Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампінг в Кам’янець-Подільську. Сезон 2011

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 21.03.11 15:41:48    Роупджампінг в Кам’янець-Подільську. Сезон 2011

Привіт, шановним екстремалам! Preved
Ну от і минула календарна зима, надворі весна потроху бере своє. Yahoo А це значить, що прийшов час для активних поїздок, зокрема  і на роупджампінг в Кам’янець-Подільський. Отож 2-3 квітня відбудеться перша поїздка на роуп-стрибки з 50ти метрового моста «Стрімка лань», що в Кам’янці-Подільському. Але... На відміну від попередніх тем про стрибки роупджампінг, — ця тема буде дещо іншою. Вона носитиме лише інформативний характер, а всі питання щодо стрибків, реєстрації, та інша інформація буде в іншому місці.
Як дехто з вас мабуть уже чув — ми розробили окремий сайт http://ropejumping.lviv.ua/ який буде повністю присвячений роупджампінгу і всьому, що з ним повязано. Тому реєстрація (запис) на роуп-стрибки відбуватиметься вже на форумі цього сайту. Забігаючи наперед, хочеться сказати, що сайт знаходиться на стадії розробки та наповнення, тому вибачайте за аскетичний дизайн і можливі помилки.
В подальшому (як тільки наш адмін повернеться із аеродинамічної труби що в Самарі) все буде приведене до нормального, звичного вигляду, а також буде зроблено багато зручних нововедень: онлайновий відеорозділ (так-так! З часом відео можна буде переглядати онлайн безпосередньо на сайті!), нова фотогалерея (яка доречі вже є), єдина база користувачів (користувачі extreme.lviv.ua зможуть просто перенести свій профіль на ropejumping.lviv.ua без необхідності довгої реєстрації), і ще багато різних корисних дрібниць. Наразі ми чекаєм виходу Simple Machines Forum — фінальної версії форуму і як тільки вона буде, то можна буде приступити до реалізації всього вищенаписаного. Поки що (повторюю) все знаходиться у сирому (але робочому) вигляді. Тому прохання поставитися з розумінням (ногами сильно не копати Vava) і набрати трішки терпіння. Як кажуть: «І Москва не одразу будувалась». Так і в нас — все буде з часом.
В когось може виникнути закономірне питання — «А для чого зайвий сайт, і так все добре було на екстрімі. Тепер лишній гемор за двома сайтами слідкувати». Відповідаючи на першу частину питання скажу: «Львів Екстрім Клуб» росте і розвивається (на заздрість ворогам і на радість нам Very Happy) не тільки кількісно, але й якісно (урізноманітнюючи і розширюючи свою діяльність) і таким різноплановим екстремальним темам на одному сайті стає тісно. Тому ми вирішили структурувати деякі види нашої діяльності на інших сайтах, для більшої зручності. Спочатку для бувалих учасників клубу це може здатись незвичним, але повірте — зовсім скоро ви побачите у цьому певну зручність. Тепер щодо другої частини питання: не перейматесь, слідкувати за двома сайтами зовсім не обовязково. Про всі важливі поїздки/події буде повідомлятись і на сайті extreme.lviv.ua. Тому не бійтесь і нічого важливого ви не упустите. Wink
Тепер власне щодо самої поїздки. Всю інформацію можна знайти на форумі ropejumping.lviv.ua у вже створеній темі про відкриття сезону. Хто хоче поїхати в цю поїздку (2-3 квітня) доведеться зареєструватись на форумі ropejumping.lviv.ua Для решти (тих, хто не планує їхати 2-3 квітня на роуп) є зміст почекати коли буде зроблено просте перенесення профілю, без усіляких напрягів з реєстрацією (ну хіба ви переживаєте, щоб хтось «лєвий» не зареєстрував ваш унікальний нік Very Happy). Увага! Інформація для членів клубу! Щоб ніхто не зареєстрував ваших унікальних імен (ніків) на новому форумі, вони уже зарезервовані від реєстрації. Так що можете спати спокійно Very Happy поки не буде зроблено автоматичний перенос профілю. Якщо ж ви маєте бажання поїхати 2-3 квітня на роуп і відповідно вам треба зареєструватись на ropejumping.lviv.ua, то вам необхідно написати про це мені, Zippo, або VictorT в приват, аську, чи зателефонувати, щоб ми відкрили ваш нік для реєстрації.
Ну от ніби усе... Якщо виникатимуть питання, побажання, чи ідеї щодо роботи ropejumping.lviv.ua — не встидайтесь, запитуйте, пропонуйте.

Записатись на стрибки присвячені відкриттю роупржампінг сезону

ПовідомленняZippo © 06.04.11 10:45:41    Стрибки з моста в Кам'янець-Подільску 16-17 квітня

Залежним від адреналіну, здрастє! Як написав Анджело "Сезон роупджампінгу відкрито! Це було ойухїтельно!". Без особливих напрягів здійснили 73 роупджамп стрибка. Як на відкриття сезону - самий раз. Незважаючи на прогнози синоптиків, то погода була акуєнною (особливо в неділю, про що мені не дадуть смиздіти фотографії). Щоб не робити велику перерву оголошується наступна поїздка на роупджампінг, яка припадає на 16-17 квітня (скоріш за все це буде тіки субота, хоча, якщо буде достатня кількість народу на неділю, ми залишимось на ночівлю). Якщо народу не нашкрябеться, то поїздку перенесеться аж на 7-8 травня, бо перед тим буде Пасха, а після неї сплав по Чорному Черемошу, до речі до якого ще можна приєднатися.

Записатись на стрибки можна у цій темі. Cподіваюсь до цієї поїздкb вже буде GoPro Camera...

ПовідомленняANGELo © 18.04.11 21:23:07    

Оу факін Львівоблавтодор енімал!  Evil or Very Mad  Wall Поїздка цього разу мені обійшлася у два погнутих диска. Зате зустріч свого дня народження о 12 год ночі в повний місяць біля готичного костелу на горі у Підгірцях - це щось...  Crazy Короче стрибанули ми зашибісь.  Я не стрибав через тваринний страх який з'явився після минулої поїздки. Ну значиться дивимось фоторепортаж і пишемо який я афігітєльний фотограф і тому подібне (давненько шото я не чув), і записуємося на головні ролі чергового блокбастера від "Валєрія Квартірус Продакшн" у співпраці з відомим GoPro. Саме так! Заклинання і споглядання по кілька годин на день на фото ГоуПро дали результат, і вони втілилися в натурпродукт, який завтра ми маємо отримати (Я і Він (Валерій тобто)). Тому всі хто хоче щось написати, запитати у Валерія - питайтесь чим швидше. Бо згадуючи його захоплення коли подзвонили і сказали, що є камери, то він випаде з життя та роботи на кілька днів на тестування. Хоча (!) варіант поєднання оного (тесту і роботи) не виключається за його ж словами. І цей варіант є теж цікавим, з одної сторони для нас, - звичайних Членів нашого ЛЕК.
...так про що я?  Surprised Аа! Ну та! Реєстр на  відеопроект "XY-Jump" (пояснення: типу Х - жіноча хромосома; Y - чоловіча; транскрипцію на укр мові як вимовляти не буду писати  Razz  ) відбувається тут на офіційному сайті проекту. Там же ознайомитися з основними вимогами кастингу. Cool Дівчата! Я чекаю Ва-а-а-ас! Я хочу Вас ...одягнути в систему!!! І сказати "Повернись спиною, люба!" Angel  Embarassed Для нерозуміючих гумору даю пояснення: коли одягаю систему, то спочатку ногами вперед  Very Happy до мене, а потім спиною/задом до мене також, щоб застібнути ту ж, власне, систему. Зрозуміло, що Y-хромосом це не стосується (мої слова)...
Думи мої, думи: треба буде внести обов'язковий пункт до вимог стрибунів наявність гумору...
...це буде неймовірно! Ча-ча!... Sarcastic hand
ЗІ: будь-які співпадіння та особистості в даному тексті виключаються, а якщо така халепа трапилася, то вважаєтся ненавмисною та випадковою. Тому прошу сприймати це в глобальному масштабі, а не в особистому. Я добрий.  Angel

ПовідомленняANGELo © 06.05.11 12:06:31    

Шановні коЛЛеги! З сумом змушені вам повідомити про припинення проведення роуп-стрибків у у Кам’янці-Подільському на мості «Стрімка лань» на невизначений термін. Завтра буде останній роуп-стрибковий день. Тому хто хотів здійснити мрію-стрибок з цього мосту у вас завтра е практично останній шанс. Хто планував приїхати в неділю спробуйте приїхати в суботу.
ПовідомленняVladek © 06.05.11 12:39:09    

Сподіваюсь, це така реклама, щоб заманити учасників, бо планував стрибати, але не цими вихідними. Якщо ні, то в чому річ і де надалі будуть стрибки, якщо будуть?
дякую.

ПовідомленняANGELo © 06.05.11 12:49:42    

Vladek, такими речами не жартують. І це не реклама. Відповідальні органи державної влади (адміністрація) заборонили проводити будь-які стрибки, і тому подібні розваги. Якщо будуть якісь зміни і буде змога стрибати - повідомимо.
ПовідомленняNattka © 06.05.11 19:41:09    

ANGELo
Катсор поїхав здавати квитки, котрі купив на автобус до Кам"янця, бо! оскільки доктор стоматолог заборонив мну пок шо пригати з літака( допригалась на Боро) то я вирішив пригнути з моста, тому ми їдем машином- я, Кастор, і чарівна дама шо їздила з нами на пилипець. Коли приїдем не наєм, виїжджаєм о 8 ранку, кожному прошу по 3 прига. Angel

ПовідомленняSuzi © 06.05.11 22:46:55    

((( жахлива новина

Їдемо! По три приги я і LordLucifer
Постараємся бути якогомога раніше

ПовідомленняLordLucifer © 07.05.11 7:47:39    

напригалиииииись  Sad
ПовідомленняSuzi © 07.05.11 7:49:51    

LordLucifer написав(ла):
напригалиииииись  

Шааааайзеееее!  Sad

ПовідомленняIhor © 07.05.11 14:09:19    

.....**я! Треба щось робити, це ж як повітря.....всі люди роблять перший вдих....як і перший стрибок... Sad
ПовідомленняРейдер © 07.05.11 15:22:01    

ANGELo написав(ла):
Відповідальні органи державної влади (адміністрація) заборонили проводити будь-які стрибки, і тому подібні розваги.

І чим вони мотивують своє рішення?
ПовідомленняAlvares © 07.05.11 17:45:03    

Сподіваюся це маленьке велике непорозуміння швидко буде вирішено Shocked Crying or Very sad   і я, з воплями, все ж полечу вниз головою з Кам*янецького мосту! Yahoo
ПовідомленняSpawNTnT © 07.05.11 22:14:08    

Пишемо петицію, збір підписів!!!!!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняDr.DIESEL © 08.05.11 12:28:32    

Тільки почав розгрібати з роботою ... зібрався поїхати і обламалось Shocked
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU