, хочется упомянуть вот этого монстра Smile

Еще есть в России в городе Санкт Петербурге Алексей Гагарашьян, который строит такие вездеходы, о которых можно почитать тут

BlackWolf написав(ла):
Цікаво ,а скільки людей приймає у побудувані даного автомобіля???

Вместе со мной - человек пять.

BlackWolf написав(ла):
І ще скажіть будь-ласка як виникла дана ідея про створення автомобіля???

Идея - частная инициатива человека, который это дело финансирует.

BlackWolf написав(ла):
і як це давно сталось???

Я подключился к этой работе с начала 2011 года

BlackWolf написав(ла):
бойова техніка це  інший випадок=)

И напоследок об автоматической коробке на внедорожнике:
гидротрансформатор "автомата" позволяет намного легче плавно трогаться с места, не теряя сцепления с дорогой на "слабом" грунте;
кроме этого - упрощение процесса переключения передач на "автомате" позволяет больше уделить внимания самой дороге в труднопроходимых местах
и в целом облегчить работу водителя, что в продолжительном и изнуряющем трофи-рейде далеко не лишнее.

ПовідомленняBlackWolf © 16.08.11 19:56:44    

EugeneKorchinsky
чикаєм тоді з нетерпіням першого виїзду=)
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU