Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вейкбординг на Наварії

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Віндсерфінг / Кайтсерфінг / Водні лижі / Вейкбординг / Блоб / Акваскипер Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 08.06.11 14:07:29    Вейкбординг на Наварії

Минуло майже 2 роки, відколи Львів Екстрім Клуб вперше спробував вейкбординг. З цього моменту спроби повторити wake ніяк не виходило. То народу неназбирувалось, то напарник Spiro в Київ чухнув, то в Міші виїзди на сафарі в Єгипет, короч так весь 2010 рік пролетів і ніхто з наших не катався. Вчора дайвклуб Nemo виставив на продаж свій катер Brig Falcon Riders DE Luxe 450, яким він катав вейкбордистів. Поки його будуть купувати в нас є крайній шанс на теренах львівщини спробувати вейкборд, а можливо і водні лижі, ібо коли його куплять вже буде пізно. Особисто я дуже хочу знов поколбаситись на вейку, бо це літо, вода, сосиски, компашка і взагалі це тема! А ще більше я хочу відзняти адуренний кліп про наші покатушки, тим більше, що в нас вже є легкі GoPro-шки, які можна приліпити хоч на задницю.

А тепер по суті.

Дата: Пропоную аж на 2 липня. Скорше ніяк не виходить, бо 11-12.06.11 в нас 5-річчя клубу, 18.06.11 дн в Blumchen та Aspera, і аж тоді 2 липня вейкборд. Ще пізніше плануєм сплав по Дністру. Та й до того часу думаю якраз нормально бажаючих назбирається.

Місце покатушок — озеро Наварія, або як ще називають Глинна Наварія (штучне водосховище, яке розміщене неподалік сіл Наварія і Малечковичі Пустомитівського району Львівської області, в 15 км на схід від Львова). Альтернативою місця проведення може стати Яворівський кар’єр, правда він дещо дальше...

Ціна: Ціна на вейкборд порівняно із конкурентами як завши ніщебродська. Для членів клубу200 грн/15 хв, для решти 220 грн. В ціну входить оренда мокрого гідрокостюма, желета, ботів та самого вейкборда, можливо вдасться ще дістати водні лижі, але я ніц не обіцяю. Кому цього часу буде мало, може сміло добирати час похвилинно — 10 грн/1 хв катання з орендою спорядження.
З досвіду скажу що векборд осилять не всі, потрібно мати троха фізухи, це більше стосується діфчин, тому для них буде водний банан. Міша обіцяє, що витрясе з вас на ньому душу. Ціна на водний банан50 грн/10 хв

Доїзд: Саме зручніше буде добиратись звісно що автомобілем, але без проблем можна і маршрутками. Здається їде маршрутне таксі «№ 172 Львів — оз. Наварія» (через Сокільники, Малечковичі, «Пляж», Поршна), цю інфу ше тре уточняти, бо вона стара як світ. Хто знає чим ще можна доїхати на оз. Наварія — пишіть, я сюди додам.

Їжа: Щоб відрочинок не обмежився одним вейком, пропоную додатково скинутись на шашличок і супутні продукти. Також можна залишитись на ночівлю в палатках, про цей намір прошу писати зразу в повідомленні, щоб орієнтуватись хто залишиться.

Кста, кому цікаво, наші фотки з попереднього катання на вейку. Ну що скажете шановні, покатаємось?
Список бажаючих: Write
  1. Zippo Львів
  2. Polosatytigr Львів
  3. Lvovyanin Львів
  4. Kaznachey Львів
  5. Ханас Львів
  6. Bad boY™ Львів
  7. Vitalik-ataman Львів
  8. Mykola Львів
  9. Igor Львів
  10. Blumchen Львів
  11. DenF Тернопіль
  12. Yakuza Івано-Франківськ

крайній раз внесено зміни: Zippo (24.12.12 14:09:04), редаговано 18 раз
ПовідомленняZippo © 01.07.11 10:29:12    

polosatytigr написав(ла):
1. я так розумію що лишається Наварія...
Угу, саме ближче по доїзду ~ 15 км

2. на котру годину збираємось?
На 11:00 на площадці де вчаться їздити на машині, а там вже будем дивитися де краще нам отаборитися.

Zippo написав(ла):
пропоную додатково скинутись на шашличок і супутні продукти.
3. з тим щось рішаємо?
Так, шашлик надто геморно, тому поїду сьогодні куплю 3.5 кг сосисок (такі як ми брали на паті), помідори, огірки, кетчуп, майонез. Пиво (за бажанням й водку) купляйте самі, бо я все можу не дотащити + неясно хто шо любить і хто шо п'є. Прогноз погоди покращується (вже не цілий день буде ляти а тільки зранку і під вечір, хоча нам пофіг, йтак всі мокрі будуть, ги) + я про всяк випадок візьму 5х6 м тент.

P.S. Не забуваємо каримати, фотоапарати. ще одне, бажано взяти якісь шорти в яких можна буде кататись (на відео воно буде ефектно дивитися).

ПовідомленняIgor © 01.07.11 20:46:36    

Ясно. Тільки як знайти майданчик? Дайте якісь орієнтири.
ПовідомленняDenF © 01.07.11 21:42:14    

да і мене добавьте  до списку Smile  і розкажіть як туда доїжджати з Ж/Д вокзалу як не для мєстного  Smile
ПовідомленняIgor © 02.07.11 7:31:57    

З привокзальної має бути 141 маршрутка. Але не знаю чи це вже актуально писати..
ПовідомленняVitalik-ataman © 02.07.11 20:53:33    

Ну і дурка була Crazy
ПовідомленняDenF © 03.07.11 0:28:12    

Igor написав(ла):
З привокзальної має бути 141 маршрутка. Але не знаю чи це вже актуально писати..
Щей як актуально писати Smile Інтернет на телефоні рулить Cool

vitalik-ataman написав(ла):
Ну і дурка була
Да уж круто було ппц Crazy
ПовідомленняZippo © 03.07.11 10:44:24    

О! Тепер я відчуваю що я катався на вейку. Руки, плечі, дупа, все болить Very Happy Окреме дякую доїзджєючим, які взяли і не загнилили в таку погоду та приїхали, як Міша каже - ви внатурі екстремали LOL
Бачу на наступний раз, а він думаю буде полюбе, тре влаштувати приз для тих хто встав на вейк, бо шото слабувато в народа получалось. Може погода, може часу мало, хз.
Ну і накінець прууфік з катання. Фоток ми зввісно не робили, але відео знімали. От я з нього і нашматував кілька скріншотів - http://diving.lviv.ua/gallery/thumbnails-17.html (дивимся і ржем) Goof

ПовідомленняIgor © 03.07.11 11:21:38    

Класно покатались Diver Давно вже стіки води не ковтав))
Zippo знов показав як треба на дошці стояти Smile
Наступний раз і в нас має таки щось получитись
Yahoo
ПовідомленняХанас © 03.07.11 18:19:33    

Хоч погода вчора була не дуже лагідно настроєна до нас екстремалів, але ми тим не переймались, бо це не завадило нам вчитись ставати на вейкбордінг Disobedient . Я думав що мені получиться стати на вейк як не з першої спроби то з другої, якщо не з другої то з третьої сто процентово це вдасця.Але на жаль нам це вчора не получилось, лише що вдалось це на декілька секунд винирнути з води, декому напитись наварської води Diver а також получалось гальмувати катер Міши (особливо мені це саме найкраще полочилось Goof).
    Величезно дякую тобі Валера що ти організував цю поїздку Allakh , сподіваюсь що найближчем часом знову зможеш організувати, бо нажаль мені цієї поїздки було замало щоб стати на вейк Crying or Very sad . Надіюсь що наступного разу мені все таки вийде це зробити Mad .

ПовідомленняYakuza © 03.07.11 19:37:10    

Трохи перефразую приказку: "Главное не участие, а присутствие". Проаналізувавши намагання всіх учасників стати на цю дошку Very Happy Crazy , не дуже "распалагаючу" погодку і вже не зовсім тверезий стан Drink , я вирішив перенести свої спроби на наступний раз. Обов"язково буду, заінтригували. Але відпочив на славу. Yahoo
ПовідомленняSpiro © 04.07.11 13:37:58    

Ну что могу сказать, попытались на славу!!! Жесткие у вас Зиппо ребята, так как один не ваш встал то есть к чему стремиться. А иначе ганьба!!! Ставлю на МИКОЛУ и Братов!!! Должны ехать полюбе.!!!
ПовідомленняDenF © 04.07.11 15:06:27    

чекаєм на наступний заїзд Very Happy
ПовідомленняHoks © 04.07.11 18:52:43    

Забавні фотки Smile Особливо Ростіка і пілота плавзасобу.

то я правильно розумію, що крім Зіппо та Ростіка на вейк більше ніхто не став?
ПовідомленняDenF © 04.07.11 20:05:29    

Hoks написав(ла):
то я правильно розумію, що крім Зіппо та Ростіка на вейк більше ніхто не став?
ага, ну деяким майже получалось встати Very Happy , чекаєм на відос Smile
Повідомленняnomeaning © 05.07.11 9:48:54    

Оголошуйте призи Smile Приїду покатаюсь Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Віндсерфінг / Кайтсерфінг / Водні лижі / Вейкбординг / Блоб / Акваскипер Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU