Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

З Говерли на лижах та сноубордах

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Сноуборд / Сендбординг / Джибинг / Big Bag Сторінка 5 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 20.03.09 23:27:24    

Crub,  вміти їздити на сновборді і спуститись на ньому з Говерли - це дві різні речі!!! (хай мене виправлять, якщо не правий) На Говерлу, крім того, ще треба вийти Very Happy  
А судячи з твого питання, ти уявлення не маєш про ту місцевість і все те, чим так "прєлєсна" Говерла зимою...

Вибачай за різку відповідь Drink   Я більше не буду.... Very Happy

ПовідомленняCrub © 21.03.09 10:01:33    

Я маю мінімальне уявлення про ту місцевість, бачив на фотках в неті: потрібно їти під гору по глубокому снігу коли в лице летить сніх. Або якщо добра погода то просто довго йти по глубокому снігу з сноубордом на плечах.
А якщо це не так то просвітіть мене, щоб я зрозумів з чим матиму справу якщо колись туди поїду.
Повідомленняnomeaning © 22.03.09 12:46:06    

Цього разу катався всетаки на Говерлі а не на Брескулі Secret
Історія була так  Very Happy
Прибуття 22-05
 -Дорога до КПП
Цього разу мене ніхто не підвозив, такщо ішов пішки і це було дооовго...
От і закінчився населений пункт Ворохта, а почався лісс Shocked Ліс був звичайно темний в звичайній українській ночі, з звичайною українською неосвітленою дорогою. І по дорозі до КПП був він по всюду. Признаюсь чесно прогулюватись там самому трошки моторошно. Згадалось коли фісташка в лощині (біля СКА) попросила виключити ліхтарики і відчути атмосферу... Так атмосфера в лісі була ще та... Збирався я поспішаючи і не взяв ні мобілки ні ліхтарика і підсвітити нічим і годину глянути ніде. За всю мою дорогу до КПП проїхало десь 5 машин. Це такий кайф побачити освітлену дорогу і переконатись що по ній вовки не бігають  Very Happy. Інколи з якигось випадково-присутніх дворів з будиночками на мене сварилися песики великі і маленькі, правда цьому також був радий, бо це означало, що вовки мають що їсти і крім мене Very Happy  І тут, на 6му кілометрі побачив, що якись дядько прогріває машину, підійшов запитатись ск км ще до КПП (тоді я ще не знав, що це 6й кілометр), виявилось що ще 4 км. Опа... Я думав не більше 2х. Та я скільки йшов... (це звучало лише в моїй голові  Embarassed ). Ну ладно треба так треба... Топчу дальше. Тут бачу заді підїждає той дядько і пропонує підвезти мене, оскільки йому і так по дорозі. І ви знаєте... Я ся так втішив!!!  Very Happy
-От я і на КПП
Приходжу в свою точку ночівлі і що бачу... В шашличній горить вогонь. От блін... Всетаки доведеться тут на снігу розбивати палатку  Evil or Very Mad Підходжу ближче нікого немає  Smile Потім в сусідньому накритті бачу ліхтарики світяться. Я туди, подумав що райдерам зі злидня ніде ночувати так вони тут розмістились, але думка була хибна... Починаю розпитувати чи це їхній вогонь і чи можна підсушити там взуття (на той час воно вже було повністю мокре), на ці слова 3є чуваків втикають на мене, як на інопланетянина, 2є собак з гавкотом вибігають до мене, і 4й чувак на rus мові дає мені дозвіл. О! Є контакт )) Починаю розпитувати, що до чого і як справи чи не зі злидня часом (ті 3є далі так втикають, собаки вже не гавкають, їх відізвали), чувак який розмовляв на rus сказав що вони просто туристи, які хотіли на Говерлу, а їх не пустили на КПП через лавинонебезпечність. Хм... Навіщо на КПП розказувати, що ти топчеш на Говерлу? Fool Ну ладно їхні справи... Пішов сушити взуття. Сиджу собі босий біля вогню, підходить один з чуваків, який вважав мене "зеленим", ну я людина контактна (особливо після такої самотності в темному лісі) і починаю заводини розмову. Виявилось ці 3є були німцями... Порозмовляв собі з ним трохи на en тай розійшлися спати. Вони до себе, а я як заслужений бомж даної місцевості пішов в свій недобудований будиночок на 2й поверх. Мобілку забув, будильника нема, ну ладно як встану так встану. Встав, зібрався, побачив, що вони всі сплять і вирішив їх за собою не тягнути (нема часу на них чекати). Через КПП пройшов, коли там ще нікого не було так як і минулого разу, скрився за першим поворотом і витягнув фотік (Говерлу було видно суперово, погода стояла сонячна), зробив першу фотку і догнав, що там є час фотки  Good. По дорозі час від часу проїжджали автомобілі та ніхто не зупинявся, всі спішились на злидень... Недоходячи до бази, отримав кайф, побачивши, як трактор просуває дорогу на Заросляк. Така купа снігу мого росту сунеться по дорозі на тебе. Класно!
-Заросляк
Мене пропустили, я биренько пробіг і подув на базу. Там мені сказали, що весь народ вже потусував 30хв тому на Говерлу. Спершу я вирішив зводити свій животик на ситний обід в їдалку, а далі буде... Правда там мені запропонували ситній сніданок, бо до обіду було ще далеко... Поснідавши, зустрів групу людей з Чернівців, які вирішили прогулятись на Говерлу. Вигрузив всі свої речі в кульки, скинув їх біля будинку, причепив лижі і ми потоптали.
-Говерла
По дорозі в лісі зустріли 2х лижників, які спускались з Говерли (правда не з самої вершини через обмежену видимість). Молодці! Піднявшись вище, я побачив точку старту фрірайдерів злидня. Попрощався зі своєю групою і сказав, що зустрінемось на Говерлі.
В групі людей на старті зустрів 2х райдерів з Києва з якими я катався минулої суботи на Брескулі і ще декілька їхніх друзів. Старт був в них стрьомний... І траса стрьомна!!!  Shocked Я так втішився, що я не беру участі  Very Happy. (Зїхати б зїхав, але на їхньому фоні я б виглядав повним ламером!) Тут до нас підійша і моя група з Чернівців, в яких там виявилось також багато знайомих. Вони там трохи повтикалі і пішли дальше. Я спостерігав спуск кожного з райдерів і аж тоді потусував далі на вершину. По дорозі пересікся ще з групою лижників і бордерів. Погода вже була туманна і видимість обмежена 10-15м(перемінно). Вони йши якось повільно, я їх випередив і вже догнав свою стартову групу. В одному місці було скільки туману, що я вже вирішив, що екстрим і тупість це різні речі і не варто підніматись вище, розпрощався з своєю групою і готувався до спуску. Тут вирішив зробити пару фоток свого екіпу і себе (фотік на рюкзак і 10сек Very Happy), сів відпочити, бо вже був захарений трохи від того всього... Лижники знизу так і не підтягувались, я вирішив, що вони подумали так само як і я... Посидів ще трохи і туман розвіявся, підтягнулись лижники і я ся так втішив, що знову догнав свою стартову групу Very Happy. При останніх метрах до вершини почав появлятись силует сонця і рельєфу краю Говерли... Це блін такий шик!!! Такий, що мене миттю катапультнуло на Говерлу! Вийшовши крізь туман на сонячну Говерлу всі почали бігати, стрибати і тішитись потім дофіга фоткатись, потім знову тішитись... Ну так буває на вершинах що тут поробиш  Embarassed
На вершині від спраги зїв десь пів кіло снігу відпочив, і почав знімати свої лижі. Інші лижники і бордери вже почали спускатись. Я ще хвилин так 10 відпочив і вийшов на лінію старту. Моя перша група підійшла мене підримати  Smile. Мій завітний старт почався... Ішов довгими дугами інколи по пухляку інколи вже по трошки твердішому снігу (це такий кайф). Видимість була перемінна: інколи видно краї Говерли інокли більше інколи і країв не видно. Но мені місьця вистачало, щоб сильно до країв не наближатись. Тут я вже догнав перших пару лижників, які стартанули переді мною, обігнав їх, дійшов до ділянки 50 м снугі з ледом і з кмінням, акуратними дугами все пообїжджав (там один лижник навіть лижі зняв, нікому не рекомендував там падати! поламатись і подерти лижі нєфіг що на швидкості). Чесно кажучи з тої групи лише 2 чувака нормально їхали інші щось часто падали і катулялись... Проїхав цю ділянку і знову пухляк Yahoo. Лижі були намазані, ішли суперово море радості, зустрічав все більше райдерів і пару з них організатори Злидня. Говерла виглядала як цивілізований гірськолижний курорт  Very Happy. По лісу можна було також нормально їхати, снігу вистачало. Спуск по лісу не простий, дерев багато, і виляти треба багато... Специфічне катання. Дерева + пухляк. І от я щасливий своїм 1м спуском з Говерли приїжджаю на Заросляк.
-Повернення додому
Там зібрав назад всі свої речі і пішов до знайомих райдерів в кімнату. Потім пішли в їдалку голосувати за фіналістів. Оголошення фіналістів було на ратраку. Класна музика, веселий народ. От і вручили призи і я підсів до якогось чувака, який підвіз мене до Ворохти. Там в 3й ночі поїзд до Львова і от я вже тут Smile
Повідомленняnomeaning © 22.03.09 13:10:40    

Crub написав(ла):
А якщо це не так то просвітіть мене, щоб я зрозумів з чим матиму справу якщо колись туди поїду.

Перший раз краще кататись з людьми з досвідом. Так було зі мною коли я катався на Брескулі (3тя сторінка цієї теми).
Мені розказали про можливі небезпеки, правила поведінки.  + присутня специфіка катання по цілині. Брескул "складніший" від Говерли тим, що нема можливості вибрати простішу лінію зїзду. На Говерлі ти можеш їхати як по ацько складній лінії і по простій для шліфовки катання по пухляку. Також коли ти катаєш з досвідченими людьми, то вони спочатку зрізають сніг (щоб не попасти під лавину). Оцього разу ще вертоліт вивозив народ на вершнини. Так один чувак попав під лавину (і це не був маленький зсув снігу!) і я ввжаю, що йому просто повезло залишитись живим і зараз з усмішкою розказувати про цей момент і хвалитись відео знятим на камеру з вертольота.
Брескул був моїм 11м днем в житті на лижах, а Говерла оця субота 12 день. Правда коли я пачав кататись, то за 2 години в перший же день трохи виконував повороти. Я не знаю чи катаюсь технологічно правильно, просто катаюсь собі в задоволення. Підшліфовуюсь по відео, як серйозні чуваки ганяють інколи стаття якась хороша попадеться.
Потім, а чому тобі впадло тягнути борд зі Львова? Також, якщо ти маєш власний борд то ти до нього звикаєш і це простіше ніж кожного разу на новому.
Crub написав(ла):
Я теж за, тільки скажіть коли їдемо!
І ще одне питання: Біля Говерли є прокат сноубордів?

Якби ти був уважніший то вище постом була пропозиція приєднатись до поїздки...
ПовідомленняCrub © 22.03.09 15:59:49    

Дякую за інформацію про цілину, гори і лавини. Я цілком згідний з тобою: якщо маєш власний сноуборд то до нього привикаєш! Але в мене його немає бо всі гороші спускаю на поїздки в Карпати, і на покупку власного аж ніяк нехватає(((
За літо попробую назбирати грошенят може куплю.
Повідомленняnomeaning © 22.03.09 16:59:37    

Шкода що гроші закривають українській молоді простір до спорту. Рівень спорту це рівень життя людей в державі.
І сам катаюсь на слаломних лижах по цілині. За них бу 2 місяці тому віддав все що мав)) Задоволений як слон. Старі свої подарував сестрі, тепер і вона то в Славськ то в Буковель загляне. Думав на рахунок фрірайдних лиж, але чось здається, що борд вийде купити дешевше. Але доведеться його освоїти  Very Happy, що також позитив)) Подивимся на що вдасться назбирати.
Але з кожної поїздки зявляєтсья наснага більше вчитись, більше програмувати і процес цікавиіший бо одноманітності нема і знаєш, що потім буде легше назбирати на машину і на лижі щоб поїздки виходили трохи простішими ніж зараз) Хоча і зараз міг взяти таксі і підїхати туди чи сюди, але на мене користуватись таксі в екстрим поїздках це гламур. А своя машина це стайл. Я б вибрав нісан террана або старий ленд ровер чи міцубісі, який більше 80 не їде але їде всюди і з усім.
А щоб повідомлення не виглядало як флуд то таке зауваження:
Чому всі відносять підйом під гору як до негативної частини поїздки? Блін, це ж такий кайф дертись по тому снігу, дертись крізь туман, вітер і сніг, провалюватись по пояс у сніг,тішитись сонячними променями, чистим гірським повітрям та панорамою гір... Це просто невідємна позитивна складова спуску.
ПовідомленняCrub © 22.03.09 17:40:03    

Ну не така вже й негативна частина поїздки, але всерівно не прогулка по пляжу.
Але всетаки підйом вартий того як писав nomeaning: тішитись сонячними променями, чистим гірським повітрям та панорамою гір...
І довгоочікуваний спуск! Так, красота потребує жертв!
ПовідомленняAndrey © 22.03.09 19:25:53    

nomeaning  цікаві пригоди!!!!!!  Good  Good  Good
І в одиночку...!!!  Респект!!! Drink  Clapping

ПовідомленняFistashka © 23.03.09 9:55:41    

nomeaning
Дуже радію з того, що ти успішно і повною мірою  реалізував задум цієї теми.
Я захоплююсь твоєю наполегливістю...

Це ж наскільки треба бути відчайдушним,  щоб серед ночі податись самотушки пішки з Ворохти до Заросляка і далі навіть без мінімального ліхтарика
nomeaning написав(ла):
Згадалось коли фісташка в лощині (біля СКА) попросила виключити ліхтарики і відчути атмосферу... Так атмосфера в лісі була ще та... Збирався я поспішаючи і не взяв ні мобілки ні ліхтарика і підсвітити нічим і годину глянути ніде.

А далі вибратись з тими лижами на Говерлу і з мінімальним досвідом катання і знанням всіх небезпек спуститись з неї на лижах!!!

Знаєш, на сайті тут є різні категорії екстремалів.... ти, на мою думку, реально "відчайдушний екстремал".
Yahoo Я в захваті в шоці водночас
Повідомленняnomeaning © 25.03.09 0:58:17    

Нарешті обробив фотографії з поїздки.
ПовідомленняCrub © 25.03.09 8:03:13    

Фотки БОМБА!!! Я теж хочу туди!
Особливо сподобалась фотка "Світло в кінці тунелю". Просто супер!
ПовідомленняSergiY © 25.10.09 15:15:45    

Привіт!
мене звати Сергій! займаюсь екстримальними видами спорту вже 10років!!!
Колись катався на лижах 5 років, а тепер катаюсь на сновборді 5 років!!!! Спуститись з Говерли це моя мрія з дитинства! Так що цього року планую!
шукаю друзів для поїздки! Маю досвіт в туризмі, в походах) на Говерлі був але не зїзжав!!
Так що телефонуйте ! послідна цифра в телефоні (2)!
Буду радий! Smile  Smile  Smile
Повідомленняnomeaning © 25.10.09 15:27:27    

минулого сніжку народ катався на Говерлі та Жандармі, але воно вже майже все стопилось...((
з середи знову по прогнозах сніг, якщо нападає достатньо можна їхати...
я б цього разу хотів десантуватись в Квасах. (чернівецьким в Франик, там пересісти на раховоз) Спуститись з Петроса, потім до Говерли, з неї до заросляка і до 2ї ночі встигнути на поїзд до Львова...
хоча якщо буде компанія лише на Говерлу тоді можна лише на неї))

якщо виберу день поїздки обовязково тут відгукнусь)
ПовідомленняSergiY © 25.10.09 15:30:23    

а де начовка???
Повідомленняnomeaning © 25.10.09 15:33:21    

прибуття буде зранку, такщо ночовка в поїзді, хто скільки встигне))
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Сноуборд / Сендбординг / Джибинг / Big Bag Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 5 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU