Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

По Чорному морі на катамаранах

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVanDik © 07.07.11 13:52:09    

Шикарні фото!!!
ПовідомленняХрумчик © 07.07.11 14:20:10    

Гарні фото.. особливо панорамні!!! Але де ж хоч один ДЕЛЬФІН? Smile
ПовідомленняANGELo © 07.07.11 14:37:03    

Хрумчик написав(ла):
Але де ж хоч один ДЕЛЬФІН?
в морі. ЗІ: от навіщо ти за то згадала? Very Happy Є фото зубів дельфіна. Мертвого правда. Sad
ПовідомленняSnappy © 07.07.11 15:57:14    

Shocked Фото — ваааааауууууу!!! Good
МОЛОДЦІ!!! Тепер це буде мені снитися ночами Wink

ПовідомленняVyBryk © 07.07.11 18:16:13    

Дякую!! Фотозвіт вражає! Я бьюсь головою об стінку і заздрю-заздрю-заздрю, але по доброму Smile

А що був лиш один катамаран? більше ніхто не наважився, чи просто обрали найсильніших?
ПовідомленняANGELo © 07.07.11 18:24:09    

VyBryk написав(ла):
більше ніхто не наважився
більше ніхто не зміг, і не нававажився. Unknow
Повідомленняborachok © 07.07.11 18:25:49    

Неймовірна подорож з неймовірними фото Smile
ПовідомленняIruska © 12.07.11 1:11:50    

Враження незабутні!!! Прокручуючи семиденний фільм, тішусь, що була його учасником!!! Це була мультикомедія (перші спроби приборкання хвиль, нічні бажання іти до мами Sad )!!! Фільм жахів (незвичне видовище нудистів, які пропонують пакетик зеленого чаю, поранення наших відчайдухів в боротьбі з штормом, відкрите море, вода 8С і я Very Happy, страшно, холодно, а з катамарана сміх і весло на допомогу... д-я-к-у-ууууую!)! Пригодницький фільм (незаконне вторгнення у води заповідника Кара-Даг, намагання охорони «відбуксирувати» нас - не вдалось Very Happy. Гребем самі!)! Комікси (море хвилюється раз, море хвилюється два, захитало і мене - жах!). Драма (мандрівка підійшла до закінчення, одним словом - «приплииииииили»). За перегляд фільму вдячна режисеру Любчику, акторам Олегу та Елі, Майї і Ліді, Сергію та Андрію! Я вас люблю! Чекаю наступних серій в цьому ж акторському складі...
ПовідомленняANGELo © 12.07.11 10:37:21    

Iruska написав(ла):
нічні бажання іти до мами Sad
...
Iruska написав(ла):
незвичне видовище нудистів, які пропонують пакетик зеленого чаю

Very Happy як говориться "повний комплекс послуг". Як виявилося сон був віщий!

ПовідомленняAudini © 05.07.12 22:32:01    

класно! я дуже хочу попасти на цей сплав, але можливість поїхати тільки на серпень Crying or Very sad
Повідомленняromchuk1 © 16.07.12 23:09:39    

а як цього року? в які дати? як місце забити?
ПовідомленняANGELo © 16.07.12 23:15:53    

romchuk1, як тільки буде щось відомо — обов’язково все буде повідомлено. Плани є, але плани на то і плани, щоб планувати. Тому повідомляти непідтверджену інформацію ми не будемо. Слідкуйте за форумом!
Повідомленняromchuk1 © 22.08.12 10:34:10    

я так поняв того року вже не буде((
ПовідомленняZippo © 22.08.12 10:41:18    

romchuk1, ціна від 3000 грн. народу виявилось дорогою Pardon
Повідомленняromchuk1 © 22.08.12 11:18:02    

а минулого року яка була вартість?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU