Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Паркур у Львові.

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняJurassic © 03.05.11 21:05:55    Паркур у Львові.

Життя – це рух. Проте в силу певних аспектів, моральних та фізичних, ми не завжди можемо вільно рухатися. Страх, невпевненість, невіра в себе обмежують вчинки людини.
Часто ми говоримо, що чогось не зможемо, навіть не спробувавши це, створюємо примарні межі – насамперед у своїй голові. А колись ми навіть не вміли елементарного  – ходити…
Немає меж – є лише перешкоди, і всі перешкоди можна здолати – каже нам паркур! Що ж таке паркур? Не знаю. Кожна людина розуміє це по-своєму. Для когось це спорт, для когось – філософія, ще хтось не знає куди подіти вільний час, а для когось це життя.
Що ж я мав на увазі, коли сказав що паркур – це життя? Так само, як у паркурі ми вчимось долати перешкоди, починаючи з простеньких рухів, і переходячи до межі наших фізичних здібностей, так само ми робимо й у нашому повсякденному житті. Адже у наших головах є досвід – те що вчора здавалось неможливим, сьогодні – буденність!
Отже, паркур – мистецтво раціонального подолання перешкод. У Львові з’явилося це, тоді ще чудо-явище, приблизно у 2005 році. Сприймали його тоді хоч і по-різному, але у всіх випадках із здивуванням. Комусь подобається видовищність, хтось підтримує людей, які ніби-то спортом займаються, а хтось обурений нахабним вандалізмом над архітектурою міста. Для трейсера (так називають тих, хто займається паркуром), паркур це, насамперед, розвиток – як фізичний (зміцнення тіла і отримання нових навичок), так і моральний (боротьба зі страхом). А от щодо вандалізму, то навряд хтось має на меті пошкодити чуже майно. Та й що треба робити, щоб пошкодити бетонні парапети? Я от не знаю, зате перехожі пенсіонери мабуть спеціалізуються на витривалості бетонних споруд. Ще люблять посміятись з трейсерів люди, котрі сидять на лавочках в купі лушпайок соняшникового насіння, попиваючи пиво. Не знаю, чому їм смішно. Особисто мені, дивлячись на них, сумно.
В цілому ж Львів дуже сприятливе місто для розвитку паркуру. Все більше молодих людей прагне ним займатись. Найстарішими паркур-командами Львова є LvivMotion (Творці руху), Children of Shadows (Діти Тіней), Overtrance (раніше AMA Crew). Учасники цих команд регулярно тренуються, і всі бажаючі можуть тренуватись разом з ними.
Тренування проходять в індивідуальному порядку, в залежності від вільного часу трейсерів, іноді проводяться загальні тренування. Інтенсивність тренувань залежить від пори року та погоди. В теплу пору року тренування проходять кілька разів на тиждень, переважно в центрі міста. Іноді відбуваються фестивалі та поїздки в інші міста. Зимою на вулиці тренуються найвитриваліші, а хто боїться морозу – йде в зал. В залі можна безпечно погратися зі своїми страхами, навчитись чогось новенького, не нашкодивши собі. Хоча і тренування на вулиці теж доволі безпечні, якщо підходити до них з розумом – не впевнений, не роби, а впевнений – подумай, чи воно тобі потрібне?!
Що ж буде з паркуром у Львові в майбутньому? Покаже час… Сподіваюсь, він приноситиме тільки користь, сприятиме фізичному та духовному розвитку людини, адже якщо ці навики правильно застосовувати, то вони приносять чималу користь.

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU