Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Конкурс! «Про мій перший роупджамп-стрибок»

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 29.03.11 20:36:02    Конкурс! «Про мій перший роупджамп-стрибок»

«...страшно! Ти боїшся опустити голову вниз, туди, де за вузеньким карнизом по той бік перил, видніється прірва... Прірва, в яку тобі треба ступити... Ти відчуваєш, як шалено калатає в грудях серце, в животі «смокче» від страху... Все твоє тіло шалено протестує проти цього безумства. І навіть в мозок іноді закрадається думка: «якого дідька я тут роблю?» та все ж холодний розум проганяє геть всі думки, всі крім одної — «все буде добре... я маю це зробити!» Відлік.., долесекундний спротив тіла.., стрибок і...»
Думаю, що багатьом із нас ці відчуття знайомі. Аякже, перший роуп-стрибок не забудеш Shocked Crazy Тому, такі неймовірні враження вартують того, щоб їх записати, поділитись ними з іншими Goof Але як вас заставиш щось писати? Mad Правильно, треба прянік Very Happy Тому ми вирішили провести конкурс на кращу розповідь «Про мій перший роупджамп-стрибок» Clapping А щоб не образити тих, у кого цих прекрасних відчуттів ще не було — конкурс триватиме ціле літо, тому у вас буде вдосталь часу, щоб стрибнути і описати свої неймовірні враження Wink Ну і звісно — що за конкурс без призів?Goof А про призи читаєм на ropejumping.lviv.ua у темі з детальними умовами конкурсу. Скажу лише, що призи будуть для усіх учасників, хто візьме участь у конкурсі. Clapping Yahoo

ПовідомленняZippo © 29.03.11 20:40:43    

Поки зліпили цей банер Sarcastic hand (да простить мене Genyk) нареготались торба LOL Laughing
ПовідомленняGallinka5 © 30.03.11 11:06:37    

Йоой... Шо порвало, то порвало... Crazy Crazy Crazy
ПовідомленняAndrey © 07.07.11 22:11:41    Мініколобки на ropejumping.lviv.ua

І так, шановні любителі роупджампінгу, час йде, а розповідей не прибавляється... До завершення терміну подачі розповідей залишилось менше двох місяців, а учасників всього-то рівно шість. Якраз, щоб зайняти призові місця, навіть без голосування  Very Happy
Ну-у, нє то нє, нам як то кажуть, легше Wink Знаю по собі, шо писанина то тяжка і неблагодарна справа, тому нема нічо дивного Pardon Але здається я не про це хотів написати... А-а, згадав!!! У нас нарешті появились смайли Yahoo Мініколобки Dance Так-так, замість тих незграбних (навіть язик не повертається назвати їх смайлами) пародій, у нас тепер доступні мініколобки Crazy Такі ж як і тут, до яких ви усі звикли Clown  Twisted Evil  Preved  Wall  SOS  Kissing Ну ви зрозуміли Very Happy Дєрзайтє Write

ПовідомленняZippo © 06.09.11 15:24:06    

Що ж, літо добігло кінця, і як було анонсовано, ми починаєм голосувати → http://ropejumping.lviv.ua/forum/index.php?topic=15.0 за кращий опис свого стрибка.
Перша 6-тірка переможців отримають обіцяні футболки, тільки по завершені конкурсу мені потрібно буде повідомити розміри.
Всі ті хто прийняв у конкурсі участь (окрім майбутніх переможців) мають одноразову 10% знижку на наступну поїздку.

Нагадаю! Якщо ви будете просити друзів зареєструватись і проголосувати, врахуйте, що до уваги будуть прийматись голоси лише тих користувачів, які мають заповнений профіль належним чином (телефон, аватар, і т.д.)

ПовідомленняAndrey © 26.09.11 11:29:27    

Отож нагадую, що до завершення голосування у конкурсі на кращу розповідь «Про мій перший роупджамп-стрибок» залишилось 5 днів (включно з сьогоднішнім Very Happy ) В останній момент добавилось кілька цікавих розповідей, тому вибирати є з чого Goof
Голосуєм, і хай переможе краща розповідь  Wink

ПовідомленняLeona © 27.09.11 10:02:44    

Andrey написав(ла):
В останній момент добавилось кілька цікавих розповідей, тому вибирати є з чого Goof
нє, ну нормально, да? Very Happy  Very Happy  Very Happy  Crazy
ПовідомленняLordLucifer © 27.09.11 11:58:17    

нарешті я осилив стільки букав!!
можу сказати тільки одне - таланти!  Very Happy
так як я не вмію переживати такі емоції, то в мене історія вийшла б дууууужее стриманою...
от почитати такі "перли" це інша справа.. дуже сподобалась одна розповідь і буду надіятись на її перемогу!
порадувало, що розповідь уже лідер  Clapping

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU