Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Потребую поради фахівців. Хочу купити палатку

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSuzi © 12.05.11 18:22:33    

Буду, як жаба, хвалити своє болото  Very Happy
Юзаю VauDe Campo — довольна як слон.

На фото вона знизу, кремова.
Зверху ніби компактна, проте зсередини дуже простора. Великий плюс — два великі тамбури, два входи і куча різноманітних способів вентиляції. Легка у встановленні. Дощ не пропускає.

ПовідомленняOldshaman © 19.06.11 12:33:27    Допоможіть у виборі намету. Стою на роздоріжжі.

Добрий день, хочу запитати і проконсультуватися у виборі намету.
В 2008 році купив намет «Двухместная палатка Terra Incognita Highland 2» який мені вірою і правдою прослужив до весни 2011, трохи погнулась дуга з дюралюмінію (є запасна секція але слава богу ще не міняв), і трохи замала по довжині і ширині, тому хочу на літо купити новий намет, щоб було просторіше ніж 215 по довжині, і 130 по ширині. Розмір тамбуру ролі не грає, бо речі всеодно розміщаю в спальні, але хочу щоб вона була не дуже важка, 3–4 місця, тент був близький до 6000 мм, і підлога до 8000. Дивився багато видів наметів, багато підходять але в них каркас пластик, чи підлога поліетилен (не юзав і не знаю які пластик чи поліетилен в користуванні).
Хотів купити терра інкогніта топ рок 4, але поки збирав 2500 тис, її викупили (живу у Львові, обходив всі магазини), тому вирішив зупинитись на трьох моделях.
1. Fjord Nansen Veig Pro 3. Єдино що погано це два входи, по довжині 215 (ті самі), по ширині на 30 см. більша.
2. Fjord Nansen Andy 4. Тут незадоволений тентом. 3000 мм, підлога поліетилен (не знаю яка), і каркас фібергласс (кажуть ламається)
3. Tatonka Narvik 3. Тут все підходить, тільки от ціна трохи кусається.

Може ви щось порадите?, Буду вдячний бо стою на роздоріжжі.
Характер відпочинку кемпінгово-треккінг. Час липень-серпень.
Планую купити до 1 липня.

Повідомленняhunter-lv © 22.06.11 14:21:28    

Oldshaman написав(ла):
2. Fjord Nansen Andy 4. Тут незадоволений тентом. 3000мм, підлога поліетилен (не знаю яка), і каркас фібергласс (кажуть ламається)
Вже років 4 користуюсь Fjord Nansen Sierra, по характеристикам такий самий як і Andy, але якщо купляти то купляв би Andy, бо вхід один і якщо заходити в дощ в намет, то в середину вода не попаде, а в Sierry попадає — і це недолік останнього.
щодо тенту — не промокає зовсім і тканина міцна, цілком задоволений, альпінштоки — теж досить нормальні.
про Sierra — за 4 чи 5 років він побував як мінімум на 50-ти виїздах (від 1 ночі до двох тижнів), умови завше були не найкращими, + ним користувались діти і що з ним тільки не робили. На дану мить в нього є тільки один недолік — поломані замки (через зовсім неправильне користування) і альпінштоки трішки зігнуті в деяких місцях (від того що на них часто сідали) але ніде навіть не тріснуті (що аж дивно).

а з правильним використанням і зберіганням років 10 прослужить Wink

беріть Fjord Nansen, не пожалієте, а Andy — на мою думку, найкращий і найдешевший варіант, сам такий хочу, от тре тільки заробити грошей Smile

ПовідомленняZippo © 22.06.11 15:23:33    

Oldshaman написав(ла):
Хотів купити Terra Incognita Toprock 4, але поки збирав 2500 тис, її викупили (живу у Львові, обходив всі магазини)
Хороша палатка. Скоро мають завести чергову партію на Львів. Ми самі хочем її взяти на клюб. Якщо до цього часу не купиш чогось іншого, то ми візьмем її для тебе зі знижкою.
ПовідомленняVecktor © 04.08.11 15:01:41    Купівля намету

Я хочу купити намет і вагаюсь між 3-ма варіантами Pinguin Gemeni 150, Terra Incognita Baltora 2 та Pinguin Astra. Підкажіть, будь ласка, яку на палатку на Вашу думку слід купити переважно для звичайних походів, можвий легкий зимовий похід.
ПовідомленняBubba © 29.01.13 16:07:09    Допоможіть підібрати намет.

Привіт всім.
Назбирав трохи грошенят, щоб купити палатку та незнаю яку саме вибрати хотілось би, щось з такими характеристиками.
Призначення: Всесезона
Кількість місць: 2 (2+1)
Кількість входів: 1–2
Тамбур: 1–2
Матеріал дна: ?
Матеріал тента: ?
Вентиляційні вікна: бажано так
Водостійкість дна та тента: головне щоб гарно виконувавали свою функцію.
Шви: проклеєні (проварені)
Вітрозахисна\Снігозахисна спідниця: бажано так.
Штормові відтяжки: так
Москітна сітка: так
Вага: до 3.5
Ціна: 1500–2500

Звернув увагу на:
Hannah Serak S AL
Nova Tour Эксплорер 2
Hannah Attack
Hannah Trekker 2
Vaude Campo 3P'12
Vango Halo 200'12
Nova Tour Тибет 3 Si

Хто що порадить?
ПовідомленняSpawNTnT © 03.04.13 14:20:59    

І такс, після сплаву по р. Дністер Сплав по Дністру І к.с., 29.03–01.04.2013 можу сказати, що своєю палаткою Намет Pinguin Tornado 3 в цілому задоволений. Витримала ночівлю на снігу, дощь, вітер і туман. Збирається і розбирається легко і швидко. Звичайно можна і одному, но краще 2-м людям. Вміщює 3-є здорових молодиків і ще остається багато місця. Великі тамбура, додаткові кишеньки і полка супер річ.  Вдома висохла за день, але щоб себе потішити сушив 2-а дня, так щоб стопроцентно. Якщо вже такий екстрім пройшла, то весна - літо - осінь витримає сто процентно. Дякую Zippo за пораду.  Drink
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняKaruso © 31.05.13 21:27:01    

Усім привіт. Допоможіть порадою, стою на перепутті між Terra Incognita Zeta 3, Pinguin Bora 3, Намет Pinguin Tornado 3, Намет HANNAH ROVER чи трохи підзбирати грошенят і взяти Alexika NAKRA 3.
ПовідомленняSpawNTnT © 31.05.13 23:05:56    

Ще раз, но не буду хвалити своє болото, но Торнадо 3 мене влаштувало по повній! На Кемпінгу, по р. Черемош, було супер, по Дністру розказував!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
Повідомленняhunter-lv © 31.05.13 23:35:29    

Karuso написав(ла):
Усім привіт. Допоможіть порадою, стою на перепутті між Terra Incognita Zeta 3, Pinguin Bora 3, Намет Pinguin Tornado 3, Намет HANNAH ROVER чи трохи підзбирати грошенят і взяти Alexika NAKRA 3.

скажу свою думку - "який хазяїн - такий і намет"
будь-який з вище перелічених є хорошим, тож при правильному використанні служитиме довго, і жоден з цих наметів протікати не буде це точно.

пінгвін бора - відпадає по банальній причині - якщо падає дощ, то він затікає у середину і немає коридорчика.

щоб обрати намет потрібно знати ціль для його використання - для чого, як часто використовується, вага і т.д.

і даю відповідь на питання - Торнадо найбільш підходящий варіант.

ПовідомленняSpawNTnT © 25.07.13 9:21:57    

Karuso
Karuso написав(ла):
Допоможіть порадою, стою на перепутті між

І що вибрав? Мою бачив на св"яткуванні клубу)

ПовідомленняKaruso © 25.07.13 17:44:43    

Цитата:
І що вибрав? Мою бачив на св"яткуванні клубу)

Ага вибрав, екстрим-камеру беру Very Happy

ПовідомленняSpawNTnT © 25.07.13 21:53:02    

Яку?!
ПовідомленняKaruso © 26.07.13 11:05:26    

Хочу таку спробувати: AEE Magicam SD21 Helmet Edition. Всі з GoPro бігають хочу спробувати бюджетний варіант)
ПовідомленняZippo © 26.07.13 11:14:39    

Karuso написав(ла):
Всі з GoPro бігають хочу спробувати бюджетний варіант
Stop Не всі. Freud купляв і ніби задоволений нею.
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU