Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Перший раз в парашутний клас

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVladek © 13.05.11 13:10:43    Перший раз в парашутний клас

Як і обіцяв для VictorT, оскільки інформацію про стрибки отримав саме з цього сайту, поповнюю розділ”Творчість”. Оскільки я не поет,  і не письменник, прошу в спину не плювати і ногами не копатиSmile

Стрибнути, як і більшість, мріяв дуже давно, але людина , то така скотина, що завжи придумає собі виправдання, типу "а шо мама скаже?”,  "я ше малий",  "нема грошей”, “нема часу”, “мозоль на великому пальці руки”, “шмарки в носі” і т. д. Smile
Але за тиждень до сплаву на Черемоші, Ксю і я, вирішуємо стрибати, якщо не втопимсяSmile Попливали ми гарно, хоч, по правді сказати,  очікували більшого, але все одно, спробувати хотілось. Колєга Павло пропонує стрибати в Тернополі, але дізнавшись, що підготовка і стрибок відбувається в один день, збираємось в Цунів. Погоду передають “нє очінь”, але почувши в трубці впевнений голос командира парашутної ланки
Віталія Костюка: ”Стрибки будуть!”,   їдемо!
    Субота, ранок, 7 травня, я і Ксю, чекаємо інших на приміському, приходить Павло, за 5 хв до відправлення добігає Вова, який проспав. Шукаємо 3 вагон, але з таким номером чомусь не знаходимоSmile Пакуємось і їдемо, жартуємо про “повні штани адреналіну” і так далі.
Зупинка ”Цунів” і ми по команді Ксюхи висккакуємо з вагону, хоча наша станція “Затока”, а Цунів — на роздруку з нету, позначений як станція, де лєйба не зупиняється. Поки очухались — поїзд “тю тю”, на прощання затиснувши мені руку, якою я намагався його стриматиSmile Надававши іншою рукою Ксюші по дупі, розпитуєм дорогу до летовища, яка виявилась не сильно довшою (10 -15 хвилин) ніж від Затоки. Чим  ближче до літаків, ти більше вчорашня вечеря проситься на волю,  скидаємо по кущах “баласт” і заходимо на територію аеродрому Львівського АСК.
   Зустрічаємо двох бажаючих стрибати, які приїхали з Франика і ввечері збираються до Москви, знайомимось з Віталіком та коте, що з його слів,   “шукає наркотики у першоразників”Smile Чекаємо ще людей, бо лише 9-20, а бажаючих пригати малувато+псується погода. Підходять ще люди зі Львова, ми радіємо, але ненадовго, бо повідомляють, що стрибка не буде через погоду, зате ми можем ройти інструктаж, оплатити й приїхати завтра із більшим “стимулом”. Наша  збільшена банда оплачує, проходить навчання, під час якого розумієш, що від тебе мало шо залежить, маєш тільи можливсть власноруч смикнути кільце-рамку і відчути радість 3-секундного вільного польоту, а все решта робить парашутна система!!!
   Наступного дня прекрасна, на нашу думку, погода має один великий недолік — вітер 10 м/с, що для першоразника на некерованому парашуті Д-5 = забороні стрибати: ( Залишається  чекати,забігаючи наперед, скажу, що стрибали ми близько 18 години вечора! Убивали час по-різному - жерли канапки та ніштяки(беріть побільше!!!), пили чай, гуляли по гарному сосновому лісі, грали з французами, що теж приїхали стрибати, волейбол, валялись на сонці. Коли прийшов наш час - були вже доста зтомлені і підсмажені ультрафіолетом.
  І ось настає це саме Воно!!! На нас вдягають системи, підігнані перед тим парашути, і ми чекаємо зльоту. З тими клунками сидіти не дуже комфортно(вага основного 18 кг + система і запаска), собливо співчуваю своїй Ксю, що була “Наймініатюрнішою парашутісткою” того дня і дуже терпляче, як для неїSmile, чекала. Нарешті мотори заведені, нас пакують в літак, набираємо швидіксть і ....злітаємо!!! З кожною сотнею метрів відчуваєш як закладає-розкладає вуха, відчуваєш мандраж і думаєш ”Зачєм?” Набираємо кілометрову висоту, пронизливий гудок, що підсилює думку “зачєм”, блимає лямпа і перший пішов! Парашути відкриваються один за одним, все відбувається на автоматі. Вилетівши з літака, забую вести відлік, пролетівши секунду вниз головою, згадую, що треба рахувати!!! Дуже швидко раздватри і зі всієї дурі смикаю кільце вниз... а далі як у пісні “нич не пам'ятаю, рано очі відкриваю...” Такої радості, яка була в мене від побаченого розкритого гарного круглого білого куполу, не пригадую давноSmile)) Ура !!!! Купол!!! Купол!!! ЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!!! а потім шнурок, розчековую запаску, контрольні розвороти, ноги разом і визначаю місце приземлення.  Виглядає, що перелітаю стоянку літаків, тут дзвонит телефон і під звуки пісні ”Ай нева бін клева, бікоз нід іт нева...” лечу, але трубки не беру, бо скоро земля!!! Метрів за 100 бачу, шо три варіантиSmile моєї посадки - припарковане БМВ,  літак або ліхтарний стовп. Виконую команду знизу, розвертаюсь і  дуже м'яко сідаю за 3-5 метрів від стовпа, прицьому купол завішується на нього(ше раз Вибачте, хто знімав). Таким макаром я опиняюсь найближче до точки зльоту і  йду рятувати Ксю, що завісила купол на березиSmile Поки через ожину туди догріб, вона вже була на базі. Радіємо, що не позабивались і ділимось враженнями. Далі чекаємо всіх учасників, “післяматчеве” інтерв'ю і приєднуємось до добродійки, що люб'язно підкидає нас на білому деу до самої хати.
 Дякую за увагуSmile

ПовідомленняVictorT © 13.05.11 13:23:33    

Vladek написав(ла):
Шукаємо 3 вагон, але з таким номером чомусь не знаходимо
Гы, этот нюанс описать в статье мы как-то не додумались Very Happy Третий вагон надо просто отсчитать со стороны турникетов Very Happy
ПовідомленняVladek © 13.05.11 14:07:58    

VictorT написав(ла):
Третий вагон надо просто отсчитать со стороны турникетов
В день стрибка так і зробилиSmile
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 13.05.11 19:56:54    

Vladek написав(ла):
знайомимось з Віталіком та коте, що з його слів,   “шукає наркотики у першоразників”

LOL  LOL  LOL

Я так зрозумів
Vladek написав(ла):
коте
                    - це кітка Мапа на фотці Smile

ПовідомленняVladek © 15.05.11 22:20:04    

EugeneKorchinsky написав(ла):
це кітка Мапа на фотці
Cаме вона Smile роздупляє, хто хоче літати по-справжньому Smile
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU