Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Манівцеві дайвери

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дайвінг / Фрі дайвінг / Скуба дайвінг / Снорклінг / Підводне полювання Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNattka © 05.06.11 23:15:49    Манівцеві дайвери

Привіт усім!
Початок спекотної неділі не віщував нічого веселого, оскільки через брак коштів і стан здоров"я( вже навіть не наю, що більше) змусів відмовитись від поїздки в Воронів Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  
Отже, самота!!! сцуко... дзвоню до Alexxx, питаю про плани на день і рєзко падаю на хвіст, коли він оголошує шо йде на лекцію з дайвінгу в клуб "Манівці" на Погулянку. Думаю,хай лекція і теорія але все ж шось нове і цікаве. Згадалась лекція з лавинної безпеки зимою- було цікаво.
Приїхавши туда і несподівалась чим обернеться цей день! (хоча завбачливо взяла з собою купальник, сподіваючись потім витягти Саню на якийсь водойом). Цікава розповідь про снарягу і поведінку під водою... і тут... Shocked  ну шо? Хто під воду? Я не ризикнула орати шо я хочу!!! Будучи в цьому місці вперше, сиділа тихенько і страдала , як в Олеську коли наші шарапутисти пригали з кулі. Але нарешті і мну спитали- хош? Бля! Я перебрався в купальник миттєво!!! Goof
Проба 1- маска і трубка. Даш раду з тим- бери балон і ласти і агонь на дно!!! Раду дала.
Перше занудення- ну ніх не видко але бля водорості під водом дуже красиві! На перший раз і то за щастя! Особливо якщо зазначити шо все задурно!
Без пригод не обійшлось. Якийсь парень почав тонути, в процесі витягування його з води ним були загублені ОБИДВІ! ласти. Я того не бачила бо сама пірнала в той час. Почались пошуки загублених ласт, в чому я тож вирішила взяти участь, тре було ходити по дну і мацати мул, бо таки ніх не видко. Ну пішла, занурилась. Але не могла холити бо мене виштовхувало з води. Попросила догрузочний пояс- дали.Ну ходжу, щупаю шось там, маска трохи зповзла і під неї попала вода, орієнтиру в просторі-0! Випірнути і подивитись ск до берега і куда іти не можу, бо пояс сцуко, тягне на дно.Ну, думаю,все ! тут мені гайка! Зняла під водою пояс, тримаю в руці,ефекту звісно- 0! Кинути давить жаба, бо то таки не моє. Розщіпила пряжку на підвісній балона, думаю, як припре зовсім- причіплю пояс до балона і кину разом так скорше найдуть, а сама вмпірну. Вода систематично вже потрапляє в ніс і заважає дихати Crying or Very sad і тут... Yahoo  вперлась в бетонну стіну- берег! Щастя нємєряно!!! Випірнула- вилізла по тій стіні, у мене взяли снарягу, в цілості і сохранності. Обидві ласти хлопці таки найшли.
Саня угорав зо сміху коли описував потім поведінку одного каякера, котрий крутився на місці і все спостерігав де я пускаю бульки і чи регулярно я їх пускаю.  Very Happy  А т ой потім розказував- ну бачу ніби шось не то, не розумію чо по колу ходить, але дихає- значить жива.
Всі пообсихали і почали розходитись, але Саня ше там мав якісь справи і я шоб не страдати від бєздєлія пішла до Тараса- керівника клубу, просити роботу. На що він мені відповів, що вся робота у них технічна і він мені допомогти нічим не може.
Задравши доверху свій хаєр, я майже прокричала шо я не блондинко, і мені після цього було доручено складати алюмінієві каркаси лодок( не помню як вони вже там називаються), кароч я з успіхом склала 4 шт-1 трьохмісну і 3 двохмісних каркаси. Робота цікава але пальці боліли так, шо весь час згадувала укладку Д1-5У в Воронові  Very Happy
Ввечері наше посвячення в дайвери ми відсвяткували з Alexxx в Кумпелі.
Додам, шо кинулось в очі шо вся снаряга була з етикетками, нова і розмаїта, з якогось магазину.
Ше раз дякую Сані за те шо взяв з собом і Тарасові за доручену роботу. Взагалі дуже класне місце і цікаві нові люди. Good
Ось вам новоспечений дайвер Воробйов, мене нажаль ніхто не знімав, тому доведеться тішитись спогадами і надіями.

PICT0461.JPG
 Опис:
 Розмір файлу:  28.37 KB
 Переглянуто:  1522 раз(ів)

PICT0461.JPG

ПовідомленняLucky © 06.06.11 15:38:40    

а водичка тойво... сильно брудна була?
ПовідомленняFistashka © 06.06.11 15:57:44    

молодці! А такі подібні заходи ще відбуватимуться, не вкурсі часом  що по чому?
ПовідомленняAlexxx © 06.06.11 16:34:56    

Все було безкоштовно.
Планується серія занять в бассейні. Буде інформація - дам знати

Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дайвінг / Фрі дайвінг / Скуба дайвінг / Снорклінг / Підводне полювання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU