Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

ANGELo, з Днем Народження!

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 17.04.11 16:37:59    

Ми одні з перших Сірьожу привітали, і подарували йому 3 роупджамп стрибка, правда він чомусь не сильно зрадів, але то таке.. не в подарках щастя Very Happy
ПовідомленняProgektor © 17.04.11 20:17:58    

Я тут як доїжджЄючий до всіх привітань також приєднююсь. А від себе особисто хочу побажати тобі козацького здоровя, щоб хороші і дружні люди завжди супроводжували тебе по житті, памятай такого як ти ніколи не було і не буде, залишайся таким як ти є НЕПОВТОРНИМ!  Drink---то березовий фреш
ПовідомленняVitalik © 17.04.11 20:25:29    

Вітаю Сергію і щастя бажаю, здоровя міцного і там.... весь час молодого Very Happy  Very Happy   Very Happy
ПовідомленняAndrey © 17.04.11 20:38:06    

Zippo написав(ла):
Ми одні з перших Сірьожу привітали

Ага, не завжди трапляється когось привітати посеред ночі, під древньою церквою у повний місяць, та ще  випити за здоровя кілька грам хорошого вина Drink
Хочу тобі побажати ще, щоб в тебе той суботній настрій зберігався, якщо не завжди, то хоча б якомога частіше! Wink
Будь здоров! Drink

ПовідомленняSpawNTnT © 17.04.11 23:06:04    

Приєднуюся до побажань! Нехай всі задуми і мрії здійсняться! Удачі тобі!!!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняGallinka5 © 17.04.11 23:37:34    

Мені пощастило провести ці вихідні з чудовими людьми. Більше того, у одного з цих чудових людей був День народження, тож мені пощастило двічі, бо у такий знаменний день отримала честь бути поряд з цією... дуже особливою, я б сказала... людиною. Я говорила тобі, шо дуже соромлюсь, ніяковію і червонію, коли приходиться говорити такі всілякі нєжності? тому краще про них писати. Отож:
Мені страшно подобається те, як ти говориш. Ти говориш тільки тоді, коли тобі є що сказати, і коли ти достеменно знаєш, про що говориш - тебе неймовірно цікаво слухати.
Мені страшенно подобається, коли ти чогось НЕ знаєш, чи не розумієш - ти не заспокоїшся, поки не докопаєшся до істини, ти не боїшся ставити запитання - це дуже круто
Мені подобається твоя цілеспрямованість. І сила волі також. Більшості цього трохи бракує...Smile
Розумний - це те, що інтригує найбільше, чоловік, в якому є вроджена інтелігентність і вимогливість в першу чергу до себе, а потім до інших. Для тебе, напевне, зробити якийсь негідний вчинок - це настільки ж неприродньо, як спати на стелі..Smile Ти явно не з тих, хто погодиться піти на копроміс з совістю..Smile А ще в тебе ну просто унікальний мультяшний сміх. Настрій піднімається автоматично.Smile Це вже не кажучи про те, шо просто широчайшей души человек. Це вже так, деталі..Smile От такево я про тебе наспостерігала.
Ти ще зовсім юний, того бажаю тобі ніколи, ніприяких наглих обставинах не падати духом, бажаю більше усмішок, більше сонця, побільше симпатичних муз. Міцного здоров*ячка, поряд - тільки добрих людей. Рости чемним хлопчиком, і светлого, безоблачного тобі будущегоSmile Вітаю тебе! І залишайся далі завжди number one і simply the best. Обіймаки тобі. Можна?.. Ціную, що я тебе знаю. От.Smile
ПовідомленняHoks © 18.04.11 9:07:50    

Серий, поздоровляю!!!  Clapping  Clapping  Clapping Я мабуть давно у Львові не була, бо пропустила момент, коли у тебе з"явився фан-клуб SmileSmileSmile Так тримати!!!   Drink  Drink  Drink  Від себе -- гори сам, запалюй інших, будь здоровий і щасливий!  Good  Good  Good
ПовідомленняAspera © 18.04.11 9:40:36    

і ше раз вітаю, котік Very Happy
знаючи твою палку любов до няшок і мімімішок, буду краткой:

ПовідомленняNattka © 18.04.11 11:20:06    

Я тож вітаю! Yahoo  Я не забув, в мну просто нету не було Crying or Very sad
Фарту тобі недитячого і витримки!

ПовідомленняFistashka © 19.04.11 7:08:51    

Приєднуюсь до привітань!
Будь здоровий, щасливий, коханий!!!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU