Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2008 в Львівському АСК

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 4 з 8
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGandzya © 07.04.08 21:22:07    

та, треба в Рівно їхати!!! Smile
ПовідомленняСаєчко © 07.04.08 23:10:38    

мда, пацанчеги, мені злегка вас усіх шкода, та й себе самого тоже((((((((( мораль проста - заробляйте папери, єхайте в Київ або як мінімум в Ровно
Повідомленняbotsman © 08.04.08 1:00:00    

я так і пити перестану Very Happy
ПовідомленняСлІпиЙ © 08.04.08 8:50:26    

гадство...
ПовідомленняZippo © 13.04.08 7:07:16    

Ну що шановні небонири... Сезон 2008 офіційно відкрито. Yahoo Здійснено три підйоми, спортсмени як завжди смоктали лапу на землі  Mad

Неділя пройшла на землі. вітер ~ 10 м/с  Pardon

Змінено: Zippo (14.04.08 12:29:50)
ПовідомленняZippo © 14.04.08 12:28:50    

Фото з відкриття сезону викладені в галереї.
ПовідомленняGoodwin © 14.04.08 23:58:46    

ZIPPO написав(ла):
Неділя пройшла на землі. вітер ~ 10 м/с  

Десь в 19:00 вітер трохи стих-стрибки відбулися Yahoo
ПовідомленняZippo © 15.04.08 0:02:44    

Goodwin написав(ла):
Десь в 19:00 вітер трохи стих-стрибки відбулися
 Shocked  Surprised йопти... Прогнав я собі Rolling Eyes
Як кажуть "бабло побеждает зло" Було два підйоми?

ПовідомленняGoodwin © 15.04.08 0:18:26    

Був один підйом-6 чоловік.
ПовідомленняANGELo © 15.04.08 7:27:56    

Ого! Едик рулез! Smile
ПовідомленняRomko © 17.04.08 13:15:19    

ZIPPO написав(ла):
Сезон 2008 офіційно відкрито.

Я так зрозумів що в клубі тільки одні Д5-ті доживають..... Ну а спортсмени з якою технікою пригають, клуб хоть чимось їх забезпечує, чи повністю все особисте?
ПовідомленняZippo © 17.04.08 13:21:12    

Як би то коректніше сказати... Evil or Very Mad Цього року п. Г. сказав спортсменам сосати лапу, як з орендованою так і особистою технікою. + була вказівка переробити Д1-5У на шнурок, щоб можна було більше прешоразників викинути а відповідно і бабла більше загребти. Mad
ПовідомленняVictorT © 18.04.08 12:42:50    

Romko написав(ла):
клуб хоть чимось їх забезпечує, чи повністю все особисте?

Як вже сказав Зіппо, в цьому році взагалі зовсім не райдужна перспектива, але й декілька крайніх років обстановка теж була не дуже райдужна. Крайні роки крилами ЛАСК не забеспечував, спортмени, хто має, стрибали зі своїми крилами, та декілька крил давали внештатні інструктори. Я особисто у ЛАСК декілька раз стрибав з крилом, яке купив Зіппо. Більша надія в нас (як і в минулому році) на інші дропзони.

Повідомленняbotsman © 20.04.08 18:09:33    

Долучився і я до мішків картоплі, які скидують за гроші - в суботу (19 квітня) відбувся один підйом, свіже мясо (у кількості 7 тушок) благополучно заземлилося, не сподобалося хіба одному парашуту, який завис на хз-чому (кущі ніби). Заканало, що підйом відбувся під 14 годину - втикати на такій паскудній погоді справа нудна Smile Детальніше об етом і многом другом читаємо тут .
ПовідомленняNewcomer777 © 25.04.08 15:58:41    

Ахтунг!!!
На бородянке с завтрашнего числа буги! планируем ехать на 1-3 мая! кто с нами - телеграфируйте! Clapping

Сторінка 4 з 8
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Перейти до:  

© 2001-2019, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU