Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Happy birthday Zippo!!!!!

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFreud © 24.03.11 21:55:15    

Вже стільки всього побажали, що важко щось додати... Тож побажаю як справжньому "БАЦЬКУ" залишатися на чолі "ЛЬВІВ ЕКСТРІМ КЛУБУ" необмежену кількість термінівSmileSmile)) Думаю всі будуть тільки заSmile З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!
ПовідомленняLeona © 24.03.11 22:52:00    

Як там було...? зіп-зіп, ура!  Very Happy
Вітаю зі святом! Здоров"я, здоров"я і ще раз здоров"я!
Всіх земних і неземних благ!  Clapping  Drink  Yahoo  Dance2  Preved

ПовідомленняSjan4uk © 25.03.11 10:07:50    

Вітати ніколи не пізно, правда, в приймати привітання тим більше.   Crazy І від мене прийми скромні словечка: йти вперед і ні про що не жаліти, радіти кожній миті і розділяти її з коханою людиною і друзями, справжніми... Наснаги, розуміння, шаленства, і просто всього-всього-всього!!!!
Твоє здоров'я  Drink
Kiss  Kiss  Kiss

ПовідомленняTerry © 25.03.11 12:31:36    

+100500 до всього сказаного. Всього самого-самого-самого....
ПовідомленняOvsyan © 25.03.11 14:47:39    

Паздравляю тібя Валєрій с дньом раждєнія, жилаю тібє няшичяк і мімімішичяк, а іщьо ахуєнчікав, заібєньчікав і нівьібєнчікав, памєньше ататашечяк і пабольше айненешечяк.
ПовідомленняNirvanych © 25.03.11 15:15:56    

Вітаю з Дньом варенья! Clapping
Міцного здоровля бо життя його потребує
Міцного бажання бо його потребує твоя половина Razz
Міцного потягу - ти ж бо хлоп чи як? Goof
Міцних друзів та міцних мотузок, ременів, рюкзаків, запальничок, палаток, спальників, шин, коліс і т д
Нехай навколо все вирує а ти себе почував як вдома Drink
ПовідомленняLordLucifer © 25.03.11 15:39:18    

як ти? вижив?
певно цілий тиждень на сайті не покажешся  Very Happy
Зажигалкіііін!! ауууу!!!  LOL

ПовідомленняAndrey © 25.03.11 17:31:21    

LordLucifer написав(ла):
як ти? вижив? певно цілий тиждень на сайті не покажешся Very Happy

Все нормально, не кіпішуй.. Very Happy Він на шуварі сардельки купляє Very Happy Drink

Повідомленняdolphin © 25.03.11 18:33:36    

желаю крепкого здоровья и много новых впечатлений
ПовідомленняZippo © 25.03.11 18:36:45    

Не буду вдаватись у подробиці, короче всім дяка! Дуже приємно знати, що у мене є стіко позитивних друзів Drink

Щодо завтрашнього. Завтра ми будем на свіжому повітрі - водка пить, земля валятсо, по поводу Оксаниної, Надєждиної, та моєї днюх! Погоду обіцяють жестячкову, але постараємся дзеньканням пластикових стаканів розігнати хмари з дощем..
Сьогодні були на розвідці біля Чортових скель. Найшли альтернативний підїзд автомобілем практично під самі скелі (5-7 хв підніматись).
Для атомобілістів. Завтра о 9:45 виїзджаємо від мене (магазин "Біла ворона", що поряд з "Макдональдсом" на Володимира Вел.) Хто з якихось причин не може звідcи стартанути, орієнтується по гуглівській карті, яку намалював ANGELo. Решта, хто добирається на маршрутках, зустрічаються о 10:30 внизу на парковці де початок підйому на Чортіки. Як далі йти, наш Andrey вже колись писав → розгорнути

ПовідомленняНаталі © 26.03.11 13:33:31    

З прошедшим! Многих тобі літ екстрімівського життя! Drink
ПовідомленняNadezda_95 © 26.03.11 21:35:39    

А поки Валера на роботі, напишу пару слів про святкування.
Розіп'яли здоровенний тент, але дощу так і не було - випав сніг Very Happy  Холодрига неймовірна, привітні люди, патріотичні пісні під гітарку Clapping супер!
Дякую всім, хто прийшов Crazy

ПовідомленняFistashka © 26.03.11 22:45:27    

Зацитую слова Оксанки (бо влучніше не скажеш) "мені подобається наша властивість святкувати на природі завжди незалежно від пори року і погодніх умов" Smile Drink
ПовідомленняVovan © 27.03.11 20:47:32    

Ну накінець і я добрався до нету Very Happy  Як кажуть краще пізно... Very Happy Вітаю тебе дядьку з твоїм минулим святом,тобі вже стільки всього набажали,що годі і добавити!!! Нехай то все здійсниться і завжди нехай оточують тебе твої вірні друзяки і побратими по духу!!! Будь! Drink  Drink  Drink
ПовідомленняSuzi © 28.03.11 13:59:20    

Fistashka написав(ла):
Зацитую слова Оксанки
А мені сподобались твої слова: "О, пришли весною, а йти будем зимою" Jokingly
Черговий раз згадалась пісенька "Что мне снег, что мне зной, что мне дождик проливной - когда мои друзья со мной!" Clown
Було цікаво, весело та дуже позитивно! Рада новим знайомствам та зустрічі з давніми камрадами Drink

ЗІ. Ні в кого серед речей нема чужої червоненької косметички? Goof
Вона десь загубилась і я маю надію, що може хтось (побачивши що вона валяється) підібрав (щоб не протєрялась) коли збирали речі вечером? SOS
Бо на скелях її нема точно (продивлялась наступного дня).
Сенькс.

Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU