Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

RSS канали - стрічки новин. Ви користуєтесь?

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи користуєтесь ви RSS ?
Вперше про таке чую
0%
 0%  [ 0 ]
Чув, але не знаю, що це таке
27%
 27%  [ 3 ]
Знайомий з RSS, але не користуюсь
36%
 36%  [ 4 ]
Інколи користуюсь/постійно користуюсь
36%
 36%  [ 4 ]
Всього голосів : 11

ПовідомленняAndrey © 26.05.11 21:12:22    RSS канали - стрічки новин. Ви користуєтесь?

Мабуть більшість із нас чула колись про RSS канали... Та що я кажу, 100% всі хто користується нетом більше одного дня, зустрічали цей значок практично на кожному сайті. Та мабуть мало хто усвідомлює усю зручність і функціональність RSS каналів, а тим паче користується ними. Скажу чесно, до недавнього часу і я не користувався RSS каналами... Не користувався, аж поки не натрапив на одну статтю в інтернеті, яка і відкрила мені мені очі, на всі зручності RSS. Але стаття статею, мабуть так би і лишилась вона суто для мене і суто субєктивним моїм поглядом, якби не одне "але"... Як всі ви помітили, ми відкрили новий сайт http://ropejumping.lviv.ua/ і в контексті цього звучало немало думок, що: "от для чого новий сайт, з екстріму всіх тем не встигаєм переглядати"... Для чого новий сайт - це ціла окрема тема. Тому тут про це не говоритиму. Скажу "не по секрету", що таких сайтів буде ще багато... Звикайте Wink А от на рахунок "переглядати" можна поговорити...
Так от, після прочитання статті (якої саме, я не оголошуватиму, ібо "на пути познания, моменты прозрения у каждого свои") у мене виникає думка: "хм.., а й справді це зручно! Особливо для сайтів, які неохота відвідувати кожного дня і перечитувати купу інформації, яка вам не цікава". І ще одразу пригадалось, що і у нас колись була розмова про RSS канал, про який мабуть дехто забув, а більшість і не знали  Acute
Так от шановні гості, користувачі сайту і члени клубу, яким ліньки перечитувати повідомлення більш ніж з одного сайту - юзайте RSS канали наших сайтів. Благо "Контакт", "Facebook", чи "Однокласники" ніхто не відміняв і всі кожного дня проводять n-ну кількість часу як мінімум в соціальних мережах (а відповідно і в інтернеті). А усі браузери зараз підримують трансляцію  з RSS каналів. Отож підписавшись на стрічки RSS новин, ви будете отримувати всі оновлення з форуму/сайту (повідомлення форуму) не заходячи на самі сайти. А вже коли є дійсно щось цікаве, то завжди в RSS повідомленні є лінк, по якому ножна перейти беспосередньо на форум/сайт до даного повідомлення.
Дєрзайте наздоровя Wink

Наш RSS канал
RSS Роупджампінг - Новини
RSS Роупджампінг - повідомлення форуму

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU