Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Happy birthday Zippo!!!!!

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictor SV © 24.03.11 15:43:09    

ООоооо Вітаю, приєднуюсь до всього вище сказаного, і звичайно щоб на твому життєвому шляху завжди тебе супроводжували поруч надійні і щирі друзі. Drink
ПовідомленняIgorK © 24.03.11 15:43:45    

С Днюхой тебя, Валера!
ПовідомленняAndrey © 24.03.11 15:53:13    З днюхою!!!!

Ех.., ну і багато тобі всього написали тут, і набажали...
Але мало хто знає, як насправді важко бути суперменом, якої сили волі треба, щоб в надцятий раз переробляти кліп і як важко прокидатись зранку, після важкої роботи

Отож бажаю тобі міцного здоров'я і побільше щирих друзів, з якими ти ніпрощо не турбуватимешся (навіть про те, чи занесе тебе сплячого, хтось в твою палатку Very Happy), нових ідей, натхення і терпіння до усього. Щоб завжди були можливості здійснити задумане і щоб був час отримати задоволення від зробленого Wink
Дивись вперед і не звертай уваги на свій зад  Very Happy

ПовідомленняBigdan © 24.03.11 16:37:21    

Вітання !
ПовідомленняNotka © 24.03.11 16:43:03    

Щирі вітання!.. Нехай життя дивує тільки щасливі і приємні моменти!  Wink
ПовідомленняIhor © 24.03.11 17:59:48    

Приєднуюсь до привітань! Preved

Багато тобі здоров’я! Здійснення всього запланованого і приємних сюрпризів ! Нових мега ідей! Сили і успіхів у всіх починаннях! Знищуй на шляху всі перешкоди!  Drink  Drink  Drink
ПовідомленняUnesko © 24.03.11 18:15:09    

Вітаю з днюхою!!! Приєднуючись до всіх поздоровлень, бажаю тоді твердого здоровя та надійних друзів, а також здійснити все що задумав, і залишайся таким який є!!!  Drink
ПовідомленняNattka © 24.03.11 18:46:20    

Вітання і від мене! Yahoo
Тобі вже стіко набажали шо важко шось додати і неповторитись.
Бажаю щоб усі нормальні люди на питання " Що означає  Zippo?" відповідали- То такий класний парєнь зі Львова,він зумів об"єднати навколо себе людей котрі вміють здійснювати свої мрії, котрі живуть  яскраво і позитивно,то самий главний еКстремал (не кромє Кастора Secret ). А дєвушкі шне б додавали- то самий гарний голова ГО  Angel . І ніхто прі цьому не думав про запальнички
Валєра, щастя тобі! Гопро з усіма кріпленнями! Вагон ідей! Величезну "купку ганебних людей"( © Гаврилюк) котра підхплюватиме ці ідеї. Друзів не бажаю- ти і так ніколи не лишишся сам в тяжку хвилину,їх у тебе повно. Кохання не бажаю- воно в тебе є Good Натхнення і позитиву тож на нас всіх хватає!
  Shocked  Shocked  Shocked  бля, так у тебе все є?!
Вот з цим я тебе друже і вітаю! Так і живи далі і ми коло тебе не пропадем.

ПовідомленняLyubko © 24.03.11 20:07:41    

Знаю тебе друже вже багато років і жодного разу не хотілось заїхати тобі в пику, або потриматись за горло Very Happy Що не зустріч, то сльози від реготу, або голова обертом від шалених планів. Банальне залишатись таким і на далі, ти не почуєш, знаю  ніколи не сидиш на місці і активно розвиваєшся в усіх напрямках. І ще, одна бусічка, нічого не вартує, гарно вона дивиться в компанії бусічаток, працюй над цим і дай тобі Боже сил і здоров'я!  Jokingly
ПовідомленняGenyk © 24.03.11 20:15:42    

вітаю! бажаю здійснення всього, що тобі тут набажали
і дякую, що ти є!

ПовідомленняNadezda_95 © 24.03.11 21:20:05    

Бажаю тобі, Валеркус, щоб твої друзі завжди були здорові, ситі, вдягнені, усміхнені і готові розділити з тобою будь-яку цікаву авантюру Goof  Crazy  Very Happy  Drink

Змінено: Nadezda_95 (24.03.11 21:24:51)
ПовідомленняVolonteR © 24.03.11 21:23:06    

Йо, Валєра! Привіт з Бердичева! З святом тебе. Дякую за те, який ти є і за те, що ти робиш! Юхууу!!! Yahoo
ПовідомленняVitalik-ataman © 24.03.11 21:25:21    

ЗдороВ Велер (жму твою екстримальну руку, ту руку яка вяже мотузки на роуп, ту якою ти смикав за кільце на висоті, ту, котрою ти створював цей та інші сайти) Знаю тебе півтора роки, і навіть не хочу згадувати своє "СІРЕ МОВ ТУАЛЕТНИЙ ПАПІР, ЖИТТЯ"!, яке було до цього! Дякую тобі за це,з вітаю тебе з днем народження і бажаю щоб ти змінив життя ще багатьох-багатьох людей Good  Drink
ПовідомленняSpawNTnT © 24.03.11 21:39:52    

Вітаю вітаю! Приєднуюся до всіх побажань! Міцного тобі богатирського здоров"ячка!!! До цього всього великої вдачі! і вагончик грошенят!  Хоч ми і мало знайомі, але на таку людину як ти потрібно рівнятися! Оставайся і будь таким лідером як ти є! Згуртовуй народ і будь просто хорошою і веселою людиною!!!  Drink  Drink  Drink
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняРейдер © 24.03.11 21:43:20    

Приєднуюсь до усього вищенаписаного!!
І надалі залишайся ідейним натхненником цього клубу! Хай бажання відчути щось нове і побувати там, де ще не доводилося з новими і цікавими людьми не полишає тебе!
Всіх благ)
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU