Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Потребую поради фахівців. Хочу купити палатку

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 23.04.10 16:58:25    Terra Incognita Toprock 4 vs Ferrino Expe

Ну 300 уо то вже більш-меньш нормально для 4-місної палатки. Особисто я б придивився до Terra Incognita Toprock 4. Цю палатку, якщо я не помиляюся, використовував Донецький альп клуб при сходженні на Еверест. Сама конструкція/модель скоріше всього скомунізджена з більш серйозних фірм, таких як Ferrino Expe і аналогічних їй брендів. Але ціна "Terra Incognita Toprock 4" 2440 грн (-10% знижка на клуб) = 2196 грн., в порівнянні з "Ferrino Expe" 5133 грн....

Цитата:
Всесезонний 4-місний намет. Стійка конструкція з 4-х зовнішніх дуг ідеально підходить для екстремальних походів. Великі і зручні тамбура, в яких можна розмістити речі і спорядження. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Регулювання вентиляції внутрішнього намету за допомогою блискавки і захисна спідниця дозволяють використовувати намет протягом всього року. Намет може використовуватися без спального приміщення як їдальня, склад тощо. Захисна "спідниця" перешкоджає можливому попаданню пилу та снігу.

Особливості:
Місткість: 4 людини
Захисна спідниця
Проклеєні шви

Матеріали і технології:
Зовнішній тент: 40D/240Т нейлон DOUBLE Rip-Stop, 6000 мм, силіконізований, вогнестійке просочення
Внутрішній намет: 210Т поліестер Rip-Stop "дихаючий", водовідштовхуюче просочення
Підлога: 190T нейлон, 10 000 мм
Каркас: дюралюміній 7001-T6 Ø 8,5-9,5 мм

Вага:
- без кілочків і упаковки: 5 090 гр.
- повний комплект: 5 570 гр.

ПовідомленняLubomir © 23.04.10 20:27:40    

як отримати (-10% знижка на клуб) ?=)
ПовідомленняZippo © 23.04.10 20:56:23    

Lubomir написав(ла):
як отримати (-10% знижка на клуб)
- Стати членом ГО Львів Екстрім клуб.
- Взяти когось із членів клубу (попередньо купити багато пива) і піти з ним в магазин.

ПовідомленняLubomir © 26.04.10 18:33:58    

все класно,опридiлився купляю цю модель,тiльки е одна проблема)) на даний момент я в Москвi,на батькiвщину планую в кiнцi травня,а живу в Iвано-Франкiвськ.обл,як би менi потрапити в Львiв,щоб придбати палату(в Львовi ще не був) Embarassed
не пiдскажите в Iвано-Франкiвську можна придбати таку модель? й щоб iз знижкою вiд клубу?
ПовідомленняWeB © 26.04.10 18:53:36    

Цитата:
не пiдскажите в Iвано-Франкiвську можна придбати таку модель?

Придбати у Франківську можна. Принаймні є в місті два магазини, які є представниками Terra Incognita у них мусить бути. Ось тут є адреси цих магазинів.
ПовідомленняSunSmiLe © 26.04.10 19:26:23    

дозволю собі вставити свої 5 коп  Embarassed
стандартне зустрічне питання в такому випадку -А де плануєш використовувати даний намет?
Оскільки
Цитата:
Донецький альп клуб при сходженні на Еверест
(думаю мова йшла про Ельбрус. але навіть це не в порівнянні до наших гір)
і
Цитата:
Вага:
- без кілочків і упаковки: 5 090 гр.
- повний комплект: 5 570 гр.

це повноцінний експедиційний намет і як для мандрів Карпатами, навіть зимових, ІМХО, заважкий.

і ще одне ІМХО -- маючи в бюджеті 300 у.о. -- звернув би увагу на намети hannah. Але це власне вподобання

ПовідомленняZippo © 26.04.10 21:37:49    

Мене ще рано списувати, я ше можу розрізнити Ельбрус і Еверест Very Happy

SunSmiLe написав(ла):
це повноцінний експедиційний намет і як для мандрів Карпатами, навіть зимових, ІМХО, заважкий.
Цілком погоджуюся, але є один нюанс, то не 2-ка і не 3-ка, то повноцінна експедиційна 4-ка, а якщо випити то і вся 6-ка Very Happy Якщо ходити бандою то і вага норм (розподіляєш вагу рюкзаків між друзями і маєш щастя). Зате ми маємо намет, який можна грубо говоря ставити на вершині Говерли, а це вже шось та й значить. Один раз довелось відчути, що таке спати в палатці і думати чи витримають дуги, чи не відірве тебе разом з нею і так далі..
P.S. Особисто я маю Marabut Tengri Extreme Важить вона 3.5 кг. По деяким міркам вона заважка для двохмісної палатки, зате я в ній впевнений Happy
Взагалі вибір палатки то такий гемор, ну його н...

ПовідомленняLubomir © 27.04.10 15:30:58    

SunSmiLe написав(ла):
дозволю собі вставити свої 5 коп  
стандартне зустрічне питання в такому випадку -А де плануєш використовувати даний намет?

Поки що в Карпатах, хто його знає, буде можливість й на Ельбрус... і не буду шукати) а стараюсь купляти речі щоб менш більш  не на один раз) а так є можливість купити, думаю що вона коштує цих грошей?! а по поводу ваги я думаю проблеми тут не має, тому шо нас завжди йде 4-5 чоловік, розподіляєм вагу на всіх)
Залишається у мене одне питання, в Франківську із знижкою від клубу можливо купити?
ПовідомленняZippo © 28.04.10 10:51:45    

Lubomir написав(ла):
в Франківську із знижкою від клубу можливо купити?
Нажаль такої можливості поки нема. Тільки у Львові. В майбутньому ми плануєм домовитися з деякими магазинами в Ів-Франківську, Тернополі, Луцьку, але коли це буде хз...

upd. Порішали тобі доставку у Франківськ. Кинеш мені в приват (прізвище і'мя по-батькові, мобільний, колір намету)

Змінено: Zippo (28.04.10 11:42:27)
ПовідомленняFishki © 10.05.11 15:23:17    Потребую поради фахівців. Хочу купити палатку.

Вимоги: 1) 2-3 місна. 2) вага - буду возити в машині. 3) бажана швидкість встановлення - приїхав, встановив - ліг спати. 4) використання в наших широтах, ніякого екстріму по погоді. 4) комфорт. 5) хороша якість.

Буду вдячний за поради Drink

Повідомленняdolphin © 10.05.11 15:57:07    

Hannah Covert

Использую несколько лет, в велосипедных, водных, пеших, авто, итд походах и походиках, очень надежная , легко устанавливаемая,  легко выдерживает много сильного дождя ,очень быстро сохнет, доступная цена, дюралевые стойки.
если и правда интересно, бери мою попробуй.

ПовідомленняFistashka © 10.05.11 17:45:44    

підтримую dolphin
вибирай щось з Hannah. До того ж в них довічна гарантія на дуги
ПовідомленняIgor © 10.05.11 19:19:39    

Я б порекомендував, щось з Fjord Nansen чи Pinguin.
Також хочу брати намет, правда ближче до екстрім серії, тому вже деякий час переглядаю форуми.
Так от, в двох останніх сезонах наметів Hannah дешевших за 180 USD здається і немає. + виробництво зараз перенесене в Китай (поки що поганих відгуків майже не бачив, але час покаже).
З двох вищенаведених виробників при цих вимогах можна вкластися в ціну 100 USD при гарній якості. Зі стійками з дюралю буде дорожче, але чи потрібно...? Також на ціну впливає матеріал дна, але якщо возити в машині, тоді краще і дешевше армований поліетилен чи щось подібне (не треба перевіряти місце на наявність гострих предметів).
Я думаю брати Fjord Nansen VEIG PRO II (хоча тут характеристики вищі наведених вимог, так як і в Hannah Covert).
ПовідомленняVictorT © 10.05.11 21:35:54    

Igor написав(ла):
Я б порекомендував, щось з Fjord Nansen чи Pinguin.
Никогда не считал Pinguin супер-пупер производителем, но так сложилось, что являюсь владельцем Pinguin Taifun 2 (подарили на работе). Кстати в Горганах у нас 10% скидка.
Палатка не отличается сверхлёгкостью (4 кг), что в данном случае и не требуется, но, видимо, как раз потому выгодно отличается ценой. Дно как раз из армированного полиэтилена. При минусовой температуре её никогда не юзал, но в ночёвках в ливень никогда проблем не испытывал. Три человека спят достаточно комфортно, а в два тамбура помещается куча вещей (как правило один у меня остаётся пустым). Устанавливается довольно быстро. Это личные впечатления, а подробнее по линку выше.
Именно её я постоянно вожу на Бородянку, правда с тобой мы в прошлый раз её не поюзали, поюзаем в следующий раз.

ПовідомленняFishki © 12.05.11 17:43:01    

Всім дякую за поради.
Почитав всілякі форуми і форумчики.
Зупинився на:
Hannah Covert - яку тре замовляти та (виробництво цих наметів переїхало в Китай)
Fjord Nansen Veig Pro 3 - є на горганах (від польського виробника. хз де шиють)

Ціна десь в одному діапазоні, Hannah трохи дорожчий.

" Вопрос к знатокам:" не паритись і взяти Nansen, чи замовити і почекати на Hannah ???

ПіСі: ще є така штука, як Coleman Celsius 3. Хто що знає? на розетці є за 2550 грн.

Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU