Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

По Чорному морі на катамаранах

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняMayaTsym © 05.07.11 20:21:23    Враження

Хочу поділитися з вами своїми враженнями від сплаву по Чорному морю як один із учасників цього проекту.
Відпустка.
Кожного разу, коли починається літо, всі мріють про відпустку. І кожен вкладає в відпочинок свій сенс. Хтось любить поваляться тюленем на пляжі зарубіжних курортів, а деякі — провести цей час активно в горах, сплавах та інших видах екстриму.
Ось і я, до пори до часу, мирно спускала всю свою відпустку на завалені людьми пляжі, спокійно потягуючи пиво. І, щороку, поверталася в рутину з порожнім відчуттям того, що крім засмаги і рядового курортного романчику нічого було показати і розповісти.  Пошук.
На певному етапі життя у кожного настає момент, коли особливо душить недолік гармонії з собою і світом. В основному, ми заповнюємо його новими захопленнями, зміною обстановки або людей, замість того, щоб почерпнути щось дійсно варте від незвіданих місць. Та невже може бути щось прекрасніше барвистих Кримських вершин, дельфінів, що грають в прозорій морській безодні, солоного повітря, ковзаючого по щоках, і, нарешті, незайманих пляжів, посипаних галькою.
Поштовх.
Кожен раз, пірнаючи з головою у ці подорожі, я кидаю виклик в першу чергу собі і своїм можливостям. І, подолавши черговий етап, я долаю і проблеми, які за рік накопичуються в силу роботи та сірого міського життя.
А ви можете собі уявити всю чарівність цієї дії? Погодьтеся, у звичайної середньостатистичної людини не так і багато радощів у житті.
Мені здається, в душі я завжди була мандрівником. А коли це відкрилося мені, в мене ніби заново вдихнули життя. Адже часто, щоб почати жити на повну — потрібен лиш поштовх.
Команда.
Команда — одне з головних замикаючих в цій історії.
Виховуючи в собі командний дух, ми легше долаємо бар’єри комунікації з різними типажами людей в звичайному житті. І, невже це не чудово, отримати такий безцінний досвід подорожуючи разом просторами живої природи?
Близькі по духу.
Зустрівши зовсім незнайомих людей, часто знаходиш серед них близьких за духом і хороших друзів, тому що вони так я і ти — відкриваються експериментам, а це завжди поєднує. Кожна людина заповнює свою нішу в історіях нашого життя, створюючи ланку спогадів та досвіду а можливо, навіть і майбутнього, що являється фундаментом подальшого життя серед собі подібних.
Гармонія.
Не стримуйте свої бажання і поринайте душею і тілом у захоплюючі пригоди.
Хто знає, коли ще трапиться вам нагода побути на одинці з незайманою природою.
Ніколи не забувайте, що духовне багатство породжує порожнеча вашої рутини. Її потрібно відчути, і тільки там, там все що ви зрозумієте і пізнаєте на шляху до її подолання — знайде свій сенс. Саме там де порожнеча ховає вашу жагу до нових відкриттів, а душа, душа вірна законам життя, заховано ваш скарб-ваше щастя.

Особлива подяка Любчику та всій команді Львів Екстрім. Це було неймовірно! © Я вас люблю!

ПовідомленняVyBryk © 06.07.11 5:52:53    

А може хтось трошки детальніше розказати? Як усе було? Дуже цікаво!
ПовідомленняLyubko © 06.07.11 9:57:17    

VyBryk написав(ла):
А може хтось трошки детальніше розказати? Як усе було? Дуже цікаво!
Все ще не можемо прийти до тями Jokingly Мрії так швидко збуваються, що ледь встигаємо придумувати нові. Повернулись з невеличкого плавання відчувши себе справжніми моряками. Sailboat Маршрут довелось дещо змінити після перемовин з прикордонною службою. Стартували з Веселого і завершили в Коктебелі. Відчуття від побаченого й пережитого переповнюють. Море нас зустріло штормом і звісно ж були спроби його підкорити, ідея хочу вам сказати безглузда і це м'ягко кажучи. Кидало нами мов сірниками і від такої неприборканої енергії, аж дух перехоплює. Кожен наступний день абсолютно відрізнявся від попереднього. Ночівлі просто неба посеред величезних глиб каміння, на абсолютно не обжитих берегах, диких пляжах і все це під шум моря. Місцями берег ледь виднівся, лиш хвилі змушувати катамаран поскрипувати а ми в свою чергу веслами шкрябали кришталево чисту воду і здавалось, це не надоїсть ніколи. На фразу погляньте на дильфінів, вже мало хто звертав увагу, цілими стаями вони проходили повз нас мов нятякаючи, що вони тут головні. Бачили також мертвих дильфінів на березі біля однієї з стояноки, що викликало не аби-який інтерес в Ірини, майбутнього стоматолога Very Happy Крим з моря, це щось особливе, тут хочеться залишитись на довго, та це вже зовсім інша історія. Чекаємо на фотки Сергія, вони зможуть більше розповісти.
ПовідомленняVyBryk © 06.07.11 10:24:33    

Ох, заздрю!! Embarassed Дуже радію за вас!   Good

а я зараз на Іссик-Кулі (Киргизстан), на жаль не на катамарані, а з берега і по роботі Smile але тут теж неймовірно гарно: пляж, сонце та засніжені гори по 5-7 тис м висотою, за одними Китай, за іншими Казахстан. Погода змінюється дуже швидко і може бути абсолютно різною з одного та іншого боку неба: праворуч подивишся — чорнющі хмари, з яких паде сніг, ліворуч подивишся — блакитне небо з пухкенькими хмаринками. Температура тут дуже комфортна +25, тоді як в Бішкеку понад 30!
Глибина озера до 700 м, воно величезне і солене, якщо б не гори, його краю не було б видно. Дуже прозоре і взимку не замерзає.

Ну це я так, щоб теж чимось похвалитись Smile Ще раз — дуже рада за вас!
ПовідомленняLyubko © 06.07.11 10:35:03    

VyBryk написав(ла):
а я зараз на Іссик-Кулі (Киргизстан)
В нас по планах пік Леніна, тож дивись нічого не забуть, будемо консультуватись в плані доїзду Wink
ПовідомленняХрумчик © 06.07.11 10:50:10    

Ухххх... клас... молодці!!! Майя... розказала так, що я майже побачила тих дельфінів, чисту гладь.. та бурхливу міць моря... Це буде тепер ще однією з моїх мрій.. така от поїздка... ну а люди (розумні) кажуть, що головне правильно мріяти і мати бажання... а значить і я зустрінусь з дельфінами та побачу те, що надихнуло Тебе на такий опис....
ПовідомленняVyBryk © 06.07.11 10:59:16    

Lyubko написав(ла):
В нас по планах пік Леніна
Shocked на ті гори дивитись страшно, не те що туди йти
Але чим зможу, допоможу, звісно! Wink
ПовідомленняХрумчик © 06.07.11 11:07:13    

Поправочка... таке бажання склалося ще й від опису Любомира... просто Майя розказала більше про відчуття, про душевне, ліричне, а Любко про життєве, прозаїчне, практичне Smile Одним словом... сукупністю доказів.. тойсть.. описів ви досягли мети, щоб вашій подорожі заздрили...
ПовідомленняVyBryk © 06.07.11 11:10:00    

Хрумчик написав(ла):
сукупністю доказів..тойсть..описів ви досягли мети, щоб вашій подорожі заздрили...

+1
ПовідомленняSnappy © 06.07.11 13:20:27    

Clapping  Молодці!!! Ідея просто сууупер!!!
Ех, тепер у мене також є мрія — здійснити таку ж подорож Sailboat Mamba

ПовідомленняVanDik © 06.07.11 13:33:44    

Good  Good  Good
ПовідомленняHoks © 06.07.11 13:33:48    

Народ, давайте фотки SmileSmileSmileSmile
ПовідомленняLea :) © 06.07.11 17:34:36    

Також рада за вас!!! Рада,  що не відмовились від несамовитої ідеї і що всі здорові та живі. Smile Мрії МУСЯТЬ збуватися !!!! Good
Hoks написав(ла):
Народ, давайте фотки

Goof

ПовідомленняANGELo © 07.07.11 12:59:38    

Поїхав я якось ремонтувати кондиціонер в авто в гості до Любомира. Тема про сплав вже майже була готова. Залишалося слово за мною, чи буде мій катамаран. Мої сумніви щодо безпеки наших пасажирів були вщент розбиті ентузіазмом та жагою до пригод (не раз я її ще згадаю) Любчика. Потиснувши руки про згоду я почав готуватися до «авантюри».
26 червня о 7 ранку виїзд до Криму. Їхали мінівеном і були самі, то ж дорога була просто казка, яка періодично псувалася дощем, та моїм «йпт» через «негарний» стиль їзди водія.
Крим зустрів прохолодою з проблисками тепла та сонця крізь низькі грізні хмари в суміші з туманом. Відпочиваючі, чи то місцеві, на пляжі нас зустріли майже з неприхованим подивом, коли побачили, що окрім сумок ще якісь труби є з веслами. Вони насторожилися... Very Happy
Погода не змінювалася. Хвилі не слабшали. Любчик витоптував стежину шукаючи погоду. Але терпіння лопнуло... Був другий день перебування. Я насолоджувався здоровим сном під шум прибою. І тут крізь сон, як блискавка крізь хмари, прорізався до болі знайомий звук роботи насосу, яким ми накачували балони катамарану. «Тільки не то! Трясця його матері!..» — чортихаючись виповз з намету і мої найгірші сподівання виправдалися. Не зважаючи на хвилі Любчик вирішив спробувати стати на воду. «Гайда за пригодами!» — азартно викрикнув він побачивши мене. Crazy Моя задниця чогось напружилася. Як виявилося, і підтвердилося, вона мене не підвела і в цей раз. Ось це «Гайда за пригодами!» я ще буду чути і згадувати довго. І як завжди це була команда вимкнути здоровий глузд. Взагалі, Любчик типовий природжений політик. Вміти підняти народ на якесь безглуздя, переконати, що слон/муха це муха/слон, та доказати, що сподвиженці Матросова є і по цей день серед нас — талант. Отже це все обдумавши я зробив висновок, що переконувати не випробовувати хвилі Любчика марно. «Ну мать його туди» — і почав разом з ними готуватися до пригод. ...Скажу я вам, що вистава ще була та! Ми стали зіркою! Весь народ який був там вилупився на нас. Всі завмерли. Наша слабка половина (хоча не слабка. я переконався потім в протилежному.) катамарану також долучилися до перегляду атракціону. Була повна ідилія. Отже ми ЗІРКА! Але вистава тривала не довго. Проти сили природи не попреш. І якщо вона сказала «Куди преш?!» — значить не  туди преш. Razz На такому катамарані при таких хвилях не вийдеш. Sad Наковтавшись води та замаскувавшись під водяника водорослями ми даремно пробували придумати, що то зробити. Але народ вимагав продовження. Ми ще раз зробили це на БІС!!! Змінивши, щоправда, місце спроби трохи далі, де здавалося хвилі були менші. Але хрін від редьки не солодший. І нас знову, як медуз, викинуло море назад нагадавши, що воно не в дусі з нами бавитися. Ну ні — так ні. Під мовчазна оплески взяли катамаран і пішли на місце стоянки. Не зважаючи на травми настрій був класний, і було весело! Відчувши силу моря — ти нею заряджаєшся. Це було неймовірно!!! Це була непогана зарядка після Черемошу. День вдався.
Другий день був лагідніший. Хвилі нагадували вже гавайські хвилі з картинки в Інтернеті. Море вже було гостинне. Yahoo Швиденько зібравши пожитки ми стали на весла і за кілька хв ми були в десятках метрах від берега. Випадкові глядачі та наглядач заповіднику Караул-Оба махали нам руками та підтримували. В мене було таке враження ніби ми на місяць летимо. Cool
Це було ново. Це було цікаво. Це було неймовірно!..
Попереду було ще 4 дні. 4 дні які стали історією. 4 дні які закарбувалися спогадами, які змушують затримати подих та відчути гойдання катамарану на хвилях. Ми не стали першими хто це зробив. Але ми стали першими для себе.
Дякую Любомиру за політичне переконання партії «Гайда за пригодами!». За можливість це спробувати. Ну і всім за компанію.
Продовження історії у фотожурналі!  Angel

крайній раз внесено зміни: ANGELo (07.07.11 18:32:10), редаговано 2 раз
ПовідомленняLea :) © 07.07.11 13:45:52    

Блі-і-і-ін, всього очікувала від фоток, але ТАКЕ-Е-Е !!!!! Clapping  Clapping  Clapping

Lyubko написав(ла):
Крим з моря, це щось особливе
ANGELo написав(ла):
"Гайда за пригодами!"

Юху-у-у-у ... Good  Goof

Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU