Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2011 в Рівеньському АСК

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняKraVik © 30.03.11 1:50:04    Парашутний сезон 2011 в Рівеньському АСК

В зв’язку з непередбачуваними обставинами сезон цього року буде відкрито раніше, в квітні. Плануються стрибкові дні 8, 9, 10, 15, 16, 17 квітня 2011р. Будуть допускатися спортсмени в яких нема заборгованостей перед клубом. Не будуть допускатися спортсмени в яких не стоять допуски в робочих книжках, в кого не проплачені щорічні клубні внески, не зданий залік на допуск до стрибків (залік перенесено на 05.04.2011р.) Всім іногороднім спортсменам які зареєстровані в нашому клубі, негайно вирішіть всі «борги» з інструкторським складом РАСКу.
ПовідомленняLeonov © 06.04.11 19:03:40    

Підкажіть, будь ласка, коли розпочнеться сезон у Воронові.
ПовідомленняVictorT © 06.04.11 23:17:55    

Если я правильно понял, по новым сведениям, открытие сезона переносится на 15-е число, как я предполагаю, из-за полной жопы с погодой на этих выхах.
З.Ы. Предыдущий пост перенёс из другой темы.

ПовідомленняLeonov © 07.04.11 12:20:13    

Я не спортсмен, хочу спробувати, - мрія. Чи змінились ціни для "першачків"? Чи є тут хтось із Ковеля?
ПовідомленняChumak © 07.04.11 15:59:47    

З Луцька точно є Yahoo
ПовідомленняAlexxx © 08.04.11 8:31:01    

Leonov написав(ла):
Чи є тут хтось із Ковеля?

Із Ковеля є Hapuga Віталік, тел. 095 338 86 96. Дзвони

Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
ПовідомленняKraVik © 08.04.11 8:41:17    

Leonov написав(ла):
Чи є тут хтось із Ковеля?
Є ще Рома, можливо з ним трохи поспілкуєшся ... +380996428247

Інформація дійсно вірна. Відкриття перенесено на 15.04.2011р. Буде попередній виїзд на аеродром на суботник.

Leonov написав(ла):
Підкажіть, будь ласка,коли розпочнеться сезон у воронові.
Якщо ти хочиш здійснити просто ознайомчий стрибок, першим ділом зв'яжись з інструкторами. Якщо я вірно зрозумів, то в перші стрибкові вихідні будуть стрибати спортсмени і група першоразників яка готувалась з лютого. Ознайомчі стрибки будуть розпочинати з слідуючих вихідних.
ПовідомленняAston © 11.05.11 13:21:37    

Нарешті розпечатали СЕЗОН 2011!!! ВСІХ ВІТАЮ!!!!

Загалом Відстрибали класно чекаємо наступних вихідних !!!

ПовідомленняSpawNTnT © 11.05.11 22:37:24    

Збираємося в Рівне! В п'ятницю під вечір виїзд з Червонограда або Львова! Якщо хтось є піший, прошу! Так як перший раз їдемо... порібний ДЖИПІЕС! Very Happy
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняSpawNTnT © 17.05.11 15:22:18    

Ось і добрався до компа і знайшов пару хвилин щоб поділитися враженнями про РАСК:

Я і Юра після 10-ти пригів в Цуневі зібралися їхати в Рівне. Планували це ще зимою, а точніше, після 10-го крайнього прига! Відповідно зробили ВЛК і остальні всі докумети. Так, як сезон в цьому розі ми ще не відкривали, а приги вже просто снилися і манили - рішили їхати в Воронів! І так, розпочну: виїхали ми з Червонограда в п"ятницю в 14,45, попередньо відпросилися з роботи. Дорога по нашій Львівській місцевості, це не тільки випробовування машини і нервів водія, але і наші мозгові ізвилини зацепило!!! Проїжали повз такі села, що дивувалися як народ там живе, а точніше існує... Ппц... І так ми в Рівному! Вийшовши з маршрутки  - 1-м ділом обшукали вокзал в пошуках транспорту в сторону Гоші, так як місця нам не знайомі то бродили по вокзалу приблизно хв 10! О є... ось вона та маршрутка!
Запригнули, народу тьма, ми з рюкзаками ледь-ледь помістилися. Хв за 30-45 були на повороті до Гощі. Вийшли, йдемо в сторону Воронова... По дорозі зупиняючи любий транспорт в надії що нас підкинуть! Забігаю на перед, скажу: Добре
що втопив свій попередній телефон, бо на новому є модний GPS який вів нас на саме летовище. Підкинув нас один мужичок км так 7 приблизно до Малинівки, - низький йому поклін!!! (Випили пізніше пива за його здоров"я). І так ідемо бредемо
ми по дорозі, зустрічаються машини, ніхто не стає, взяли пивка, яке всосали за 5 хвSmile Одним словом до Воронова ми добралися година 10-та! Дякую Aston-у і камрадам за детальну інформацію і напрямок по мобільному. Поки так сказать "роздуплилися" пора спать, з дороги змучені і т.д. В суботу 8-ма підйом! Лікар, оформлення доків і т.д.! І прийшло діло до укладки парашутів! Ще раз дякуємо Назару за терпіння і поміч що до нас!!! З нас пивкоSmile Укладали 3-ри рази! 4-й бойовий так сказати! (Да, тупили, перепитували, діставали кожного!!!) Десь година 6-та вечора всі вийшли в поле, було чоловік можливо 50-60, можливо і більше! Вділися в підвісну - лінія осмотра і в літак!!! О тут сам кайф! Так сказати: включився "очкодометр"!  Парашути  ж вкладали самі, "Чьот я очкую!"Smile 1-й приг розчековка 800 метрів, в літалу лодошки потіли, голова була забита тільки відкриттям купола! Жесть! Ще ніколи так не переживав! І от стою на обрізі, гудок - пішов!!! Дьорнув за імітаційне кільце (якось спокійніше) Урряяяя  - відкрився, Йоб*** сам аж офігів! Круто, жесть... ото я мен, чувак да ти красаваSmile Ейфорія, приземлення... задоволення! Знову укладка. Вкладали десь з півтора години. Всі вже відпригали і пішли на розбір польотівSmile а ми у двох на полі укладаємо свої "дуби". Пришкандибали в казарму вражень маса, задоволення мореSmile
І знову отбой, в 11 годині. Підйом в 4-й ранку! Е***ь копать, а поспать! Ужос!  Розкрив очі, а вірніше розліпивSmile Темнота, куда там пригать! Але поки зібралися, те, се, медицина і т.д. То вже розведнілося. 1-й підйом борта в 6-й годині! Ппц В порівннянні з Цуневом то аж челюсть відпала. І так висота 1000м. Стою в обрізі, гудок — пішов! Відрахував до 3-х кільце! Оооо знову відкрився рівненько і красиво)) Кул довольний як слонSmile Приземлення і знову на укладку! Опача а руки то вже не слухаються. Потихеньку, помаленьку якось вклав! Зашибісь! Підійшов командер: “Прибори переставте на висоту, підете на 5 сек.” - і тут знову почалося “жим-жим”. Знову на борт, обріз пішов! Скажу що це ще круче чим 10 секунд під стабілкою! Відчув поток, тупанув, положило на бік, відкривався на боку)) Ну але всеж-таки вчимося!Smile Склав в сумку іду до столів, поміг ще маленькій чарівній красуні донести її Д1-5у. До столів я вже не йшов а повз! Доліз, і на водопой сушняк, сигаретка, одна і другаSmile Дуже хотілося пива! Напевно я ще так ніколи не хотів його, холодного, смачного... я б тоді вдув з літрів 4-5 залпом.   Ігор Вікторович кричить мов ребят, ідіть укладайтеся на ще один підйом, 10сек. А ми такі: а неможемоSmile (Це перший раз в житті коли відмовилися пригати!) Втома взяла своє! Руки не злухалися! То не кожний день цикати в 1С і грати в Call of Duty. А тупити — нееее так шутити не треба! І так довольні і втомлені ми поїхали назад чудовими Рівненськими дорогами і ужасним Львівським так сказать автобанами!
І так ітоги! РАСК — круто! Сподобалася організація, інструктора, колектив і т.д.! Маса вражень і емоцій, переживань і ейфорії!  Дяка всім за допомогу і поради, що витерпіли нас 2-х так сказать юзерів парашутистівSmile В понеділок на роботі було таке відчуття що приїхав з відпустки, незнав до чого вчипитися! РАСК  - Це круто!!!  
 Good  Good  Good

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняFishki © 17.05.11 16:10:52    

ех, молодці. і чого ми не послухали Саню Воробйова в 2010 році. А він нам з Андрієм казав: хочете окрилятись, забийте на Цунів і шуруйте в Воронів. А ми тупанули і не послухались Fool Продрочили в Цуневі все літо, очікуючи то пілота то ще 1000 відмазок. Одним словом- РЕСПЕКТ людям з РАСКу.

Висновок один. При бажанні стрибати і дійти до омріяного крила - РАСК. ( правда якщо бабла багато - Боро, АФФ)

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 17.05.11 16:48:44    

SpawNTnT написав(ла):
О тут сам кайф! Так сказати: включився "очкодометр"!  Парашути  ж вкладали самі...

Класна розповідь вцілому, і про першу самостійну укладку зокрема. Приблизно такі ж переживання були в свій час і у мене, і "легке здивування", коли парашут відкрився. Звичайно , я твердо знав, що він відкриеться стопудово, але бракували віри - це щось на кшталт  умовного рефлексу, який виробляється практичним особистим досвідом Smile Тільки у мене було без трьох попередніх спроб - бойова з першого разу. Точніше, я думав, що вона учбова (до того у мене були тільки теоретичні знання з методички по укладці, яку я кілька разів перечитав). Але Довгоброд сказав - "Ну что, уложил - будешь прыгать!"
Але значно більше переживань було, коли вперше уклав Д-5ті відразу на увесь зліт... Smile

Вітаю з переходом на ручне відкриття! Firsttimer
ПовідомленняSpawNTnT © 17.05.11 21:35:17    

Fishki написав(ла):
забийте на Цунів і шуруйте в Воронів
2-а дня в Воронові - 2-а РОКИ в Цуневі! На жаль ситуація плачевна!
ПовідомленняAston © 18.05.11 6:38:35    

Хех) радий шо вам сподобалось)) ну щож укладку дуба уже вивчили тепер можите в любий момент стрибати)
ПовідомленняSpawNTnT © 18.05.11 23:15:47    

Інформація: Приги будуть продовжено після 5-го червня! За детальною інформацією дзвонити до командира парашютної ланки!!!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU