Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

З Говерли на лижах та сноубордах

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Сноуборд / Сендбординг / Джибинг / Big Bag Сторінка 7 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 30.11.09 0:57:30    

ех... файно що хоча б на таких сніжних острівках покатались
а то наразі на більше нема на що сподіватись
ПовідомленняAnons © 27.01.10 8:37:02    

Люди хтось на Говерлу збирається?
ПовідомленняSunSmiLe © 27.01.10 9:23:39    

не раніше березня
Повідомленняnigol © 27.01.10 12:48:51    Форірайд на Говерлі

Хлопці! і дівчата! Та на Говерлі постійно хтось катається. На цих вихідних під Говерлою пройшов перший етап змагань з фрірайду, вже є звіти з враженнями на офіційному сайті. Ще нещодавно катались на Петросі.
Скоро буде другий етап, орієнтовно теж під Говерлою
ПовідомленняVols © 09.12.10 21:34:13    Re:

Відкриття сезону на говерлі
ПовідомленняMans © 19.12.11 20:02:35    Виникла ідея спуститись на лижах з Говерли.

Шукаю однодумців. А люди які вже встигли це зробити можуть підкинути декілька порад) В скайп.  Yahoo
Повідомленняnomeaning © 19.12.11 20:42:01    

Покищо тобі сюди:
http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?p=27040#27040
Найкраща порада: самому не ходити. завжди можна знайти групу людей з якими можна там катнути.
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 20.12.11 10:36:41    

nomeaning написав(ла):
Якщо не знайду собі подібних то і сам поїду...

Сразу выбрось это из головы - одному на лыжах с Говерлы!
Хотя народ там и ходит - но зимой Говерла не всегда людная улица, особенно если ненароком не в ту сторону спустишься. Если что случится - большая вероятность что тебя лишь весной найдут.
Когда пешком там в одиночку зимой ходил - буквально каждый шаг осмысливал, чтоб случайно не оступиться и не травмироваться, а на лыжах риски на порядок больше.
Только в компании тех, кто уже там был зимой - чтоб в случае чего могли оказать друг другу реальную помощь!

Повідомленняnomeaning © 20.12.11 12:08:22    

EugeneKorchinsky
Не буду перечитувати всі пости щоб знайти де я це писав (чи не писав), але Ви краще прочитайте мій останній комент в цій темі.  Я лише відповів mans на його пост.
Цей комент міг бути написаний мною досить давно і вже не є актуальним. Вже, мабуть, не один рік пройшов і багато чого змінилось в сприйнятті гір.

А чи безпечніше там на лижах чи пішком це доволі спірне питання. Хто на чому себе краще почуває.
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 20.12.11 13:01:31    

nomeaning написав(ла):
але Ви краще прочитайте

Извиняюсь, не заметил, что тема давнишняя и в ней уже много страниц - заходил с главной форума - кинуло на первую, а я полагал, что она крайняя и единственная...

ПовідомленняОлександр © 15.03.12 22:26:09    З Говерли на лижах

Шановні екстримали чи просто фрірайдери спускався хтось на лижах з Говерли? Хотілося би взнати всі плюси та мінуси цієї ідеї. Що може статися хорошого чи поганого при такому спуску чи може просто хтось поділиться досвідом
ПовідомленняVolkZaec © 16.01.17 14:02:42    

Спускаться с Говерлы на сноуборде - круто! попробовал в прошлом году - очень понарвилось!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Сноуборд / Сендбординг / Джибинг / Big Bag Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 7 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU