Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Потребую поради фахівців. Хочу купити палатку

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLightoff © 01.11.09 19:10:20    Потребую поради фахівців. Хочу купити палатку

Привіт усім! Вирішив придбати намет. Потрібні ваші поради.
Одразу ж виникла маса питань: який бренд обрати, на що варто звертати увагу, як довго він зможе прослужити, чи вірним є відношення ціна-якість і т. п.
Як уже мені підказали, в кожного до намету свої вимоги. Ось перелік моїх:
— Розмір 3+(1) або 4+(1) (веселіш ходити в гори/походи з друзями Smile )
— Вартість: 1,200–2000 грн
— Вага: (якоїсь строгої вимоги не має, проте бажано до 6,5–7 кг).
Поки все.
ПовідомленняAndrey © 01.11.09 20:20:16    

Lightoff написав(ла):
Одразу ж виникла маса питань: який бренд обрати, на що варто звертати увагу, як довго він зможе прослужити

Моя особиста (читай практична) точка зору:
- Бренд. Якщо ти не зібрався у великі гори (а судячи з заявленої вмістимості, а тим більше ціни - ти туди не зібрався), то бренд особливої ролі не грає
- Для мене головне в наметі: простота встановлення і складання (можливість без проблем поставити намет у вітер, дощ, вночі і т.п.), вага! (якомога легший, бо на власному горбу його таскати) і чисто технічні характеристики (водостійкість, матеріал тентів, технологія) ну і звичайно ціна
- А скільки зможе прослужити намет - залежить багато від чого...  Наскільки хороший намет, наскільки інтенсивно його юзати, в яких умовах, як часто його позичати безвідповідальним друзям і т.п.
Виходячи з твоїх вимог - навіть важко щось порекомендувати....  Важко - бо вибір величезний. Заходиш на будь який інтернет магазин тур. спорядження, вибираєш категорію 3-4х місні намети і 60% (якщо не більше) наметів підійдуть під твої вимоги.  Тому або конкретизуй свої вимоги, або вибирай сам що тобі до вподоби...  Серед такої кількості важко щось порадити. Особисто я юзаю намет Alexika Matrix, але в ціновій категорії він трохи виходить за твої вимоги....

ПовідомленняАлекSay © 01.11.09 22:02:47    Pinguin Gemini 210

Я, наприклад, повністю задоволений Pinguin Gemini 210:
В 4-х доволі зручно спати, тестування грозами пройшла успішно, на дуги пожиттєва гарантія, правда 2,5к.
зовсім недавно купував товаришу на подарунок палатку Trimm (точно модель вже не памятаю) - в районі 1,5к - досить хороша по технічних характеристиках... але якість пошиття та відсутність багатьох продуманих дрібничок мене дещо засмутила. Так що будь уважний при виборі палатки.
ПовідомленняFistashka © 01.11.09 23:07:33    Hannah Target II

Для мене важливо щоб було два тамбури, бо коли 2-4 рюкзаки в одному тамбурі важко заходити в намет, мало місця для приготування їжі у непогоду.
Проте додатковий тамбур додатково важить.
Зверни увагу на Hannah Target II (3+1)
ПовідомленняLightoff © 02.11.09 0:04:40    Pinguin Campus 3

Народ, а що можете сказати про цей намет Pinguin Campus 3 ? Мені подобається.
ПовідомленняAndrey © 02.11.09 10:41:45    

Lightoff написав(ла):
Народ, а що можете сказати про цей намет Pinguin Campus 3?
Якби я в походи їздив машиною - однозначно взяв би такий New russian  А так... Pardon
Кемпінгова серія...   Це значить - поставив намет і живеш в ньому... А не - поставив, переночував і зранку почалапав далі. Не бачу смислу таскати 5,6 кг Wall  якщо можна 3,8 при тій самій вмістимості  Pardon

ПовідомленняАлекSay © 03.11.09 11:18:11    

ну по конструкції він зручніший чим запропоновані - наприклад можна не виходячи з палатки гріти собі їжу на пальнику ... але погоджуюсь з Andrey що вага явно не для таскання
ПовідомленняLightoff © 03.11.09 20:58:18    Pinguin Bora 3 та Pinguin Tornado 3

А ці? Намет Pinguin Bora 3, Намет Pinguin Tornado 3 Нормальний варіант? Можете підказати щось подібне, трохи якісніше і не набагато дорожче? Намет Pinguin Gemіnі 210 сподобався, але не розумію де там різниця з попередніми на 1 тис...
ПовідомленняFistashka © 03.11.09 22:36:02    

можу дати контакти однієї людини, яка власне працює в спеціалізованому магазині
і володіє повною інформацією по твоєму запитанню.
Зможеш побачити, пощупати, оприділитись і купити на місці

якщо цікавить - пиши в приват
ПовідомленняAndrey © 03.11.09 23:36:38    

Lightoff написав(ла):
Намет Pinguin Gemіnі 210 сподобався, але не розумію де там різниця з попередніми

Основна відмінність - це:
Більші розміри
- два входи і два тамбурами
- висота зовнішнього тенту 125 см
- висота внутрішнього тенту 120 см
чуть інша обробка швів
- шви тенту і дна намету проварені спеціальною стрічкою
вища водостійкість зовнішнього тенту
- PU 4000 мм
трохи менша вага в порівнянні з Pinguin Tornado 3
Алюмінієві 9.5 мм дуги
Скажу свою думку стосовно водостійкості тенту і дна...   Тут не варто думати, що "чим більше - тим краще" Це трошки не так. Точніше є певна межа, нище якої (2500 мм для тенту і 3000мм для дна) виробники не випускають наметів. І її хватає щоб захистити намет від води в наших умовах. Золота середина - це 3000мм зовнішній тент і 5000-6000мм дно.  В вищому немає необхідності...  Зате матеріал з вищими показниками як правило важчий(!)
І стосовно технічних даних, представлених в інтернет магазинах (зокрема в Горганах) - вони інколи можуть бути, мяко кажучи, неточні Pardon   Тому тут погоджуюсь з Фісташкою, що краще все таки вживу пройтись, помацати, оглянути, почитати характеристики. Головне знати, що тобі треба, щоб продавці не заморочували голову іншим

ПовідомленняАлекSay © 04.11.09 0:42:51    

доречі дивно що така велика різниця в цінах - майже вдвіччі... цікаво де ж подвох.... Surprised
ПовідомленняWXP © 04.11.09 8:48:01    Гірськолижне спорядження «Спорт-Континент»

Всім привіт!
Пораджу зайти на сайт Спорт-Континент!
Магазин у Львові на Кульпарківській 108
Купив собі намет 4+1 ціни класні! На сайті написано про все, що цікавить навіть з характеристиками! Cool

ПовідомленняLubomir © 17.04.10 20:29:39    Допоможіть вибрати палатку

Привіт всім!!! пишу я вам щоб допомогли в придбанні палатки, хочиться таку щоб була можливість використовувати її в протязі всього року, кількість місць 3-4, розраховую на суму 200$
Придивився ось такі моделі Pinguin Tornado 3 та Terra Incognita Canyon 3 Alu.
Можливо хтось користується даними моделями, підскажіть як вони?
ПовідомленняLubomir © 19.04.10 18:50:53    

Хтось користується такою палаткою - Coleman Impression 4 ?
Поділіться враженнями, Дякую!
ПовідомленняLubomir © 23.04.10 15:54:29    

накопив грошенят) розраховую до 300$
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

купить болгарка в киеве.

Экстремальный портал VVV.RU