Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Капоейра

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Бокс / Кікбоксинг / Карате / Тейквондо / Айкідо / Ушу / Дзюдо і т.д. Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняKattia © 03.04.11 11:08:46    Капоейра

Привіт екстремалам Smile Хочу запроситии Вас розтрястись і розрухатись на тренування з капоейри (бразильського бойового мистецтва)

Мабуть, трішки розкажу про особисті враження. Я займаюсь капоейрою більше року. Мені завжди хотілось спробувати якесь бойове мистецтво, та кожне чимось відлякувало. Десь потрібно було падати, десь заломлювати руки, десь кувиркатись, тільки мені цього не хотілось. Я дивилась кілька відео про капоейру, та вона здалась мені теж чимось недосяжним, стільки акробатики…

Не буду вдаватись в подробиці історії та специфіки, їх можна прочитати на сайті сайті. Одного разу знайомі таки затягнули мене на тренування, мовляв, спробуй, все одно перше заняття безкоштовне. Мені сподобалось і я лишилась надовго))

Цей рік тренувань дав мені дуже багато. Фізична форма, реакція, друзі по всій Україні… Та що найбільше приваблює, капоейра не позиціонується як агресія і мордобій. Капоейра – це, в першу чергу, гра і позитив. А ще вона безконтактна.

Капоейра багатогранна. На тренуваннях ми розминаємось, вчимо зв»язки, вивчаємо бразильські пісні (які співаються під час самої гри (рода – коли учні стають у коло, а всередину по черзі виходять двоє бажаючих, щоб позмагатись у навичках та спритності), вчимось грати на традиційних бразильських музичних інструментах. За бажанням проводяться заняття з самби,а також акробатики.

Що класно, у капоейри немає обмежень. Вона у кожного своя. Нею може займатись як дитина, так і старша людина. Не обов»язково вміти стрибати сальто чи ходити на руках, можна мати й просто гарну техніку.

На тренуваннях кожен знаходить щось своє. Я, наприклад, в якому б настрої не прийшла на заняття, завжди завершую його сповненою енергії та позитиву. Ви також можете спробувати) Можете прийти подивитись, а ще краще узяти спортивну форму та відчути це на собі Smile Як я вже згадувала, перше заняття безкоштовне. Тренуємось ми у другій школі, що на Володимира Великого 56 (навпроти аквапарку). Понеділок (дві групи разом) на 8 вечора, четвер – музичне заняття. Ще є тренування у другої групи в середу і п»ятницю, яке проходить недалеко від автовокзалу. Коротше, приходьте, будемо раді) Тим більше, за півтора місяці ми організовуємо всеукраїнський семінар, і отоді точно буде на що подивитись.
Наш сайт: http://lvivcapoeira.com/
Наша група вконтакті: http://vkontakte.ru/club6056719

Якщо маєте якісь питання, можете питатись мене, або дзвонити тренерам, або Максиму (який заміняє наразі нашого тренера Андрія. Тел.. Макса – 0667642273).

Приходьте Smile

ПовідомленняKattia © 08.04.11 21:09:47    

Відео з нашого невеличкого семінару Smile
ПовідомленняFistashka © 08.04.11 22:00:21    

бачили-бачили вас по телебаченні

Тебе, Катя, зокрема Smile Yahoo
Цікава тема, при нагоді приєднаємось
ПовідомленняKattia © 09.04.11 9:54:03    

Будемо чекати Smile
ПовідомленняKattia © 10.05.11 18:32:57    

Шановне паньство, хочу Вас повідомити, що зовсім скоро, 13-15 травня - буде дуже крутий семінар з капоейри всеукраїнського масштабу у рідному місті Львові. Приїде купа народу з усієї України і не тільки (більше 100 капоеристів). Будуть найкращі тренери з Києва, Одеси, Львова, Кривого Рогу, Сімферополя, Кишинеу. Проходити все буде на Динамо на Зеленій (закриті тенісні корти біля водоканалу). Також буде показовий виступ в неділю біля оперного.

В програмі:
майстер-класи з капоейри
майстер-класи з бразильських танців
заняття з гри на традиційних бразильських музичних інструментах
вечірка "Brazil Night"
показові виступи в центрі міста

Більше деталей. Запрошуються усі бажаючі та зацікавлені - подивитися, пофоткати, ознайомитися, захопитися, весело провести час

Від себе додам, що варто прийти в неділю під оперний, це має бути видовищно Smile

ПовідомленняNewcomer777 © 10.05.11 20:40:11    

Kattia написав(ла):
Хочу запроситии Вас розтрястись і розрухатись на тренування з капоейри (бразильського бойового мистецтва)
Назать капоэйро боевым исскуством - надо иметь много смелости  Vava
Классная гимнастика, зрелищная акробатика, своеобразный танец - согласен.

ПовідомленняKattia © 10.05.11 21:22:31    

Цитата:
назать капоэйро боевым исскуством - надо иметь много смелости
Wikipedia так не считает

+ те, кто знаком с капоэйрой более близко, тоже с Вами не согласятся. она у каждого своя, в этом ее бонус. кто-то может мочить, а кто-то играть. В нашей школе - это прежде всего игра. А в Бразилии - это реально небезопасно, она у них безумно жесткая.

ПовідомленняIhor © 10.05.11 21:58:08    

До теми. Уривок із фільму "Честь дракона" Тони Джаа муай тай проти Латииф Крауда капоейра.
ПовідомленняNewcomer777 © 11.05.11 6:58:17    

Ihor написав(ла):
До теми. Уривок із фільму "Честь дракона" Тони Джаа муай тай проти Латииф Крауда капоейра.
Очень классный ролик! Кроме боевого капоэйро я в нем увидел боевых велосипедистов, боевых мотоциклистов, и этих....как его.... боевиков на роликах и с пластмассовыми палочками LOL

Kattia написав(ла):
+ те, кто знаком с капоэйрой более близко, тоже с Вами не согласятся. она у каждого своя, в этом ее бонус. кто-то может мочить, а кто-то играть. В нашей школе - это прежде всего игра. А в Бразилии - это реально небезопасно, она у них безумно жесткая.
На вики можно найти еще много мммм.... неточностей, мягко говоря. Acute
Справедливости ради, замечу. что так двигаться, как чувачок на ролике - это действительно большое мастерство. И скорее всего он отличный боец. Но если он встанет против другого бойца какого-нить другого, желательно прикладного стиля, то капоэйро мы не увидим вообще, разве что в паузах, т.к. эти танцы могут дорого капоэристу стоить. Vava
Кстати все это относится и к айкидо. Айкидо тоже позиционировано как боевое искусство, но в реале это танцы с бубном. Хотя основатель Уэсиба был действиетльно великим мастером, причем сначала он стал мастером в джиу, перекалечил кучу людей, а потом стал "добрым О`сенсеем". Very Happy
Отличить боевые исскуства от условно боевых достаточно легко: если в процессе обучения отсутствуют жесткие спарринги и соревнования, то скорее всего это условно боевое искусство. Но все равно это лучше, чем пить пиво перед телевизором. Drink

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU