Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Порадьте маршрут

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняPershoraznyk © 08.06.11 14:42:38    Порадьте маршрут

Цього літа є бажання з компанією піти в Карпати. Хочемо побувати на Боржаві, оз. Синевир, по можливості - г. Близниця. Прошу вашої поради на рахунок маршруту.По часу - не більше тижня.
ПовідомленняVanDik © 08.06.11 19:26:22    

Сайт промаркованих стежок, мені як новачку - супер, сам збираюсь на о. Синевир (сьогодні карту в них купив) Good
Повідомлення7eMEN-off © 14.06.11 15:58:02    

Воловець - Кваси. Через боржаву, лісисті карпати, синевир, горгани та близницю. десь 200 км... за тиждень як раз управитесь
Візьміть паперову карту. там  є маршрути. все просто!

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняPershoraznyk © 19.06.11 14:24:56    

А можна детальніший опис маршруту? Яку карту краще купувати і де? А то я в цій справі дилетант. А 200 км не забагато? А то ми в тому році десь 60 км три дні йшли по головному хребту.
ПовідомленняOldshaman © 19.06.11 15:13:54    

Ну я цим маршрутом буду йти в липні, це типу пройти боржаву (від Воловця, Плай, ВВ, Кук), потім Міжгірья, Синевирське озеро, а потім вихід на вишківські горгани і йти в напрямку Хомяк), по східно-карпатському туристичному шляху.
ПовідомленняAcosta © 19.06.11 16:19:08    

Збираюсь піднятись на Говерлу через декілька тижнів, планую на 2 дні. Підкажіть як краще добиратись? Чи реально самому піднятись ? Як краще заночувати (в палатці біля гори чи в доміку десь)  Smile? Тай порадьте щось новачку в цій справі !!!  Unknow
ПовідомленняVanDik © 27.06.11 13:36:21    

Acosta написав(ла):
Чи реально самому піднятись ?
Торік бачив як на Говерлу піднімалась жінка з грудною дитиною...

Acosta написав(ла):
Як краще заночувати (в палатці біля гори чи в доміку десь)
є місця для наметів в підніжжі Говерли зі сторони Заросляка. Добиратись напевне краще з Ворохти чи Яремче.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU