Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Допоможіть вибрати Нетбук

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняStellz888 © 13.05.11 11:59:28    Допоможіть вибрати Нетбук

Шановні Екстремали, допоможіть порадою.
Треба вибрати нетбук 9-11 дюймов, бажано міцний (буде використовуватися у «поїздних» умовах). Підкажіть щось. Буду вельми вдячна.

ПовідомленняBlumchen © 13.05.11 12:36:23    

Для польових умов 10.1 дюйм цілком достатньо, корпус матовий а не глянець (менше маркий і менше царапини появляються), акумулятор 6-ти секційний, це суттєво, дисплей бажано також матовий а не глянець.
Сам зимою купував, зупинився на Asus Eee PC 1015PD (батарея, характеристики, міцність), їду у відрядження - зарядки не беру, якщо  не використовувати активно вайвай, блютуз - 8 годин гарантовано, офіс - 10 годин.
Залежить що цікавить і які характеристики, звертай увагу на опер. память DDR3, ресурсів менше споживає..
ПовідомленняStellz888 © 13.05.11 12:55:50    

Дякую за вичерпну відповдь.  Good
Повідомленняmukolka © 13.05.11 16:04:50    

Привіт. Зверни увагу на цей Asus Eee PC 1005PXD-N455-N2BNWB нетбук
Придбав я його десь місяця два тому, через інтернет магазин, так дешевше.
Повної зарядки вистарчає приблизно на 7 годин.
З двома гігами оперативки літає.
Його плюси: хороша комплектація за пристойну ціну.
ПовідомленняStellz888 © 22.05.11 12:44:45    

Дуже дякую, хлопці, за допомогу. З мене пиво  Drink
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU