Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Заправка газових балонів

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняelf © 08.06.11 12:27:35    Заправка газових балонів

Привіт,

Підкажіть, будь ласка, де можна перезаправити балон Kovea на 450г. Раніше можна було здати на перезаправку в Gorgany, але вони вже цим не займаються. Наперед дякую за допомогу.
Повідомленняmukolka © 08.06.11 12:55:28    

Привіт. Знаю де в Тернополі можна заправити.
Повідомленняelf © 08.06.11 12:56:49    

Було б непогано у Львові. А їх можна якось заправляти самому?
Повідомленняmukolka © 08.06.11 15:40:38    

зазвони розкажу.
Повідомленняtomwell © 04.07.11 20:47:49    

Привіт на днях буду проїздом в Тернополі, і треба буде заправити балони підкажіть де це можна зробити, мені б так шоб на місці можна було це зробити, бо я лише проїздом!!!
Повідомленняdrv © 07.09.11 10:12:49    Заправка газових балонів для туристичних пальників

Заправляю газові балони для туристичних пальників. тел: 0932120496

Ціни на заправку газвих балонів:
Розмір балона Ціна
450 гр 20 грн
230 гр 15 грн
100 гр 15 грн

До заправки приймаються різьбові газові балони всіх виробників (Kovea, Tramp, Primus, Coleman та ін), а також Campingaz. Заправка балонів проводиться в міру накопичення, або один раз на тиждень.

У зв'язку з тим, що балони за задумом виробників взагалі не підлягають перезаправці - вони мають обмежене число можливих перезарядок (від 2 до 10 разів), пошкоджені при заправці балони заміні НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU