Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

ДЗ «Аэроград» Коробчеево (Коломна)

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дропзони України (та близького зарубіжжя) Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVova © 03.06.11 23:30:05    ДЗ «Аэроград» Коробчеево (Коломна)

Дропзона: Аэроград
Аэродром: Коробчеево
Адрес сайта: http://aerograd.ru/
E-mail: aerograd@aerograd.org
Телефон: +7 495 790 1511;  +7 495 972 7380

ПовідомленняVova © 03.06.11 23:31:14    

Практично всю інформацію можна знайти на сайті. Від себе хочу додати тільки позитивні враження, які залишаються (я думаю у кожного) після відвідування цієї дропзони. Перше - це інфраструктура клубу. Вся ваша інформація: теоретична підготовка, стрибки, допуска, страховки, ВЛК, відомості про вашу парашутну систему (технічні огляди, переукладка запасок, заміна батарейок та регламент страхуючих приладів) і т.д. і т.п. , все є в базі даних.Все це ідентифікується за допомогою пластикової картки (її отримує кожен член клубу). За карткою закріплений рахунок, який ви можете поповнювати в любий час робрти аеродромної каси. Також в любий момент ви можете зняти залишок з рахунку. Практично всі розрахунки, пов'язані зі стрибками і наданням послуг, щодо парашутної техніки, виконуються за допомогою картки. На аеродромі створені всі умови як для стрибаючих, так і для різних зівак, котрі приїхали когось підтримати. Дуже зручною штукою є табло взльотів (причому їх є декілька штук - в різних місцях). Не потрібно нікому, нівкого, нічого взнавати,- все є на екрані (кількість вакантних місць, пофамільний список підйому, час готовності). Крім того є ще голосові оповіщування, щодо часу готовності. Одним словом: інформація, яка має бути почутою, буде лунати з динаміків маніфесту. Для зручності тут є все. Є де поїсти (кафе, ресторан), є де переночувати (багато хто затримується тут на декілька тижднів), укладочні ангари (1 зимовий, 2 літніх), нормальні "кабінети". Присутня і відеоапаратура, для розбору польотів. Щодо стрибків та обслуговування техніки, просто нема слів. Я просто наведу приклад,- висновки робимо самі. 29.05.2011 я в черговий раз приїхав на аеродром. В цей день в небо піднялося 60 !!! бортів Л-410 і 1 борт Мі-8 (в кожному з них по 20 небонирів). Висота стандартна 4000-4200 (крайній підйом нас завезли на 4350). Арифметика, штука не складна і тому рахуємо загальну кількість стрибків за 1 день: 61х20=1220 Цифра вражає. І це ще не межа. Просто під кінець дня працювала одна Л-ка(і то через те, що народ просто видохся). Можливість аеродрому, це з 9:00 до 21:00 безперервна (мається на увазі без обіду, дозаправки, ще якихось там перерв) одночасна робота двох бортів, які можуть мінятися з іншими бортами. Робочих Л-410 в Коломні як мінімум 4 шт. 60 підйомів це не ліміт. На мою думку, ця цифра може виростати до 70, а то і до 80 бортів (лиш би тільки було бажаючих). Особисто я в цей день зробив 7 стрибків. І це тільки тому, що почав стрибати десь в 14:00. Одним словом, в плані "хочу пригати", тут вам не пропонують, а приймають вашу пропозицію. Можна ще багато розповідати, але краще сюди приїхати. Навіть прибувши на один день, можна багато чого побачити (декілька отцепок, купу свуперских заходів, польоти в вінгах), багато чому навчитися (на стрибках присутні досвідчені інструктора і спортсмени), і просто набратися позитивних емоцій. І мало не забув про тутешні краєвиди. Вони тут просто ух!
ПовідомленняFishki © 04.06.11 6:02:44    

Vova написав(ла):
В цей день в небо піднялося 60 !!!

З Скайцентру:
Цитата:
"22 мая 2010 новое достижение ДЗ, 109 взлетов - 2146 прыжков.
Прежнее, 9 августа 2008, 106 взлетов - 2010 прыжков."
мдя ... Crazy
ПовідомленняIhor © 04.06.11 17:55:37    

та ну  Shocked  Shocked  Crazy  Clapping
ПовідомленняDudych © 04.06.11 19:47:20    

о чем говорить - Коломна одна из лучших ДЗ Европы, а начинали ..... есть чему учится
ПовідомленняVova © 13.06.11 20:55:13    

12.06.2011 відбулась чергова моя поїздка в аероград. В загальному день пройшов добре, - зробив 8 стрибків (на чотирьох з них "піймав закрутку", - укладчик "постарався!" Evil or Very Mad ). Всього було більше 80-ти взльотів Shocked . Не обійшлося і без проішедствій . В одному із свуперських заходів, зламала ногу досвідчена спортсменка-інструктор. За всі свої поїздкі в Коломну я спостерігав декілька тисяч швидкісних заходів, і тільки зараз зрозумів на скільки все складно.  Дійсно якісних з них було не більше 10% (якісні заходи роблять над водою, і то не всі). Коли надивишся в живу багато свупу, то складається враження ніби все дуже просто, а виявляється шо тільки для того, щоб "прощупати" свій новий купол (навіть досвідченому спортсмену), потрібно біля сотні стрибків  Surprised
ПовідомленняVova © 04.07.11 20:58:02    

Щойно прочитав про поїздку львівських небонирів на боро минулими вихідними і вирішив написати пару рядків про свою чергову поїздку в аероград. На аеродром прибув в неділю зранку. Погода була просто казка, за вийнятком хіба обідньої спеки. Зробив 12 соло стрибків  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  (новий мій рекорд). Пора вже напевно на якісь груповухи ходити  New russian
ПовідомленняLucky © 04.07.11 21:42:24    

Вовчег, ти з такими темпами найближчим часом до 100 дойдеш! Firsttimer Тіки попробуй не з нами 100 пригнути - парашут твій продамо і пропєм! Drink  Very Happy
ПовідомленняVova © 04.07.11 22:18:58    

100-й я планую з вами  Good
ПовідомленняFishki © 05.07.11 9:15:21    

так тримати ! я знав, що ти Energizer ще на Шопках  Drink
ПовідомленняVictorT © 06.07.11 17:18:20    

Vova написав(ла):
Зробив 12 соло стрибків
Вова, ты зверь! Good Drink Услуги укладчиков ещё юзаешь?

Vova написав(ла):
Пора вже напевно на якісь груповухи ходити
Полюбому пора, готовься к юбилею, чтоб было всё круто.
ПовідомленняVova © 06.07.11 18:31:49    

Систему мені укладає укладчик. Фішка в тому шо ні вкого на аеродромі немає часу зі мною возитись. Всі інструктора і укладчики загружені по повній. От якби погода була нельотною, тоді б мені  вділили трохи часу. А так прийдеться напевно тобі Вітя роздупляти мене в укладці ОП. А на свій 100-й хочу придумати шось оригінальне. Вже є пару ідей, але не факт шо іх дозволять воплотіть в реальність. І є ше одна проблема, - ВЛК !!!  Confused
ПовідомленняVictorT © 13.07.11 17:08:32    

А сейчас в Коломне пытаются поставить национальный женский рекорд в классе большие формации "Жемчужины России".
Vova, не пропусти!

ПовідомленняVova © 19.07.11 20:28:32    

Короткий звіт про події в Аерограді 17.07.2011. На аеродром прибув зранку. Десь до години десятої стрибків не було, - над нами висіли грозові хмари  Sad  Все обійшлося без грози і навіть краплини води небо не вилило на нас  Smile  В першій половині дня виконав 4 стрибка (якось все дуже повільно йшло). Далі все було ще складніше. Посилився вітер і дув як йому хотілося, міняючи напрямок і силу кожних пару хвилин.  Вже на лінії стартового огляду було прийнято рішення: стрибають ті в кого не менше сотні пригів  Stop  Таких в черговому взльоті виявилось двоє, - я і ще одна парашутистка. В мене на цей момент було 84 стрибка, а в неї на 1 менше. В кінцевому результаті мене всетаки взяли в підйом  Yahoo  Задрапавшись на 4000м, вже після світлового сигналу "приготуватись", після того як пілоти скинули газ, перший хто мав виходити (а до його виходу було секунд 5) побачив перед собою червоне світло  Stop  Під нами знову з'явилися грозові хмари і наша Л-ка із швидкістю вільного падіння пішла вниз. Очистилось небо десь за півтора години. Після цього вдалось зробити ще один стрибок і знову ті кляті чорні хмари. На погоду чекало вже 5 розписаних бортів. Як виявилось пізніше, грозові хмари і вітер вплинули не тільки на аеродром Коробчеєве, але й на аеропорт Домодедово, коридори підходів якого проходили через повітряний простір дропзони.  При спробі відновити стрибки(коли грозові хмари розійшлися), мені в друге довелось приземлятися на борту літака  Sad  На цей раз ми виїхали тільки на 500метрів. Причиною цього була обмеженість по висоті до 1200м. Я дав пропозицію сігати з 1200. Мені пояснили, що остайнім часом народ зажрався і з 1200 стрибати ніхто не буде, - так і було. Спортсменів 40 ще чекали поки буде висота (я в їх числі не був). Їхні двогодинні сподівання обірвало повідомлення про завершення стрибків. Всього в цей день було зроблено 37 підйомів, в п'яти з яких був я. Ще два підйома садили повним бортом, в яких я також приймав участь. Ось такий веселий і не дуже получився день.
ПовідомленняVova © 20.11.11 19:25:58    

І знову цей аеродром мене дивує! Дивує приємно! З самого ранку картина виглядала невтішно: сильний вітер (12-14 м/с) і всього декілька бажаючих стрибнути. Але це не завадило отримати купу задоволення. Як тільки вітер стих до 7-9 (з поривами до 12)м/с нам дали добро!  Yahoo  "Нам" - це десятьом , кого Л-ка повезла на 4000м. Далі було ще веселіше! 2-й підйом складався з восьми відморожених після першого підйому скудіверів. 3-й підйом - 9 чоловік! По салону ЛА можна було кататись на ровері  Very Happy  , а відчуття при наборі висоти такі ніби Л-410 буксирує якийсь там собі Су-27 а в заді попихає "Мрія". З четвертим взльотом нам допомогли тандемщики, які приїхали в другій половині дня. 4 тандемщика разом зі своїми інструкторами і операторами, дозволили сформувати борт в 20 чи то в 21 чоловік. Підсумок, - 4 підйома, 4 стрибка, 4 м'ягких посадки. Ну а після...  Drink  Drink  Drink  Drink
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU