Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

З Говерли на лижах та сноубордах

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Сноуборд / Сендбординг / Джибинг / Big Bag Сторінка 1 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняznahar © 19.01.08 19:43:57    З Говерли на лижах та сноубордах

Нещодавно зявилася маленька мрія.
Хочу з Говерли на борді спуститися. Там снігу достатнь для діла такого.
Шукаю однодумців

ПовідомленняVictorT © 19.01.08 20:43:33    

Я на борде не катаюсь, но на лыжах с Говерлы пару лет назад спускался, правда было это для меня непросто, т. к. нужны навыки фрирайда, которых у меня небыло. И вместе со мной спускались сноубордисты, у них это выходило лучше.
Так что затея реальная.

Повідомленняbotsman © 19.01.08 21:01:21    

znahar
в мене більша мрія, бо до того ж хочу навчитися на сноуборді кататися Smile
ПовідомленняZippo © 19.01.08 23:25:47    

znahar А ти не думаєш, що спочатку треба на ту Говерлу ЗИМОЮ вилізти, не говорячи вже про сам спуск, який буде не такий вже і легкий.
Повідомленняnomeaning © 14.01.09 12:19:51    

Шукаю народ для поїздки на Говерлу, для спуску з неї на лижах чи борді. Я на лижах.
Досвід фрірайду не дуже великий. Декілька спусків по лісу на Буковелі.

А може є ідеї про інший 2х тисячник?

Стукайте в асю. Завжди готовий! (якщо не попаде на сесію Mad )
ПовідомленняGolem © 14.01.09 12:34:06    

Там Зіппо цитував, про заборону підйомів на Говерлу до березня. + при малому досвіді і поганій погоді дуже легко спуститися в район Козьмеської де й замерзнути. Чи в кулуар між Брескулом, де регулярно сходять лавини.

Не кажучи про атку банальність як травма. Може спочатку на Драгобраті потренуйся? Ну але може я не правий. Тут сайт Екстріму. І спуск з Говерли без порядного досвіду - чим не екстрім!
Повідомленняnomeaning © 14.01.09 12:36:35    

Як визначають малий досвід чи ні для походу в Карпати.
Кому можна підніматись а кому ні.
Ті хто ходив стежками героїв і мають розряд мають право проводити народ на Говерлу?
ПовідомленняGolem © 14.01.09 12:48:20    

Думаю ти сам розумієш шо формальний папір - нічого не означає. Гори легковажності не прощають. Досвід - питання набувне. Здобувається в походах. І скільки його в тебе є - визначаєш тільки ти сам.
Повідомленняbotsman © 14.01.09 13:42:30    

nomeaning
виходячи з трас, по яких ти катався (якщо орієнтуватися по сусідній темі) ти "чайник"Smile "Чайникам" на Говерлу ніззя, в мене народ катається по 8 років на Драгобраті і то весною заблудилися під час фрірайду + погода. От там варто і тренуватися + Тростян, для різноманітності Smile Якщо говорити про борд - чим більше падаєш тим НАБАГАТО більше вимучуєшся, а катання по цілині має свою специфіку (на лижах, звісно, теж) но то таке - то спуск, який, порівняно із загальними зусиллями - канфєткаSmile
-----------------------------
в принципі, далекий від гірського туризму, але, і без того розуію, що гори треба поважати - послухай, що каже  Golem. Но якшо ти такий екстремалSmile то мона піти далі - для чого підбивати людей брати гріх на душу? Поїхав би сам - то вже суперекстремSmile "И может тебя даже наградят..."  Very Happy
--------------------
з.і. народ, в четвер-пятницю свіжий сніг випаде! Не пропустіть!
Повідомленняnomeaning © 14.01.09 14:01:08    

Катаюсь 2 роки. Вважаю себе середнячком но не чайником Wink
Залежно на скільки процентів викладатись!
Якщо не знайду собі подібних то і сам поїду... В лютому поїду. Ща сесія почнеться.
А до лютого ще застрибну потренуватись на тростян.
Є певний досвід гірського туризму.
Постараюсь попасти в сонячний деньок.

(в тебе мотік не дьортовий... я такі мотіки не люблю...)
ПовідомленняLucky © 14.01.09 14:17:54    

botsman написав(ла):
катання по цілині має свою специфіку (на лижах, звісно, теж)

Вот власне, що на лижах по цілині їхати - несильно відрізняється від їзди по асфальту. Лижі грузнуть в снігу на відміну від борди.

Є лижі на яких можна їздити по снігу - в них більша площа поверхні ніж в звичайних (особливо в ширину). Але ці лижі призначені для професіоналів які вміють контролювати безпечну їзду на великій швидкості. Не для любителів які думають, що раз вони з Захару з вітерцем дують - то вони вже мега перці.

Особисто для мене, задача зїхати з Говрели на звичайних лижах по цілині не по зубах, а на професійні лижі не стану без тренувань. Треб аще учіццо і учіццо, а їхати щоб там носом пороти і грузнути в снігу нєфіг.

ЗІ Катаюсь вже 4 роки

ПовідомленняGolem © 14.01.09 14:30:51    

Памятаю бачив раз як чуваки їхали на лижах з Говерли.

В них були звичайні лижі. Але то було вже в березні, сніг був твердий. З кіркою. Зважаючи навіть на це і на дісйно високий рівень чуваків - один з них був впав, а інший - ледве втримався.

Під час спуску з Пікуя інші чуваки умудрилися зблудити, хоча мали з собою ЖПС і дуже довго йшли до машини буреломом в темноті.
Повідомленняnomeaning © 14.01.09 14:42:01    

ШИК
Повідомленняfreak © 14.01.09 14:46:06    

znahar написав(ла):
Нещодавно зявилася маленька мрія.
Хочу з Говерли на борді спуститися. Там снігу достатнь для діла такого.
Шукаю однодумців

Я за! Я навіть дуже за!!

Golem написав(ла):
Тут сайт Екстріму. І спуск з Говерли без порядного досвіду - чим не екстрім!

Я вже більше 5ти років займаюсь різними екстримальними дисціиплінами і хочу тобі сказати що людина, яка купила сновборд
послухала "дядю" як на ньому їздити, приїхала в гори і лізе на найкрутіший схил не екстрермал, вона ідіот!
Між цими двома речами є чітка грань, панове. Принаймі для мене.

П.С. Мав можливість кілька років тому спробувати що таке справжній фрірайд в австрії 3 роки тому, чим скористався...
Так от є 2 важливих фактора :
1) Чи ви впадете, який восновному залежить від рівня катання і психологічної впевненості в собі. і якшо впадете на складному участку, то далі поїдете не відразу, якшо поїдете взагалі...
2) Чи не перетвориться ваш freeriding в avalancheriding що дуже залежить від вологості снігу температури і обраного схилу.

П.П.С Говерла  не є технічно складним спуском, але процес дряпання на гору взимку зі сновбордом, черевиками, шоломом я собі уявляю слабо, гулікоптер в карпатах коштував 1500 грн год, підвтора роки тому туди влазичть 4еро людей, так ця ідея виглядає реальнішою, імхо.

ПовідомленняGolem © 14.01.09 15:00:06    

Та чо, а дертися в лижних черевиках з лижами і рюкзаком зі Стогу через Жандарми ан Близниці? Думаю це і по шляху, і по сумарному перепаду більше ніж на Говерлу з Заросляка. І нічо.

Все залежить від рівня фізичної підготовки, панове. Видертися на Говерлу з бордом і спорягою нема нічого складного. Враховуючи шо ти перед тим не йшов два дні по горах з тяжким рюкзаком, а свіженький приїхав з міста.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Сноуборд / Сендбординг / Джибинг / Big Bag Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 7
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU