Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Gorgany Race

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLubko © 20.05.11 11:11:42    Gorgany Race

а що, екстремісти Gorgany Race не бігають? о_О
для цікавих - веселі відгуки на сусідському форумі
велькам! Wink

пс. тема стосується як цього розділу так і пішохідного..

ПовідомленняNattka © 20.05.11 11:26:44    

на піхоту я б пішла якби хто взяв з собом, правда я не альпініст проте вперта.
ПовідомленняLubko © 20.05.11 11:36:35    

альпінізм ні при чому (для вправ на шнурочках там проінструктують, нічого хитрого там нема).
ще кажуть на http://www.travel-extreme.com.ua/forum/viewforum.php?id=48 команди шукають-формують, проте гугл плюється що travel-extreme заразний..
але краще серед своїх друзів команду шукайте, бо з чужаками складніше буде.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 20.05.11 11:39:30    

На минулорічні змагання приїхав на вєліку аж з самого Львова повболівати за знайомих. Окрім затятих профі, які змагались за перемогу було багато "тусовщиків" Smile:
учасникам на старті змагання видавали бандани і спортивні шкарпетки; для новачків, коли закінчувались сили на маршруті, або вже виходив контрольний час - можна було зійти з маршрута і спуститися у табір - усі КП (контрольні пункти) розтавлені колом, з табором у центрі - і зустріти переможців.
ПовідомленняIgor © 20.05.11 17:11:05    

Lubko написав(ла):
альпінізм ні при чому (для вправ на шнурочках там проінструктують, нічого хитрого там нема).

Там, здається, треба мати свої страхувальні системи
ПовідомленняLubko © 20.05.11 18:28:16    

не здається а таки точно.
я про альпінізм взагалі, відповідь на "правда я не альпініст".

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 26.05.11 17:17:58    

Буду участвовать - команда "Білі Вовки"
ПовідомленняLubko © 26.05.11 18:11:58    

там є ще велокоманда просто "вовки"..

є і "реальні кабани"
наступними будуть "люті ведмеді" Smile

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 26.05.11 19:23:33    

Lubko написав(ла):
там є ще велокоманда просто "вовки"..

є і "реальні кабани"
наступними будуть "люті ведмеді" Smile

Білих вовків, як і решта альбіносів у дикій природі чекає нелегка доля: білий окрас не дає їм сховатися від ворогів у щенячому віці, а подорослішав, з тих же причин, ім важче  непоміченими підкрастися до здобичі на полюванні. Та й зі сторони сородичів це сприймається, як виклик, тому, що ти не такий, як усі!
Тому більшість альбіносів гине...

Проте, якщо ти білий вовк, і ти вижив - тобі долею судилося стати вожаком зграї!

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 13.06.11 21:52:59    

Відео репортаж про змаганння в новинах ICTV
ПовідомленняANGELo © 13.06.11 22:07:30    

EugeneKorchinsky написав(ла):
Відео репортаж про змаганння в новинах ICTV
"два живчика з Москви було..." - це повний абзац! LOL  Very Happy То треба мати скажене здоров'я та азарт, щоб отак ганяти. Але молодці! Заздрю!!!
ПовідомленняIgor © 13.06.11 22:15:52    

Репортаж бачив сьогодні по тв) Здається, погода трохи підвела.
І ще, з сайту Горган "І місце – Ушльопки (Джміль Дмитро, Кудрявцев Володимир). Час команди: 14:05, 14 основних КП, 3 бонусні."
Це виходить вони за 14 годин більше 90 км пробігли Shocked  Shocked
Чекаєм звіту Clapping
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 17.06.11 14:24:34    

Как я сходил на Gorgany Race 2011

ANGELo написав(ла):
То треба мати скажене здоров'я та азарт, щоб отак ганяти.

Де треба більше здоров’я – на Gorgany Race чи на 5-й річниці Lviv eXtreme Club – про то можна посперечатися Smile

Но и для первого, и для второго нужны соответствующие регулярные тренировки Cool. В «пригодницьких перегонах» я регулярно брал участие с 1997 года. Каждодневные, из года в год, прогулки спортивной ходьбой через Стрийский парк до места работы, качалка (там же , на работе) и мой самодельный бездонный рюкзак обеспечили мне репутацию «лося», т.е. человека практически «не убиваемого» на горных тропах.

Однако последние два сезона я пропустил да и работа теперь у меня на дому. А поездки на велике раз в неделю в Цунев не совсем то, чтоб обеспечить нормальную физическую форму для этих соревнований, чтоб бороться за призовые места.

А посему моя цель была без каких-либо амбициозных планов: путём «шоковой терапии» привести организм в кондицию, что, собственно и было сделано.
Результат мог быть бы и лучше, но после первого КП я неудачно оступился и ударил колено о камень, что существенно снизило мою скорость на подъёмах и местах, где надо было прыгать с камня на камень. После этого наша команда героически (я из-за колена, а ребята - из-за меня) взяла ещё четире КП и пройдя около 50 км пришла на финиш за 2 часа до конца контрольного времени, заняв в списке «Трек» 31 строчку из 82 команд.

Наша команда перед посадкой в автобус

Лагерь Gorgany Race 2011 на берегу речки Свичи

Банданы, выдаваемые всем участникам можно одеть и так Smile

В 6 утра вывешен маршрут гонки...

Гости из Америки перед стартом беседуют с одним из судей  (взяли три КП)

Одна из участниц женской команды "Шалені лисички" Кого-то она мне напоминает Smile

Старт

Победители гонки на старте: чем они там перед гонкой зарядились? Smile

Половина команд ринулась со старта форсировать речку по газовой трубе, проходящей над камнями на уровне верхушек деревьев. В начале трубы свободно по ней ходишь, но ближе к середине становиться страшновато: если оступишься - зацепиться не за что и можно реально убиться...

Вот по таким склонам, в том числе, приходилось карабкаться и спускаться

Возле КП команды фотографируются для судей

А вот так по бревну через речку - совсем не страшно: самая большая неприятность если не удержишь равновесие - промочишь ноги.

Вот такие буреломчики - и это ещё очень даже неплохая дорога Smile

Полоски на  наклейках обозначающих КП светоотражающие, хорошо видимые в темноте в свете фонарика

По камням я полз с черепашьей скоростью и нас нагнали даже эти дечонки

Эта палочка помогала мне на крутых подъёмах.
Но после того, как на камнях, из-за травмированного колена, я ещё раз оступился, умудрившись поломать эту палочку на  две половинки - решили не рисковать и до темноты спустились с хребта по первой попавшейся хорошей тропе совсем в стороне от маршрута гонки.

В три часа ночи уже спали на ходу и свалились "покимарить", не дойдя 50м до сельской гостиницы Smile, где за 30 гр. с человека можно было с комфортом поселиться и принять душ.

На утро, моя команда убитая неудачей - даже лень дойти до гостиницы, чтоб принять душ, про что уже договорено. И единственное, что помогло их вывести из этого состояния - "А слабо взять ещё пару КП и прийти на финиш?"

В жару этот технический этап был бы самое то, но при нашей погоде водичка получилась несколько прохладной Smile

С этого моста мы спускались по вертикальным верёвкам.

На финише "доходягам" (в хорошем смысле Smile ) давали чай с лимоном...

...и снимали данные о прохождении маршрута с фототехники.

На финише были и такие бодрячки Smile

Гость из Польши наконец дорвался до заслуженного отдыха...

...а мы до вареников с сыром, которыми нас угостили Макс и Паша из команды "Фантом". Кстати, "Фантом" - это также название американского истребителя и, кроме этого, - популярная в определённых кругах песенка. Если когда-нибудь встретите Макса у костра с гитарой  (на второй фотке)  - попросите исполнить Smile

А это герой видеосюжета на ICTV рассказывает подробности своего интервью, не вошедшие в кадр...

Торжественное награждение участников

ПовідомленняTerry © 17.06.11 14:39:11    

Класний звіт. Так тримати!!!
ПовідомленняIgor © 17.06.11 15:09:23    

Цікавий звіт Good  Good
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU