Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Потребую поради фахівців. Хочу купити палатку

назад  1, 2, 3, 4
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 4 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняKaruso © 26.07.13 19:37:14    

Цитата:
Не всі. Freud купляв і ніби задоволений нею

"Был неправ, исправлюсь" Very Happy  Значить буду ще одним користувачем даної камери.

ПовідомленняSpawNTnT © 26.07.13 22:45:35    

http://www.youtube.com/watch?v=Ox4ODaTqKgo Відеообзор! Бачив таку камеру, тримав в руках, тестив! Не жалій грошей на ГоПро, бо потім пожалієш! Вона відстає від 1-ї ГоПрошки по характеристиках!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
Повідомленняsergiyaka © 02.07.15 16:28:40    

Привіт народ.

Доволі болюче питання на рахунок покупки першого намету. Але так як поюзав трошки чужих наметів, можу описати деякі вимоги.

1. Двомісний (2+1 теж варіант)
2. Легкий (для піших)
3. Катаю на моті, і було би добре мати тамбур щоб ховати мото речі.
4. Мало місця в складеному стані

А в загальному такий щоб підійшов і на мот і для піших походів. Бо Trimm Frontier D мені дуже сподобався в мототріпах, але на спині таскати то занадто.

Підкажете варіанти?
Я розумію що найкраще було би купити два намета і не паритися, але може є варіанти.
А якщо ще скажете де купити, взагалі ціни не буде Smile

Дякую.
ПовідомленняAriyovich © 17.07.15 18:46:25    

Якщо цікавить терра, можу пробити зі знижкою).
Повідомленняsergiyaka © 19.07.15 9:25:09    

А яка? Порадьте моделі Smile
ПовідомленняAriyovich © 27.07.15 20:08:45    

По перше на яку ціну розраховуєте?2-3 містна? В який період року, плануюте ходити?
ПовідомленняAriyovich © 27.07.15 22:05:10    

Палатка Steady-3 EXT (Red Point)2500 грн.
Палатка Steady-2 (Red Point)2300 грн.
Підкажу де можна купити по таким цінам)), на сьогоднішній день вони буди в продажу(тра дзвонити,питати).
Вибір за вами.
Повідомленняsergiyaka © 27.07.15 22:07:34    

Давайте варіанти. Думав до 400 доларів. ходити і їздити - весна - літо - осінь.
Про кількість місць в наметі я писав вище - 2 підходить (2+1 варіант)
ПовідомленняLudmila.Petrovna © 14.06.17 16:52:24    

Порадьте будь ласка велику палатку на 6 місць. хтось юзав? чи варто брати китайску в інтернеті?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 4
назад  1, 2, 3, 4

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU