Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Експеримент

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняBlumchen © 17.05.11 16:27:23    

також після 18-ти
ПовідомленняNewcomer777 © 17.05.11 16:54:40    

а пиво буит?  Cool
ПовідомленняNattka © 17.05.11 18:36:03    

Newcomer777 написав(ла):
а пиво буит?  Cool

Ну вот... как всегда- пришёл поручік і всё опошліл Very Happy
Вічно ти то з баксами, то з пивом, то ше з якимось фігньом, шо в попу класти
Newcomer777 написав(ла):
Хендсфри бывают обычные, защечные, ларингофонные и ректальные. Всегда берите обычные.

Не буде пива, а ше не буде дєвочок, матів, салютів... кароч не свята не буде.
Кому ше цікаво бо я дуже попросила то прошу дуже.
Р. S. Newcomer777  Якшо дуже тре,то за явку такого вовка, як ти готова і пиво поставити Goof

ПовідомленняNewcomer777 © 19.05.11 7:05:30    

Ну колись, что это было?  Pardon
В чем прикол-то? Там вроде двое читали Л,  а третий поведется или нет?
И что это доказывает?

ПовідомленняNattka © 19.05.11 7:17:36    

Very Happy цілу ніч певно не спав.
Newcomer777 написав(ла):
а третий поведется или нет?

Secret це доказує шо все супер і я не помилялась, а ти багато втратив шо не бачив Кастора коли за першим разом він просто прочитав і ніякої адекватної реакції на товаріщєй котрі читають неправильно, думаю шо за х...?! і тут доганяю- кажу він же глухий читаєм голосно ше раз Very Happy
ти би бачив очі Віті коли ми то зробили голосно по 2 колу і прийшла його черга Very Happy -Ви чё не відітє?! Там же "п"!
Я рада шо придумала зробити це саме з вами і рада шо не помилилась в своїх очікуваннях.Нині 2га частина (вже без вас, мої любі екстремали) і завтра детальний звіт.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 19.05.11 8:56:38    

А я думал, что эксперимент начнётся только потом, и нас, спустя сутки, будут спрашивать, "Сколько парт было в классе?" или "Кто был на месте вахтёра на входе - мужчина или женщина?"
Повідомленняdolphin © 19.05.11 9:22:01    

когнитивность - злая штука!

Наташик! рад был видеть !

ПовідомленняNattka © 20.05.11 10:18:33    

Висновок 1.
До екстримальних видів спорту схильні люди котрі частіше виявляють протест проти тиску групи або ті, котрі здатні відстояти власну думку перед більшістю.
Висновок 2.
Людина котра здатна побороти страх і схильна до ризику в спорті, більш схильна до революційних і протестних дій в соціальному житті. Такі люди не є зручними для більшості.
Висновок 3.
Люди котрі ведуть спокійний, не стресовий спосіб життя, обирають і не стресові для себе вирішення задач (не всі звичайно) і більше піддаються впливу оточуючих. Такі люди є біьш зручними для керування, навіювання, насадження сторонньої думки. Цікаво тільки, до якої міри?
Особисто для мене стають цікавішими для подальшого вивчення ось такі питання- чи змінять люди котрі виявили протест, свою думку на загальну при подальшому збільшенні тиску на себе?
- до якої межі люди піддаються впливу більшості?
ДЯКУЮ ВСІМ!!!

ПовідомленняFishki © 20.05.11 10:27:19    

nattka написав(ла):
- до якої межі люди піддаються впливу більшості?

Бібліотека Вернадського. Там купа дисертацій на тему "Психологія великих соціальних груп і масових явищ". В мене знайомий щось по тому писав, а потім купив готове)

ПовідомленняNewcomer777 © 20.05.11 10:27:34    

nattka написав(ла):
Висновок 2.
Людина котра здатна побороти страх і схильна до ризику в спорті, більш схильна до революційних і протестних дій в соціальному житті. Такі люди не є зручними для більшості.

и как такой вывод выплыл из проводимого тобой эксперемента?

ПовідомленняNattka © 20.05.11 10:32:52    

Newcomer777 написав(ла):
и как такой вывод выплыл из проводимого тобой эксперемента?

а нах ти прочитав то шо було написано?шо тяжко було сказати то шо казали інші?від того ж нічиє жиитя не залежало. Very Happy

ПовідомленняNattka © 20.05.11 10:40:36    

Соломон Еш провів серію експериментів, що описують силу впливу групи.

Випробуваним повідомили, що їм треба буде пройти кілька простих перевірок зору, спільно з групою людей. Потім учасникам показували картинки і кожному задавали прості запитання з очевидними відповідями. Пастка була в тому, що всі учасники крім одного випробуваного були підставними. Їх завданням було по сигналу одночасно дати один і той же неправильну відповідь на питання. Експеримент мав показати, чи піде одинак проти натовпу, навіть якщо натовп абсолютно точно не права.

Питання були з розряду «Довжина якої з ліній праворуч дорівнює довжині лінії зліва».

Як бачите, щоб дати правильну відповідь особливих інтелектуальних здібностей не було потрібно. Однак цілих 32 відсотка випробовуваних давали неправильну відповідь, якщо всі інші в кімнаті вибирали один невірний.

А тепер уявіть собі на що перетворяться ці 32 відсотки, якщо відповідь питання буде не настільки очевидна? Більшість людей починає сміятися над несмішної жартом, якщо навколо всі сміються. Або починають сумніватися в своїй точці зору, якщо всі навколо думають інакше.
а у вас молоді люди тих відсотків було 0!
а в групи шо тестувалась наступного дня 28!
от тепер і думай  Shocked

ПовідомленняNewcomer777 © 20.05.11 10:52:34    

nattka написав(ла):
а нах ти прочитав то шо було написано?шо тяжко було сказати то шо казали інші?від того ж нічиє жиитя не залежало.

ну, тут еще зависит от убедительности  толпы. Если бы рядом ты посадила двух блёнд в бикини, или даже без, то даже и не знаю что бы я там прочитал. Но это не означает , что я поменял свою думку под воздействием толпы. Это означало бы что мне пох что там на бумажке написано.  Crazy все зависело бы от моей превалирующей цели в данный момент времени.
Поэтому как ни крути, но доля условности в твоем эксперементе есть.  Beee

ПовідомленняNattka © 20.05.11 11:07:11    

Newcomer777 написав(ла):
Поэтому как ни крути, но доля условности в твоем эксперементе есть
я студентка 1 курсу, звичайно ти правий, це 1 експеримент в моєму житті,я його мусіла здати в примусовому порядку, проте тішать мене 2речі:
1- тещо я таки не помилилась в своїй теорії
2-мені в процесі стало цікаво.

Newcomer777 написав(ла):
Если бы рядом ты посадила двух блёнд в бикини
ти б на них взагалі не зреагував, скорше б зерегував Very Happy  а шо оні сказалі тобі було б більше пох ніж шо казав Лакі і Блюмхен чи вже не помню хто там був.

Newcomer777 написав(ла):
Это означало бы что мне пох что там на бумажке написано.
ми брали конкретну ситуацію і конкретних людей

Very Happy будуть
Newcomer777 написав(ла):
блёнд в бикини, или даже без
обязатєльно позову! Будь спок Happy
ПовідомленняNewcomer777 © 20.05.11 11:33:43    

nattka написав(ла):
я студентка 1 курсу, звичайно ти правий, це 1 експеримент в моєму житті,я його мусіла здати в примусовому порядку, проте тішать мене 2речі:
1- тещо я таки не помилилась в своїй теорії
2-мені в процесі стало цікаво.

Поздравляю! Круто!  Good На следующий раз давай что-нить поэкстремальнее!  Angel

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU