Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Ювілей! Львів Екстрім клубу 5 років!

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 26.05.11 10:12:28    Ювілей! Львів Екстрім клубу 5 років!

Хто б міг подумати, що через якихось 5 років, Lviv eXtreme club, що виник з маленької горстки не байдужих до активного відпочинку людей, будуть впізнавати не тільки у Львівській області, але й на теренах України, про таке годі було й мріяти. Я, звісно, можу ще довго хвалити наш монастир (особливо коли тяпну), але де ви знайдете друзів, яким ви зможете довіряти своє життя? Неважливо, чи це буде укладка парашута, зв’язка на скелях, напарник при пірнанні з аквалангом. Навіть в банальному поході в гори, вони завжди прийдуть вам на допомогу і понесуть ваші речі, будь то зимові Карпати чи палюще Кримське сонце. Багато маєте таких друзів? А у нас усі такі, чим я і пишаюся.

Цього року, як і минулі роки (2008, 2009, 2010), святкування буде проходити 11-12 червня на Ясниському кар'єрі, що поблизу Брюхович, на так званому "обриві Гавчика".
Для кращого засвоєння дивіться відео (святкування 4-річчя)

Відбуватись все буде таким чином. В 09:00 11.06.2011 всі зустрічаються на автобусній зупинці біля Магнуса (старий ЦУМ), щоб їхати з тими хто вже не один рік святкує наші річниці. Тим, кому година виїзду за якихось причинах не підходить, може їхати самостійно і нас там вже шукати (в телефонному режимі або самим по карті). Я, і ще кілька людей, будемо там вже з п'ятниці, щоб прибрати тереторію, розвісити тент, зробити качелю, ну і т. д. Далі програма стандартна (жарим, варим, парим, випиваєм, хлюпаємся і так до вечора). Хто неможе залишитись на ніч, пензлює на останню маршутку, яка від'їзджає орієнтовно в 22:00, решта колбаситься до упаду і залишається з палатками на ночівлю. В неділю поправляємось і вже під вечір зматуєм удочки, бо понеділок ще ніхто не відміняв...

Цього року в шоу програмі:
- традиційно 1000 ват музики;
- відбитки наших рук на здоровенному плакаті 3х1 м, який піде у клубний музей як і плакати "ваші враження після стрибка" (буде що згадати через кілька років);
- стрибки в воду з 6-ти метрової гойдалки, яка буде зведена на березі кар’єру;
- по можливості спробуєм натянути шось подібне на мотузковий парк.

Гроші. Члени клубу скидуються по 120 грн, всі решта по 140 грн. Цього року взноси на 20 грн більші ібо все подорожало в тому числі і бензин. З здачою грошей старайтесь не затягувати, бо тре буде давати різного роду завдатки. Здати можна наступним чином: розгорнути

Меню: Сосиски шашличні, мисливські, курячі крильця, картопля печена з шпондером, сальце, оселедець, і т.д і т.п.

Доїзд: В центрі біля старого ЦУМу, тепер вже Магнуса, ходить маршрутка № 44, на яку сідаєте до кінцевої зупинки. Кінцева зупинка буде біля пам'ятника Воїнам УПА фото № 1. Вийшовши з маршрутки, йдете по дорозі прямо до першої розвилки, на ній повертаєте направо на польову дорогу, як на фото № 2. Далі йдете по польовій дорозі на якій будуть ще два незначі повороти направо, ми їх минаєм, тиримаючись лівої сторони. Наступна розвилка на фото № 3 (тримаємось правоїї сторони) на фото № 4 тримаємось лівої сторони. Заїзд в ліс фото № 5. Зайшовши в ліс, зразу повертаємо наліво. В лісі ще буде одна розвилка біля "дров", там ми повертаємо направо, як на фото № 6. Вийшовши з лісу, перших дві розвилки повертаєм наліво, фото № 7 та 8. Пройшовши цих два повороти, ми впираємося в озеро, там повертаємо наліво, як на фото № 9 і йдем краєм озера 100 м., а та вже нас найдете по звуках музики. Фотокарта

Отже усім кому знайоме і не байдуже слово "Львів Екстрім клуб", ласкаво просимо. А для "новіньких" і тих хто з нами віднедавна випаде чудова можливість з всіма побачитись і заодно перезнайомитись. Для того, щоб організаторам було легше порахувати кількість палатко/місць, не забувайте за них вказувати (наявність палаток, спальників, каріматов)...
Також бажано бути в клубних футболках.
Ну і як завжди ведем список бажаючих Write розгорнути

крайній раз внесено зміни: Zippo (09.06.11 16:20:06), редаговано 28 раз
ПовідомленняLucky © 27.05.11 9:20:17    

набухаюсь, візьму свій спальник і піду бомжувати до когось на чужий карімат Very Happy Перевагу віддаю представницям прекрасної статі  Embarassed
ПовідомленняJurassic © 28.05.11 10:09:57    

Ех, я б поїхав, там афігенно акро валити, але 140 грн... трохи дорогувато
ПовідомленняRazdolbay © 28.05.11 14:19:23    

Я також буду!!!!!!!! "Хата" і "койка" зі собою....
ПовідомленняLea :) © 30.05.11 12:46:26    

Здоров, з нами ще + одна дівчина Віка  Smile
ПовідомленняBigdan © 30.05.11 16:13:43    

буду Smile  всьо своє беру з собою
Повідомленняmukolka © 31.05.11 9:04:12    

буду я+моя друга половинка.
житлом забеспечені. Yahoo
ПовідомленняGallinka5 © 01.06.11 13:59:44    

Andrey написав(ла):
Є навіть одне вакантне місце в наметі... Переваги надаються дівчатам без комплексів
" - ну-ну.. Я тобі дам ровер, я тобі дам колєґів, я тобі дам новий костюм на Паску..Smile Галинка буде, карімат/спальник є- люди добрі, пустіт хіба хтось переночувати..Smile
ПовідомленняSem © 01.06.11 23:51:29    

Я буду!!! Хоч новенький, але дуже хочу стати членом клубу (був з вами в Камянці і на Черемоші..) Проблемка лиш одна - Я один, а намет - чотиримісний...
ПовідомленняAspera © 02.06.11 9:35:58    

Передпатінске Angel  

вибачєйте, не удіржаласьLOL

ПовідомленняLeona © 02.06.11 10:31:03    

Буду, все є  Dance2
Щось народу не так багато як я думала  Surprised  Може не всі розуміють банер на англійській мові?   Jokingly

ПовідомленняBlumchen © 02.06.11 10:33:43    

Leona написав(ла):
Може не всі розуміють банер на англійській мові?   Jokingly

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Повідомленняmukolka © 02.06.11 16:02:39    

попрошу поправити

mukolka написав(ла):
буду я+моя друга половинка.
житлом забеспечені.

vREDna написав(ла):
я не половинкаSmileSmileSmileSmile
я vREDna на цьому форумі=)
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile))
ПовідомленняHranitel © 02.06.11 19:33:36    

буду я Drink і можливо з своєю половинкою
ПовідомленняSuzi © 03.06.11 16:01:44    

Луцьк, Тернопіль, Рівне - не бачу ваших рук!  Clapping Ауууу!!!!
ПовідомленняBeskaBo © 03.06.11 21:42:32    

буду    Dance
є все крім палаткомісця  Unknow
чекаємс  Drink
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU